Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • nesvietilo...nam prsalo...a to vies co znamena ked ti na svadbe prsi??? ze budes mat zablatene saty 😃 😃

• no nám pršalo v noci z piatka na sobotu, ale poobede nám krásne svietilo, 😃
    veru, ale šaty som mala tiež trošku špinavé, lebo skvelá pani fotografka ma vsadila skoro do záhona so zemiakami, otras 😠
    a ako inak? ako sa citiš ako pani? 😉

• majca mna urve zijes? 😎

• Sponzor fóra
  • ja si este neuvedomujem ze som pani... 😃 ...ja som este dievcatko... 😎

• majca....jedna znama sa fotila na travniku v parku a sadla si do..hovienkaaaaa 😶 😶

• no dani vyzeras super, ja som furrt chcela mat o par cm menej, ale ty sa mi ratas 😉

• ja som az prili malinka mam 154 ale 154 cm cistej vysky...bez komplexov 😎 😎

• ja mam 174 xixi, uz bez komplexov 😃

• ty budes moja mama akoze hej? 😃

• ja mám 164 cm takže som vás pekne zpriemerovala... 😃

• hej hej...tak pojdeme ako somarsky rebricek 😃

• 😃 😃 😃

• dani, ale zas dobrého málo býva 😉

• uz len sirokeho, a mozeme ist ako team do rozpravky, ujo dobsinsky by na recruitol uricte ixixix 😃

• ja beriem úlohu bystrozrakého 😃 to na mna 100% sedí, bez brílií ani na krok

• Sponzor fóra
  • haha/....tak ja chcem byt trojhlavy drak

• 😬 ...no alebo draculiatko 😬

• de nemas tri hlavy 😉
    inak ako sa zije madam Rybarikovej?

• ja som zas dnes podpisovala asi sto krat stale povodnym menom 😐 , a som sa citila z toho divne 😮 , uz sa tesim na to nove , 😉

• ahoj heppy, jasnačka, že žijem, len sa spamätávam ešte a stále dookola pozerám naše DVD zo svadby 😃
    A to prečo sa ešte podpisuješ starým priezviskom? ja hned po svadbe tým druhým 😎 😎

danuscha, no tak to musela mať velku radosť, ked sa postavilo, mna išlo urvať, ked som našla len nejakú špinôčku 😉
    a ako dopadol Váš prvý tanec? 😉

• ja tam stále neviem zmenšiť tie fotky 😞 😞

• majca ja skusam v skole a mam uvedene este stare priezvysko a kym nie som v systme informacnom nahodena podla noveho, na ktore potrebujem obciansky, ktory nemam este, tak mi na oficilanych dokumentoch uvadzaju stare 😉

• nas prvy tanec? napriek tomu ze sme si to nenacvicovali a manzel bol z toho mesiac predtym nervozny aj tak to bolo fajn...nenarocna hojdackova skladba...tym sa nic neda pokazit 😃 😃

heppy...navstevuje pan heppy portal skfee? ci nie???...mna polovicka vola do aquacity lebo tam bude nejake stretko v ramci skfree...alebo niecoho podobneho...ale posledne ked som sa na to dala tak dva dni pil s ludmi co furt hovorili kazdy o antenacha abo dacom podobnom...takze tentokrat neviem ci sa mam nechat zlanarit...vtedy som tam mala kolegu s frajerkou cize som nebola sama...ale teraz...mam tam ist sama? s nim??? nieeee....

• majca nevies???..ta jak je to mozne? otvor si program irfanwiew...alebo tak nejak sa to vola...a je to jednoduche...niekde hore mas zalozku upravit...alebo...obrazok a zmenit velkost....no ...sup sup...chceme vidiet

• Fuuu...šikovné ste ja som sa len bola všade opýtať aké kolky a čo mám doniesť a teraz čakám na manžela kým sa dostaví z roboty a pojdeme spolu... 😉 no vidím že to bude zábava on zdrhne na také veci nemá nervíky...

• no ale mala by si si pohnut...karticku poistenca treba vybavit do 8 dni od zmeny... 🤔
    najlahsie je tie urady obvolat...alebo rovno vziat vsetky papiere co mas...teda sobasny list, pripradne nejake potrvdenia z matriky o trvalom pobyte a naraz vsetko zbehnut....ja si dnes idem po OP aj vodicak a rovno pojdem aj na zivnostensky urad kde som rano volala ze co potrebujem a potom aj na socialku zbehnem...ale az ma zaludok boli ako sa mi tam nechce...a este aj auto do servisu ide...konecne prezut 😬

• Na zdravotnej milá tetuška povedala že to má čas...vraj mám prísť až s papierom s mestského o pobyte,bo ja som si chcela najprv zmenit len meno a potom že ešte prídem a zmením adresu.Tak dúfam že ma neodhalia a sa mi to pretrasie... 🙂

• no dovi dopo...keby ste videli moje fotky na OP aj na vodicaku... 😐 tragedia

• dovi dopo nooo, to ja este nemam svoje ale to ked tam v tej budke bbudu fotit, na obciansky ze teraz sa tak na novy foti tak CAU to bude ... 😦 😦

• aha Mrs. Rybarik nahodila nove foto 🙂 , pekneee 😃 😃 😎 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov