Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
caly..ano,dala som si ju predpisat tu..postupne musim prejst na toto zdravotnictvo..len musim zistit,co ma vyjde alergolog na svk =-) lori..a co sa stalo =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm :-| to je blbe...ale radsej treba pockat, ak... aaano rozvoniava a uz mam aj zaprazku masielkovu..tesim tesim :-p ideme zevraj k svokre na navstevu tak zemiaciky budu zajtra :-| a zvrtnem aj plnenu papriku...to aspon pre mojho 8-) je som si kupila sojove kocky :-p ale co s nich urobim... 8-( neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
pia..ahoj..ty si co navarila?? x-)
Odpovedať
ja som nic nevarila, este je kopa jedla z velkej noci...treba to dojedat =-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj pia ;-) ako? baby...ja neviem detaily...ibaže sa rozhpdli to zrušiť...že vzťahové problémy..ale to je všetko všetkých vás pozdravuje ;-) caly...zas telepatia :-D ja ich asi tieť odložím na zajtra...mám tu ešte brumík jahodové lodičky...to schrúmem....a ešte som plná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ja som doma nesvatkovala ale boli sme u nasich no mamina nabalila co to ale to vsetko len pre mileho. :-p kedze ja dietujem x-) lorinko...no tak vidis to :-D :-D ja by som si dala sladkeee :-p mam fajnovy kolacik ale...no uvidime ako to zvladne moj zaludok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...pisala ti Jedna?
Odpovedať
lori..tak ju pozdrav..a ze na nu myslim ;-) obcas je lepsie zrusit skor,ako mat problemy v manzelstve.. ahoj pia..ako sviatky?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...odovzdám ;-) caly...áno :-D písala...a idem jej ete napísať..že ju húfne zdravíte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ju povzbud aj za nas lorinko... :-)
Odpovedať
baby..dostala som recept nielen na naplaste :-D ale este aj na lieky,ktore som nechcela,teda ih este nepotrebujem :-N inac,vraj v uk je antikoncepcia zdarma..zistim teda zajtra,ci je to pravda :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea....aaaalee to fakt?? to maju teda fasa :-D aj ked ja uz tristvrte roka neberiem...chcem byt mamina :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea..to ako si stihla? už si bola u lekára? =-) =-) caly...už som napísala x-) už vyjedáš polievku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...jéj...vy už ste snažilci? :-N
Odpovedať
no o piatej som bola objednana..a aj ma tak vzal..a sedela som u neho asi 3min.. ako prve sa ma opytal,ci som uz dostala list..som netusila o com toci..a to o tej operacii,ktoru mam podstupit,tak som mu povedala,ze sme sa dohodli,ze chvilku pockame a povedala mu dovod,ze sa vydavam v lete.. a chvilku som vysvetlovala,preco chcem naplaste :-D caly..uz teraz sa snazite? ci az po svadbe? lori..ja som zjedla kolac,co som piekla o jednej rano v sobotu..a ete ma caka obed,ktory som nedojedla :-D sa prejedam somarin a zas sa mi ten kok vrati =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...jáj...to si friško stihla...to je asi blízko domu =-) idem si trochen zacvičiť..lebo len sedím na prdeli...a chlop išiel na gymnastiku...tak mu závidím, že in bude mať svaly a ja nie...tak idem do toho...ale sa mi nece....ale len 10 min...to zvládnem :-N
Odpovedať
ja musim kuknut kalanetiku,co som si obstarala..mam aj jednu knihu v polstine :-D tu musim zajtra vytlacit.. ja cakam,kym caj ochladne a dam si lieky..
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie este sa nesnazime :-D sa musim vyliecit..beriem tablety pri ktorych nie je vhodne otehotniet...ale v maji skusime ak budem po zdravotnej stranke ok... :-( uvidim tento tyzden co mi este gastro povie... lorinko...cvickaj cvickaj...ja som chcela na pavaren ale smola...znamienko nepusti :-S
Odpovedať
caly..ides znova na gastro? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..si to naozaj obehla rychlo :-) lorinko...uz som si nabrala polievocku mnamky ale musim pockat pol hodku..zjedla som lieciky :-D lea...sme horsie ako babky :-D :-D liekov a liekov :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea...na kontrolu 8-) ale ked sa nenajem je mi kaslavo 8-( takze neviem ci je to ok..uvidime..dufam, ze mi nebude pchat hadicu lebo ma picne.. :-(
Odpovedať
no hovor mi cosi..to tu mozeme vytvorit temu,ze kto ma najviac chorob a liekov :-D :-D :-D pokial ti doktor nepovedal,ze mas prist nalacno a nasmadno,tak asi nebudu.. a myslis tym nenajedeim to,ze si hladna alebo po kratkom case od najedenia? ja sa snazim udrziavat poloplny zaludok..travi mi dobre a stale si mozem dat cosi na pitie..
Odpovedať
Profilova fotka
no, myslim, ze ked napr. jem obed a samozrejme malu porciu a dam si tie lieky tak uz o tretej som hladna ako vlk, no a ked nie som doma alebo nemam po ruke nieco na jedenie ostava mi prazdny zaludok a vtedy kaslem...snazim sa ho mat tiez poloplny a jest casto a malo.. :-)tak to ma byt spravne ako mi kazal doktor... inac takymto stravovanim som uz zhodila 2 kila x-) som stastny clovek a ma nenafukuje :-D ako balonik :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hihi...baby...tak v tej téme...kto kolko liekov a ko chorý je...tak tam by sme vynikali :-D :-p :-N caly...treba mať poloplný...aj pre zdravého je najlepšie ak sa nenechá vyhladovieť...ale ja to robím presne naopak ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly...takže si schudla...gratulujeeem :-D ... ak to takto pôjde dalej..tak budeme také laňky na tej svadby...že všetkým padnú sánky :-D idem dať sprchu x-)
Odpovedať
caly..tak si vzdy daj cosi do kabely..ja to tak riesim..aspon sa snazim,kedze nie vzdy sa podari.. ja mam lieky na zdute brucho..ale nejak extra nepomahaju.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..no ved teoriu ovladame :-D ale ja nemam niekedy cas vobec jest a hlavne v robote... :-p ale uz si to ustrazim aby som si nasla cas najest sa tolko kolko treba :-) no a tema lieky a choroby... :-D uplne skvely napad :-D ideme do toho?? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ten espumisan co reklamuju, ze je naozaj dobry tak ho vyskusam a poviem ti :-) ideme na navstevu tak sa majte zatim..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...papík ;-) lea..tak tým názvom...že zduté brucho si ma potešila :-D :-D ja už tiež idem...musím si nazhromaždiž materály...čo budem potrebovať zajtra prekložiť na zápis na štátnice...keby náhodou boli nejaké nezrovnalosti s kreditmi ;-)
Odpovedať
akurat som dosla zo sprchy :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?