Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
baby, dnes tu uz nebudem, ale bola by som rada, keby ste mi dali par navrhov ako by sme mali zacat vo svadobnom videu. Niekto si nahrava posledne rande alebo nieco ine. Prave nad tym rozmyslam, a nic ma nenapada. Majte sa ;-)
Odpovedať
moja kamoska mala na zaciatok fotky(oboch) od babatka az po obdobie ked boli spolu..a potom ako santia v parku...neviem ja video asi nebudem mat.
Odpovedať
Profilova fotka
janja....to ti neporadím, lebo my video neceme... :-( cajovka...takže vy nápododbne ;-) ...mne stačia fotky...lebo video si pozrieš aj tak len raz...a potom ti to zapadne prachom x-) :-p
Odpovedať
lori 8-) aj tie peniazky..su v tom a urcite to niekto bude tocit aj z rodiny a su sikovni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caji...no ved :-D mne úplne stačia origoš a dobre spravené fotky...do toho sme investovali...lebo fotky vytiahneš kedykolvek ;-)
Odpovedať
to je fakt ..ale ja tu nemam co robkat ja som september =-) idem het...cup cup a dup
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka... :-D :-D už aj nech si preč :-D :-D
Odpovedať
Cauky cauky , ako sa maame? :-S v Ja sa dnes skoro cely de ucim, lebo mozno mi vyjde jedna brigadka, tak na dva tyzdne a by som potom nestihala s ucenim =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak ja zas nič...si ma inšpirovala...aj ja už sa chystám het...a učiti se učiti...ale neviem sa odtrhnúť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) som teraz dorazila domov ]-( :-| po uradoch a v nemocnici a tak od rana bieleho sa mocem... lorinko...ako v skole?? ja som paradne pochodila na socialke..sla som sa informovat o prispevku nenavratnom na podnikanie a pani hned ked som otvorila dvere a povedala co chcem zagulala ocami, ze co tu chcem :-S no uzas...a som bola aj hned vybavena...nemozu mi dat prispevok na to co chcem ]-( takze tak idem navarit plnenu papriku dnes..pre mileho mojho :-p
Odpovedať
:-D tak ja som sa dost poflakovala v poslednu dobu, tak musim :-| Ty budes riadne excelovat na tych statniciach, ved sa len ucis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...už som oficiálne zapísaná na štátnice :-D ...takže sa musím začať aj oficiálne učiť :-D :-D tak to si moc nepochodila.. :-| :-( aj chlop sa chystá teraz na danovák :-| ja sa chystám robiť bud zeleninú polievku, alebo zamáky :-D pia...to máš teda pravdu :-D ...ále fakt musím začať....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kočky...ja sa idem fakt..úplne vážne a seriozne učiť :-D ...ale večer mrknem ;-)
Odpovedať
pápáá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pia.. lorinko..ja som sa prave vratila z danoveho a boli tam 2 ludia takze paradicka :-D idem aj ja pre seba zvrtnut zemaky :-D :-p a ostatne nech si popapa mlady :-p takze sa pekne uckajte babky moje sikovne, nech sa vam to sype do hlavky x-) :-D ozaj dnes som si vymyslela nieco na vyzdobu... :-p si z flizelinu povystrihujem take srdcia roznej velkosti a poukladam na stoly na biely obrus len tak hocikde a budu farby staroruzovej a bordovej :-p hmm?? parada x-)
Odpovedať
caly...dobry napad, moze to pekne vyzerat..ja mam chvalabohu s vyzdobou pokoj,mame to v cene saly, a vyzera to ozaj dobre, takze mam o starost menej :-D musim sa ucit, tak sa mi nece ;-( fňuk
Odpovedať
Profilova fotka
pia...vies ja vymyslam stale nieco nove a nove a tak..toto som si spomenula, ze som robila jednej kamoske na vyzdobu dost davno a vyzeralo to pekne..no ale samozrejme nemozu chybat zive aranzmany a take cosi :-p 8-) robim s tym tak to musi vyzerat, ze sa vydava kvetinarka :-D :-D ...hlavne, ze este saty nemam :-p ... ale tak si daj uz na dnes pauzu, ved sa ucis cely den ;-) a aku ti urobia vyzdobu???
Odpovedať
Profilova fotka
caly...flizelín...to je také...ohybné...jak koberec? =-) =-) alebo mi šiši :-p :-N ale určite budeš mať nakrajšiu výzdobu široko daleko :-D ;-) ...ved macherka kvetinárka :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, ja mam 26.7. 2008 v Ke
Odpovedať
Profilova fotka
awoj tatiana ;-) máš už šaty? a aké? =-)
Odpovedať
a nemáte baby nejaky fakt dobry tip na hudbu? lebo svadba sa blizi, ale este som nic nenasla, Ke a okolie
Odpovedať
Profilova fotka
tatiana...tak v tomto ti nepomožem...ja som z Ba...ale piatažena je z Košíc..skús sa jej spýtať ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak aky bol den? ja som tak trocha vynervovana kvoli netu..asi budem musiet kupit wifi kartu :-S zatial som sa prestahovala len na druhu stranu stolika a na postel mozem zabudnut nateraz ]-(
Odpovedať
caly...jasne, musis to mat prvotriedne 8-) a coze este nemas satky?hm? =-) vyzdoba bude taka jemna, stuha cez stol, kamienky a kvety , budu umele, ale videla som ich a myslela som si , ze su zive, fakt dobre to vyzeralo..a za nasim stolom by mali byt balonove srdcia...tak som zvedava :-D
Odpovedať
tatiana..tak my mame hudbu Pavelcakovci, su fakt dobri...a co chces zivu alebo Dj, ?? lea...avoj,
Odpovedať
lea..aky si mala dnik? 8-)
Odpovedať
no citam,ze sa tu vsetky poctivo ucite..ze sa vam chce :-D :-p
Odpovedať
nechce nechce ...mam z toho depku, a najhorsie na tom je, ze od pondelka idem pomahat sesterke , ma centrum pre deticky..tak sa budem vo velkom hrat :-D
Odpovedať
no super..ja som sa dnes vyhravala s chemikaliami :-D :-D :-D takze som spokojna..aj vyplatu sme dnes mali :-p 8-) a caka ma dlhy vecer =-) takze ucenie menis za deti..super :-D
Odpovedať
vyplatka :-p 8-) a preco dlhy vecer?? no potrebuje sa ucim na statnice, ma o mesiac skor ako ja, tak nebudem svinka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?