Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no ved heeej...som nam chcela polichotit...ked sa povie slovo dievka tak ja si predstavim holku s krasnym vrkocom a bose na trave :-D
Odpovedať
no tak to si ma vystihla 8-) ved vás nestíham čítat... stačí na pár dní vytiahnut paty... a už som mimo diania :-) čo máš nového?
Odpovedať
mno...taaak...ja mam noveho....nic :-D :-D Konecne sa blizim k uspesnemu prepisu zo slecny G....ej na pani Ryba.....u...no vlastne uz asi aj som prepisana konecne vsade, dnes som bola prehlasit zivnost...a uz len sa prihlasit na socialku a budem komplet nova....a ty? ako?... jaaaj...a este to, ze mozno do stredy budu fotky hotove a vo stvrtok ideme na svadobnu cestu...teda cesticku 8-)
Odpovedať
a tie reklamy na bokoch ma pekne rozculuju...
Odpovedať
Profilova fotka
tie reklami aj mne vadia, ... :-S fuk dnes sme ,mali poradu a sme prestahovani, nasu budovu renovuju a boli sme v takej ze ako sklennik, som myslel ze umrem od hicu :-N :-N a este som si isla aj po obciansky ;-) inak dani vyzeam lepsie ako som cakala na nom, az na to ze mi ta krava za okienkom mohla povedat, ze mi trci z boku vlast a vyzera to divno ale inak ksicht sa da 8-) na moje prekvapenie... uz len do zamestnania sa zhlasit so vsetkymi kartami planujem si urobit aj ISEC kartu pre ucitela, uz konecne, tam mam vsetky zlavy vselijake co je fajn, jaj a konecne mam vsetky tituly na obcianskom :-D , lebo som nemala len jeden ;-) uz mozem zit plnohodnotny obciansky zivot :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no teda a že nič.... ja som dnes dostala do ruk novu občanku, tak už som nový človek... všetky tie vybavovačka a orácie mi pripadajú, ako by som si vybavovala novu identitu ako ukrývaní svedkovia... no na fotečky sa už teším... mi sme ich dostali v sobotu, ale nemala som kedy ani ich vycapit.... a kam cestičkujete? ja tiež už začínam chystať kufre ... len ešte neviem kam :-D
Odpovedať
inak ja na boku žiadne reklamy nemám :-D
Odpovedať
nemas???me sa stranka otvara po okienkach lebo su tu reklamy na krasne satky ]-( ]-( my ideme na tour po SK...do BA, ku kamosom na opekacku, no a jaskyne nejake som vybrala...este nemam komplet itinerar...ale uz sa na nom pracuje...kam mi ty odporucas ist? :-D
Odpovedať
hepppyyyyyyy...aj teba tu vidno? co nove doma za tu dobu co som nebol doma? :-D :-D
Odpovedať
nooo ja sa viac orientujem na stredné slovensko ale chod kuknut na nejaký hrádeček alebo zámoček, možno do Nitry sa chod pozrieť, Heppy isto čosi poradí, viem, že je tam blízko nejaká botanická záhrada... ja to poznám skôr od Trnavy smer sever... ale pekné mestá su Piešťany... blízko je Čachtický hrad, Beckov... Trenčiansky hrádeček... len to je z BA už kus... možno niečo na záhorí alebo pozri na Morave... tam sú nádherné zachovalé zamečky :-) no fakt žiadne okienka reklamné nemám... neviem... ja vždy musím byť iná :-D
Odpovedať
no ideme z Ke az po BA..cize vsetko co je poceste mame sancu stretnut...urcite chcem do Bojnic a do jakyn nejakych...a do Levoce pozriet ten oltar majstra Pavla.....a tazke hlavne pamiatky.....aj do Bojnic,....aj do Slovenskeho Grobu na husku by som sla...a neviem este kam vsade :-D :-D :-D
Odpovedať
Bojnice doporučujem... zámok aj ZOO... je tam pekne, v Levoči som nebola ale chváli som počula velké ... my sme boli teraz v nedelu s kámoškou kuknuť na taku zrucaninu v Lednici ale normálne zamknuté zhasnuté... škoda...
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej hej...zo zoo pojdem pozriet rodinu...uz mi chybaju :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
myslíš Ry... tak tie tam su... ale zato moja nová rodina sa tam nenachádza... to ja mosím po horách pochodiť... :-D
Odpovedať
nie Ry...opiceeeee :-D :-D :-D :-D ...a ty si kamzikova? :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D nie som, ale strašne by som chcela byť :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D dnes ma pani na zivnostenskom urade nazvala ze Rybanska...kurnik ma pred sebou moje doklady nove a este aj zle precita :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no co zverinec tu mame :-D ja sa pridam, t4rosku vas obstastit a ob.. veseli.. :-o t
Odpovedať
:-D :-D :-D heppy...tajnicka?...idem ja pomaly domcu...som konecne dorobila dalsie zmluvky, uz len zapisem do knihy a jedem :-D :-D ...stretneme sa doma 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie reklamy ma tajnia, a vytacajuuuuu :-(
Odpovedať
hej...aj mna vytacaju...vygumujem ich odtial...vrrr ]-( ]-(
Odpovedať
ja som ich už vygumovala :-D
Odpovedať
nie nie...ty si ich ani nemala...asi mas lacnejsiu verziu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sem s nou aj ja taku chcemmmmm ;-)
Odpovedať
inak....by si sa mohla zlutovat a pridat nejake foto...co myslis?...lebo heppy strajkuje a tiez nepridava....tak sa nestvem a vygumujem aj ja album 8-)
Odpovedať
hej ja som špeci... aj s reklamou so mnou vybabrali... :-(
Odpovedať
mam sa dat ostrihat, nemam sa dat ostrihat...mam sa dat ostrihat, nemam sa dat ostrihat?.....neviete?
Odpovedať
ja som so strihaním otálala do veselky... že jako každý cm dobrý.... a teraz vypadám ako rákosník... takže OSTRIHAT!!!!
Odpovedať
no som dala do albumu foto kandidatok...ceknite to
Odpovedať
ked ja som taka krava, ze ked ma novy uces omrzi tak potom si vzdy hovorim, ze ake som mohla mat uz krasne dlhe vlasy a som sa dala vystrihat.... ale zato milacik by aky sok dostal keby som mu sem naklusala taka nova ;-) ;-) ...urcite by sa mu pacilo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?