Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • jooj...ved stale cakam na tie co maju byt od fotografky...uz sa neviem dockat...a ty mas?

• no my sme mali vyse 1500 zaberov, a vybral kolega co nas fotil, co je profi fotograf v sukromi inak, tych najkrajsich 600, 😃 uz tri dni po svadbe sme mali, dani budes predavat topky co mas? len tak zo zaujimavosti sa pytam... su take krasne 😉

• hej urcite budem...sak co s nimi...mozno cervene by som si nechala a biele pojdu pa....su ako nove lebo som ich mala na nohach len chvilku lebo podla mna to nie su 38 ale 39...ale je na nich ine znacenie

• Sponzor fóra
  • halo dani co si tu neni vobec poveceroch 😢 , fnuk, co porabas 😵

• joj moja....pracujem asi do 22-23:00...potom sa dovleciem domov a uz nie som v stave zapinat PC. VCera sme boli kupit protipoziarne dvere do domceka cize som bola v terene...no a teraz si idem kupit zehlicku 😉
    dajak inak to vychadza nez za slobodna 😉

• no ale daj uz nejake fotky 😠

• za slobodna neslobodna, to vies podstatu si musis zachovat 😃
    a co domcek kedy by mal byt?
    co mama ok?
    a preco robis do tak pozdni doby?

• ad 1. ano ano...dusa je slobodna aj ked telo je vydate 😃 😃
    ad 2. domcek sa konecne pohne...do 5 tyzdnov tam stahujeme firmu a nasledne dufam aj seba
    ad 3. hej...dnes mi volala, ze ci dojdem v sobotu lebo mi nabalila vajicka, zemiaky a neviem co 😃 😃
    ad 4. robim dlho ked je vela prace...a vlastne doma by som bola sama bo muz je tiez v robote takze robim.... 😉

• oo dakujem za odpovede 😛
    ja som si dnes bola checknut obciansky bo som sa tam nemohla dopracovat, a poslu mi sms, ako aj tebe, a ako ma tam fotili tak hovorim tej zenskej, ze dufam ze nevyzeram jak pohresovana na tej fotke 😬, lebo to vzyeralo jak v tych amickych filmoch akurat tabulka s menom mi chybala do evidencie zlocincov 😃
    tetka co ma fotila zarvala, ze noo, hadam to bude lepsie vyzerat na obcianskom ako v pocitaqci, tak neviem 😶

• no tak sa tes...tie fotaky maju tak nastavene, ze to nemoze byt dobre 😠 ...fakt...ja by som ho sla reklamovat najradsej

• 😠 😠

• idem domcu a sa zapnem mozno este 😉

• sedi vec 😎

• no tu som
    idem kus do sprchy...som zobula topky tak mam take labky opuchnute... 😞 neviem ci to moze byt len sedenim lebo ja aj dost beham cez den...ale v lete mavam take laby ako yety
    a som si kupila skvele nohavky...juj ale sa im tesim....take male hluposti mi vedia urobit radost 😃

• joj satky aj mne robia radost 😃
    tiez som si kupila ale take sportove tielko pumu a taaak 😃

• Sponzor fóra
  • ja som skor sportovo elegantna zena...ale znesiem toho vela...aj sportove aj elegantne..aj vselijake... 😉 ...hlavne nech je to pekne 😎

• ja do roobty tak uz elegantnejsie ale doma si to uzijem sportovo aj, som sportovala volakedy daaafno aktivne, sila zvyku 😎

• a co si sportovala?...tipujem voley...aj moj svokor je volejbalista, dedko z milackovej strany bol tusim nejaky sportovy lekat ci take nieco...
    ja voleybal milujem a aj ked som mini tak mi to na skole slo super 😉

• musim si vylozit nozky aby odpuchli 😞

• hadzana 12 rokov 😃 , ostatne ako aerobik, beh len tak pre potesenia 😃

inak aj mne puchnu nohy a ani sa nepytaj mi tak seklo v chrbte rano ze tu nariekam od bolesti 😞

• juuj 😞 😞
    moja sestra je fyzioterapeutka 😉

• nooo taku sestru by som aj ja brala 😃

• hej hej...a este jednu sestru kadernicku a jednu manikerku by som chcela 😃

• no jo ja by som chcela vobec sestru s hocijakou profesiou 😃

fu aj u vas je taky hic a dusno ako tu 😞 , fuj to

• u nas hrooozne fuka...a je dusno...bude mozno prsat....a to som sa chcela ist zajtra s mojou fyzioterapeutickou sestrou opalovat 🙂
    a ty nemas ani bracha ani sestru? 😞

• ahojte babenky ako sa mavate...viete co mna akosi tento manzelsky zivot nebavi...svokrovci uz zas otravuju a ked nezavola stara, tak stary posle sms, potom vola svagor a pise sms a to vsetko v jeden den...uz mi lezu na nervy a normalne banujem, ze som sa aj vydala...nevidim to totizto dobre 😒

• jooj...nebojkaj...to prejde...a co po vas tolko chcu...sak hodte na nich ignore a ide sa dalej 😃
    nech si ziju svoj zivot....a manzel co na to?
    mna to veeeelmi bavi....moj manzel cely tyzden nechodil domov skor ako o jednej v noci...dnes prisiel o stvrtej...no co ti budem rozpravat... 😉 ...ale paradoxne sme spolu viac ako kedykolvek predtym 😉

• dani, ja mám brata takže by som tiež brala akukolvek sestru 😃

inak babule mna manželský život baví, mna všetci posluchajú 😃 😃 😃

• no manzel mi dal mobil a vravel, ze disponuj s nimi...tak sme ignorovoli vsetky telefonaty a smsky a oni neprestali...chcu nam rozbit manzelstvo a to sme kolko spolu??? - 2 tyzdne

• lilli...gratulujem 😃 😃 ...ako to robis?
    uk...chce to chladnu hlavu...alebo ten mobil vypni alebo kasli na to alebo im povedz, ci to tak nahodou neprehanaju...ved ked teraz ta to nebavi co bude neskor o 30 rokov? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov