Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
a co im na tebe tolko vadi?...ja by som sa ich to opytala a keby nieco povedali, tak im vysvetlim, ze ty ich tiez nemusis ale kvoli manzelovi chces s nimi vychadzat... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky..uk2000, nic netreba riesit s horucou hlavou..vsetko z niecoho prameni, mozno len zavidia, je kopec horsich veci, moj syn dostal 3 dni pred nasou svadbou kiahne..mal teploty a myslela som ze zkolabujem..svadbu som odvolat nemohla, tak som sa modlila aby v sobotu uz nehoruckoval, vsetko dopadlo dobre a na svadbe lietal akoby mu nic nebolo a celu svadbu som nevedela ze ho mam..co ma sice mrzelo lebo donutili sme ho asi na dve fotky..mal v sebe ditiaden ale ten absolutne neucinkoval..ale to je este nic..moj otec dostal tyzden po svadbe malu mozgovu prihodu a lezi v nemocnici a ja lezim momentalne s kiahnami..takze ked neide o zivot neber si to tak..ak ma byt problem pre peniaze tak im vratte vsetko co vam dali ci co a mate klud..nech sa ich to tiez dotkne a potom si uvedomia ako vam zneprijemnili prve chvile manzelstva
Odpovedať
Profilova fotka
Zlatka, to je fakt obdivuhodne ako si /ste to zvladli, ono chapem aj UK ze teraz to tak vnima, lebo pre nu je teraz to take ... v stredobode, ked pridu deti a ine veci tak to sa dostane, takze chapem aj tvoj pohlad. Je to zlozite. Clovek na to musi prist sam, to je moj nazor. Inak sa tesim ze vam to vyslo so synkom, a drzim palce v silu v rodine.
Odpovedať
Profilova fotka
no akoze im vadi ze nie som anglanka a to ze nie som evanjelicka ako oni a proste, ze si poviem to co chcem a nie som ticho...si mysleli, ze budem ticho a na vsetko pritakavat, pretoze to co oni pocut nechcu proste nepocuju a vsetci musia pocuvat oni...ano chcem im vratit, co nam dali...nie je to vela, takze nech sa s tymi peniazmi zahrdusia a vychadzat s nimi nebudem...neznasam ich a mna ked niekto nejak takto naserie tak ten clovek uz pre mna nema vyznam a uz neodpustim bo ma ranil ;-) no som zvedava ako dopadne dnesny vecer, ci ta striga svokra aj pride, ale ked nepride tak idem ja k nim a spravim bordel :-D sa na to normalne tesim ako im vsetko poviem a karty sa tak aspon daju na stol...
Odpovedať
Profilova fotka
uk2000 ak Ti mozem poradit bud diplomat a jednaj s nimi inteligentne a na urovni, aby mali pocit ze si rodicov svojho manzela vazis..chcete byt predsa spolu az do smrti, nie? ak budes vystupovat prchko chladne a drzo nic nevyriesis, ty musis ukazat ze si inteligentna a urobila si vsetko preto,aby si tento incident vyriesila pre dobro rodinneho puta..samozrejme si povedz co ta boli a co ta zranilo z ich strany, vsetko si vydiskutujte teraz na zaciatku, potom uz bude neskoro ked sa posekate do krvi..oni vsak musia pochopit to, ze teba si tvoj manzel vybral za zenu a musia to akceptovat i ked nie si anglanka a evanjelicka..ked sa tam nezomlelo este nieco ine na co by mali mat na teba tazke srdce, tak potom je to ubohe ak im vadi to co si uviedla..
Odpovedať
Profilova fotka
zlata2, dik za radu, ale vsetko co si popisala vyssie, vsetko som skusala a nic nepomaha...takze teraz uz naozaj nemam ochotu ustupovat aby ma brali za nejako neziaduceho cloveka, proste co je vela to je vela...vies ono lahko sa rozprava, ked ich vlastne nepoznate, len ja sama viem aki su oni hlupi a proste anglani co vam poviem...uvidime co doriesime dnes vecer ale urcite tam nebudu ustupky z ich strany uz vonkoncom nie...a potom co povedal svokor manzelovi na svadbe tak uz duplovane ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce..
