Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • caly..ano,dala som si ju predpisat tu..postupne musim prejst na toto zdravotnictvo..len musim zistit,co ma vyjde alergolog na svk 🤔

lori..a co sa stalo 🤔 🤔 🤔

• hmm 😐 to je blbe...ale radsej treba pockat, ak...

aaano rozvoniava a uz mam aj zaprazku masielkovu..tesim tesim 😛 ideme zevraj k svokre na navstevu tak zemiaciky budu zajtra 😐 a zvrtnem aj plnenu papriku...to aspon pre mojho 😎 je som si kupila sojove kocky 😛 ale co s nich urobim... 😦 neviem...

• pia..ahoj..ty si co navarila?? 😵

• Sponzor fóra
  • ja som nic nevarila, este je kopa jedla z velkej noci...treba to dojedat 🤔

• awoj pia 😉 ako?

baby...ja neviem detaily...ibaže sa rozhpdli to zrušiť...že vzťahové problémy..ale to je všetko
    všetkých vás pozdravuje 😉

caly...zas telepatia 😃 ja ich asi tieť odložím na zajtra...mám tu ešte brumík jahodové lodičky...to schrúmem....a ešte som plná 😉

• pia...ja som doma nesvatkovala ale boli sme u nasich no mamina nabalila co to ale to vsetko len pre mileho. 😛 kedze ja dietujem 😵

lorinko...no tak vidis to 😃 😃 ja by som si dala sladkeee 😛 mam fajnovy kolacik ale...no uvidime ako to zvladne moj zaludok 😐

• lorinko...pisala ti Jedna?

• lori..tak ju pozdrav..a ze na nu myslim 😉
    obcas je lepsie zrusit skor,ako mat problemy v manzelstve..

ahoj pia..ako sviatky?

• lea...odovzdám 😉

caly...áno 😃 písala...a idem jej ete napísať..že ju húfne zdravíte 😉

• tak ju povzbud aj za nas lorinko... 🙂

• baby..dostala som recept nielen na naplaste 😃 ale este aj na lieky,ktore som nechcela,teda ih este nepotrebujem 😬
    inac,vraj v uk je antikoncepcia zdarma..zistim teda zajtra,ci je to pravda 😬 🤔

• lea....aaaalee to fakt?? to maju teda fasa 😃 aj ked ja uz tristvrte roka neberiem...chcem byt mamina 😃

• lea..to ako si stihla? už si bola u lekára? 🤔 🤔

caly...už som napísala 😵
    už vyjedáš polievku? 😃

• caly...jéj...vy už ste snažilci? 😬

• no o piatej som bola objednana..a aj ma tak vzal..a sedela som u neho asi 3min..
    ako prve sa ma opytal,ci som uz dostala list..som netusila o com toci..a to o tej operacii,ktoru mam podstupit,tak som mu povedala,ze sme sa dohodli,ze chvilku pockame a povedala mu dovod,ze sa vydavam v lete..
    a chvilku som vysvetlovala,preco chcem naplaste 😃

caly..uz teraz sa snazite? ci az po svadbe?

lori..ja som zjedla kolac,co som piekla o jednej rano v sobotu..a ete ma caka obed,ktory som nedojedla 😃
    sa prejedam somarin a zas sa mi ten kok vrati 🤔

• Sponzor fóra
  • lea...jáj...to si friško stihla...to je asi blízko domu 🤔

idem si trochen zacvičiť..lebo len sedím na prdeli...a chlop išiel na gymnastiku...tak mu závidím, že in bude mať svaly a ja nie...tak idem do toho...ale sa mi nece....ale len 10 min...to zvládnem 😬

• ja musim kuknut kalanetiku,co som si obstarala..mam aj jednu knihu v polstine 😃 tu musim zajtra vytlacit..
    ja cakam,kym caj ochladne a dam si lieky..

• nie nie este sa nesnazime 😃 sa musim vyliecit..beriem tablety pri ktorych nie je vhodne otehotniet...ale v maji skusime ak budem po zdravotnej stranke ok... 😞 uvidim tento tyzden co mi este gastro povie...

lorinko...cvickaj cvickaj...ja som chcela na pavaren ale smola...znamienko nepusti 😒

• caly..ides znova na gastro? 🤔

• lea..si to naozaj obehla rychlo 🙂

lorinko...uz som si nabrala polievocku mnamky ale musim pockat pol hodku..zjedla som lieciky 😃

lea...sme horsie ako babky 😃 😃 liekov a liekov 😛

• lea...na kontrolu 😎 ale ked sa nenajem je mi kaslavo 😦 takze neviem ci je to ok..uvidime..dufam, ze mi nebude pchat hadicu lebo ma picne.. 😞

• no hovor mi cosi..to tu mozeme vytvorit temu,ze kto ma najviac chorob a liekov 😃 😃 😃
    pokial ti doktor nepovedal,ze mas prist nalacno a nasmadno,tak asi nebudu..
    a myslis tym nenajedeim to,ze si hladna alebo po kratkom case od najedenia?
    ja sa snazim udrziavat poloplny zaludok..travi mi dobre a stale si mozem dat cosi na pitie..

• no, myslim, ze ked napr. jem obed a samozrejme malu porciu a dam si tie lieky tak uz o tretej som hladna ako vlk, no a ked nie som doma alebo nemam po ruke nieco na jedenie ostava mi prazdny zaludok a vtedy kaslem...snazim sa ho mat tiez poloplny a jest casto a malo.. 🙂tak to ma byt spravne ako mi kazal doktor...

inac takymto stravovanim som uz zhodila 2 kila 😵 som stastny clovek a ma nenafukuje 😃 ako balonik 😛

• hihi...baby...tak v tej téme...kto kolko liekov a ko chorý je...tak tam by sme vynikali 😃 😛 😬

caly...treba mať poloplný...aj pre zdravého je najlepšie ak sa nenechá vyhladovieť...ale ja to robím presne naopak 😠

• caly...takže si schudla...gratulujeeem 😃 ...

ak to takto pôjde dalej..tak budeme také laňky na tej svadby...že všetkým padnú sánky 😃

idem dať sprchu 😵

• caly..tak si vzdy daj cosi do kabely..ja to tak riesim..aspon sa snazim,kedze nie vzdy sa podari..
    ja mam lieky na zdute brucho..ale nejak extra nepomahaju.. 🤔

• lorinko..no ved teoriu ovladame 😃 ale ja nemam niekedy cas vobec jest a hlavne v robote... 😛 ale uz si to ustrazim aby som si nasla cas najest sa tolko kolko treba 🙂

no a tema lieky a choroby... 😃 uplne skvely napad 😃 ideme do toho?? 😛 😃

• lea...ten espumisan co reklamuju, ze je naozaj dobry tak ho vyskusam a poviem ti 🙂

ideme na navstevu tak sa majte zatim..

• caly...papík 😉

lea..tak tým názvom...že zduté brucho si ma potešila 😃 😃

ja už tiež idem...musím si nazhromaždiž materály...čo budem potrebovať zajtra prekložiť na zápis na štátnice...keby náhodou boli nejaké nezrovnalosti s kreditmi 😉

• akurat som dosla zo sprchy 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov