Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • caly..a kedy konečne ideš do salonu...už ma štveš 😠 😃 😃
    tie obrúčky si vyberte aj sami...mna nebaví na nič čakať... som total nedočkavá 😃

• lorinko..uz pojdem pojdem 😛 😃 dufam, ze coskoro 😉 inac ja si stale myslim, ze mam cas a potom budem veeeelmi prekvapena 😃

zavolam zlatnicke aj dnes a pojdem ale moj mily ma nejake povinnosti este vecer pracovne 😐 teraz ma siestu 😃 sme sli po dlhej dobe dnes autobusom no sranda..inac sa vozime len autickom ale sme boli s ocinom mojim a on siel do Trnavy a mi opacnym smerom..

• caly..tak zober nohy na plecia a utekaj o zlomkrky 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no veru ze 😛

idem uvarit nejaku polievocku lahku, zeby brokolicovu... 😃 po tychto prejedackach 😐

• ja práve špajzujem zapekajdy s paprikou...a ešte chcem večer piect zamiaky 😃 som nejaká nenežraná 😃 😛

tak chod variť...mnam...a potom dones ochutnať 😬

• ja odpadneeem....ja chcem tiez piect vecer zemiaky! 😃 😃 😃

tak toto je telepatia.. 😵 poslem ti cez IP polievku ??? 😃 😃 este keby sa mi chcelo ako sa mi nechce.... 😦

• to vážne?...tak my sa musíme raz stretnúť...to už nie je normálne 😃 😃 😃

• caly...ale pošli plný tanier 😃

• vaazne 😃 tak to sa stretneme urcite 😉 toto nemoze byt nahoda 🤔
    idem priebezne pridem...lebo chlap mi nebude mat co vecer hamat 😃

• jasnačka...chod...ja som sa zakukala do prípravných... 😃 😉 ja tu bedem...tak do osmej 😉

• ahojte baby..tak uz som doma z prace..za chvilku este utekam ku doktorovi 🤔

• lea...awoj...ku doktorovi? tak neskoro? a kvôli čomu? 🤔

• no tu robia vseobecny do siestej vecer az..takze to sa da 😛 😃
    potrebujem predpisat cosi..a zistit,ci tu maju moje lieky..kedze som dostala nove..

• já...ja som sa zas zlakla, že ti niečo je 😕 😉

• no v aprili ma cakaju este nejake vysetrenia..uvidim..musim aj tu povedat,co mi bolo..a asi sa vypytam na krv 😬
    inac..dosli mi mandle a srdiecka..vyzera to uchvatne 🙂 srdiecka su asi polovicka z mandle,ale super na pohlad 😵

• Sponzor fóra
  • uz som opat tu..polievocka sa vari 🙂

lea....tak vela stastia..a ked ich nebudu mat tak ako??

• caly...to ako si stihla? 🤔 😃

lea...ja že hovoríš o krčných mandliach 😃 😛

• lea...daj foto 😉

• lorinko...dala som varit brokoli a ocistila zemiacik a nakrajala 😃 😛 ochutila koreninami a cakam 😎

• caly..tak budem musiet vypytat teraz v aprili na svk
    ja budem varit,ale az neskor 🤔
    lori..to by som si teda dala 😃
    potom pridam..len ich urcite neotvorim..len este musim vymysliet,kedy ich vezmem na svk,kedze su to kilove balenia 😬

• lea...aj ja potrebujem vymysliet nejake darceky 😞 asi nahovorim svokru na tie srdiecka medovnickove nech upecie 😃 jej pomozem 😎

• tak zatial postup...ako robím aj ja 😵 ...ja práve trávim..tú zapekajdu...a už sa teším na zemiaky 😃 😛

• lorinko...to si robila cestovinu so zelenou paprikou?? alebo ako?? 😛

• lea...aha..ja som to pochopila tak, ze si ich budes aj tam davat pisat, ked si pisala, ze sa na ne opytas 😬 sorry 😉

• caly...ee...to je chlebí natretý maslom...a na nom tvrdý syr a heŕmelínek..a to šupsnem do trúby...nech sa to roztečie...a k tomu kilo kečupu...ja som kečupičková královná 😃

lea..to by si si teda dala. 😬 ..mna už všetko len ohladne zdravia napadá 😃 😛

• lorinko...mnammm...ja robim nieco take ale ze: natriem chlebik syrom, na to poukladam co chladnicka da zeleny salat, redkovky, papriku, salamku a tak..tu stranu omocim vo vajicku a oprazim a druhu len tak na hrianku..a tiez kilaaa kecupu 😃 😃 a je to mnammky 😛

• caly...tak to môže byť ešte lepšie 😉

kočky...všetkých vás pozdravuje Jedna 😵 ...ale zrušili svadbu...to ma vééélmi mrzí 😞

• lorinko...pozdravujem ju..a preco zrusili 😞 ?? nieco v rodine?

• ee....vzťah...asi ešte neprišiel ich čas 😒 ...odovzdám 😉

no...čo...polievka rozvnoniava, hm? 😃

• ej ale robite chute s tym papanim 😃 avojteee

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov