Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • nic som nerobila..pozerala telku po dlhej dobe..nechala sa pofotit 😎 a akurat som donakupovala 😃

• u vas su otvorene obchody tak dlho?

• nie..samozrejme,ze nie..ja nakupujem online..prave som si kupila cosi na tvar a digi vahu 😎 uz sa na nu tesim..mali ju zlacnenu,tak mi nedalo,kedze tu nemam dobru vahu..

• Sponzor fóra
  • aha...rano kedy vstavas do prace? mne sa nechce po 4 dnoch volna 😒

• o pol osmej az..takze to je pohoda..a tiez sa mi nechce..ako rada by som videla sneh 😃 😃 😃
    inac..pozeram pribezne tie saty,co tam vkladas..tak po pravde,hrozne by sa mi k tebe hodili nejake elegantne,mas na to super face 😉 aj ked sa na tych fotkach vobec neusmievas 🤔

• kati..ale si sikovna,ked uz mas aj topanky.a tie posledne su pekne..som ich az teraz videla..a zavoj ti pasuje 😉

• elegantne su moc jednoduche na svadobne saty, take princezove si uz nikdy neobleciem, chapes...na niektorych sa usmievam 😃 na niektorych som vazna, mas pravdu. Po polnoci budem mat elegantne, za chvilu pridam. Ja vstavam o 7.15 hod.

• dakujem 🙂

• tak som zvedava teda 🤔 ale zas aj princeznovske vedia byt velmi elegantne 😉

• ekne popolnocne..velmi ti pristanu 😉 budes teda riadna kocka 😵

• kujeeem! Ty nad akou farbou uvazujes nad popolnocnymi satami?

• bordova 🙂 ani neviem preco 😃 ale zenich uz ma koselu a kravatu kupenu,takze nejdem menit..
    mam tu totiz jeden obrazok takych skvelych siat,co posobia ako latino..tak som si povedala,ze si cosi take usijem..v sobotu idem kuknut latky 😃

• budes si sit sama??

• ano..mam kupeny aj sijaci stroj 😃 😎

• no tak Ty si ina macherka 😎

• Sponzor fóra
  • si sa ucila sama sit? Moja babka vedela super sit.

• brééé rááánko 😵

caly....no nestačím sa čudovať...nad tými našimi prezývkami 😃 😉 nie sme dvojičky? 😃 😛

katka...no huráááá...máš album 😃 😎 ...budeš kráááásna nevesta 😃 😉 ...už som zvedavá ako budete spokojný so sálou...a potom dáš echo 🙂 😉

lea...tak príjemný pracovný den a nech ti rýcho ubehne 😵 😵

• 😵 budete spokojní 😵 ...ráno som mala ešte zalepené oči...tak píšem nepisovne 😠

• avojte 😃

• kocky, kde ste? 😢

• nazdarovie 😃

• caly..si tu? 🤔

• ahoj lorinko...teraz som dosla 🙂

• pia...ahoj aj ty 😃

• caly...aj ja 😉 ...dnes u nás padali nie chumáčiky snehu...ale normálne guličky 🤔 😕
    u vás ako?

bože...ja som samodeštruktívna...samé modriny mám všade... 😠 kade chodím..tade sa udieram... 😦
    bola si dnes v prácičke? ja sa zajtra chystám na zápis na štátnice...takže už sa z toho nevyvlečiem 😬

• lorinko...takze polystyren???? 😃 😛 u nas je to aprilove..raz pada sneh raz svieti slnko a v noci mrzne 😞 do rana -5°C

ja som bola dnes v nemocke, vyberali mi znamienko na lavej ruke na predlakti..dost to sklbe teraz, lebo mi to odtrplo a tak..do prace pojdem asi len strazit 😃 😃 aby nepokradli, ked to nesmiem nejako namahat..ja som sa traz rozhodla dat sa do poriadku 😐 tak len chodim ako debo po lekaroch 😠
    jeej takze uz to mas iste 🙂 si sikula velka 😉

• takže ti to normálne rezali hej? lebo mne chceli laserom..ale nejdem na tom..je to drahé...a nece sa mi zas po lekároch 😦 ..
    to je super, že sa dáš komplet do poriadku...aj ja by som mala..lebo ma stále bolia tie uzliny...ale nejdem, lebo sa bojím...čo mi zas zistia 😞 😦

no..zajtra mám ísť aj kvôli diplomovke...ale nece sa mi 😐 ...a od 1. apríla mám závazok...učiť sa poctivo každý den...a nie vysedávanie pri MS 😃 😛

• no takto si si vstupila do seba?? 😃 ale tak treba 🙂 nech nemas stresy aj ked to sa asi neda bez toho 🤔

no rezali ale som citila len ked mi to umrtvila tu injekciu a potom uz nic 🙂 ale teraz to sklbe 😐 ja som nic neplatila, bolo to take znamienko, ktore muselo radsej von cize zo zdravot.dovodov nie estetickych 😒 hmm ale som rada..

radsej by si mala ist aby z toho nebol nejaky problem..tie uzliny myslim 😐 moj kamarat teraz lezi v BA v nemocnici, ze zapal modzgovych blan...a to z nejakeho bacila...co prechodil nejake chripky a podobne choroby...nie od kliesta 😞 sme sa nalakali, chuda nase 😐 ale uz je dobre...
    akurat vcera som pozerala, moja teta pisala zaverecnu pracu o ,,laske,,no paradne cosi 😃 o manzelskej o laske k detom a tak...celkom zaujimave citanie 🙂

• tak to je dobre, že zadara 😉

ó...chudák...to je nepríjemné 😐 ...tak super, že už mu je lepšie 🙂 ...ja viem mala by som... 😐 ešte počká...či to neprejde 😉

písanie o láske 🤔 😬 jéj...to by ma bavilo...a čo študuje?

• uz skoncila..to bola asi len nejaka socialna praca...bakalar...potrebovala to do roboty myslim...inac robi prepisy aut 🙂 takze tak....statna sprava...

no chod radsej aby si sa liecila ak nieco je.. 🙂

inac stale mi neprisiel katalog tych obrucok co cakam, takze kaselm na nich...pojdem a dam si urobit nejake co vymyslime so zlatnickou 😎 ma uz nebavi stale len cakat a nic... 😠 aj ostatne uz musim dotiahnut..hlavne saty 😐 inac tie mansion nemaju moje cislo takze tam nabehnem a co mi sadne bude..a basta 😦 sa mi nechce uz ani hladat ked nic co chcem nie je 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.