Odpovedať
uk drzim palce nech to dopadne tak ako ocakavas...hlavne nech to doriesite a nech uz mas pokoj od nich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej danka ty zijesss :-D
Odpovedať
heej :-D :-D ...dnes som varila obed, potom veceru, piekla som rodine kolaciky take syrovo sunkove....a teraz surfujem s plnym bruskom lebo musim ma tu nechal doma a on siel do robotky 8-) ty ako? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde si varila obed doma ci doma :-D to je nadsenie ja uz po 8 rokoch denneho varenia som neni az taka nadsena, :-( som rada ked mozem aj oddychovat a nevarit :-D
Odpovedať
no ja som doma doma tiez varievala casto,,,,stale ked sa dalo...a tuna v cudzej kuchyni dnes prvykrat...ale hlavne ze kazdemu chutilo ;-) ...a kazdy mi hladkal ego tym ,ze mi chvalili ze ake fajne som navarila ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo a co take prezrad :-D
Odpovedať
no...na obed skvela kuracia polievocka a domace cestoviny (tie robila moja mama a v sobotu mi nabalila)...potom sme3 mali jedno jednanie takze som varila najprv polievocku a potom sme sa vratatili a vecera bolo file, k tomu moje spacialne zemiacky upecene v trube...mnami....k tomu sme urobili uhorkovo paradajkovy salatik...potom som urobila este z listkoveho cesta take slimaciky plnene salamkou a syrom...tie mali uspech ale kazdy uz bol tak najedeny, ze uz sme ich ani nevladali jest ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
jj tie slimaky to robim aj ja rychle a efektivne :-D
Odpovedať
ano ano...len doma som toho robila trosku viac lebo viem ako sa to rychlo sezere 8-) ...a tuna sme mali len jedno cesto tak som urobila len jedno...ale to je len chnap chnap a uz nie su....ale ja velmi lubim take slimaciky ...joooj... btw...konecne som schudla...velmi som tusila schudnut lebo som niekedy vazila 49 kil, potom som prestala fajcit a pribrala som, potom som zasacala fajcit a potom zasa prestala a zasa som pribrala...no a pred svadbou som schudla 9 kil...a stratili sa mi kozy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kolko si vazila cooo :-N si robis srandu nie? ja som schudla ale len decentne :-( , a furt ma boli zaludok a som taka o nicom, unavena, ... ty si bola chora pred a ja som teraz. drahy ma zapal pluc a ja som tez tak na rit :-( .. no jo mne zas narasstli o cislo :-D co som si tento rok musela vsetku hornu garderobu vymeniti ;-)
Odpovedať
no vela som vazila na moju vysku az moc vela, teraz mam 53 kil....aspon trosinku som sa priblizila k povoednej vahe. Ale uz asi nechcem dalej chudnut lebo fakt taka zmena...joooj.... :-( ...mne sa sice pacia aj mensie lebo tak sa citim lepsie ked nemam tolko tucikov na bokoch...ale co chudak moj manzel co si bral slecnu s prsami a teraz ma doma zenu co nema prsa ;-) 8-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
moj to vola ze tucinky :-D jaj dani budu aj horsie veci casom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha no tak sa pochval ako isli dole kg.. ja som skusala vsetko mozne a nic.. problem je to ze mam sedavu pracu a malo pohybu..
Odpovedať
aj ja mam sedavu pracu...v podstate...akurat ze dviham niekolko telefonov takze prvy recept je beh medzi telefonmi...a potom niekolko dni horuckovania...a stresy pred svadbou...a kilecka su prec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to na verca pred sebou :-D :-D :-D , tak hadam poda report potom ci schudla alebo ako co bolo ;-)
Odpovedať
heppy a tvoj mazelik coze sa tak pochorel? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
on uz biol aj pred, a teraz ani nevrav :-( ... aj ja som nejaka chytena :-(
Odpovedať
joj...nerobte....to treba vylezat hned ked su prve priznaky lebo dopadnete ako ja...a prechodene choroby potom sadaju na srdce alebo ostavaju v organizme...ja som celkom dlho nebola chora ale za to som si to pred aj po svadbe vynahradila... cele ludstvo je dajake chorlave =-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( :-(
Odpovedať
idem haju...taka som malatna z toho kychania...az nevladzem....a zajtra ma cakaju tetusky na zivnostenskom urade ...jupi :-S :-|
Odpovedať
Tani uz lepsie?? ;-)
Odpovedať
no de ste dievky?
Odpovedať
dani že dievky hihihi... šak mi sme už ženičky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?