Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby...stv2 je naozaj dobre..je tam co pozriet :-) dala by som si nieco fajne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak ja si to už ani nepamatám x-) ...ale aj tak stále čumím sem...tak ani nemám potrebu niečo kukať v telke :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...spapala :-D
Odpovedať
boze, ja trpim, chcem nieco sladke ;-( ;-( ;-( skvrka mi v bruchu, ale uz nemozem jest :-x
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja trávim...tak do dvoch hodín by som sa mala zbaviť toho brucha :-D
Odpovedať
lori...ved to, aj ja v poslednu dobu chodim pozerat tu albumy ako vadna...moj tomo uz na mna vrieska, ze mi z toho sibe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak netrp...a daj si mrkvičku... :-D ...alebo niečo lahke :-D marš do kuchyne :-D
Odpovedať
lori..ved uz som na to myslela, ze si dam aspon kalerabik , mňam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..ty stíhaš aj albumy kukať? =-) ja len vypisovať stíham..na albumy nezostáva čas :-|
Odpovedať
ked tu nie ste, tak pozeram albumy, a furt pridem za drahym s niecim prevratnym :-D :-D :-D uz mu vraj mam dat pokoj s tym... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
alebo popcorn ??? hmm?? :-p
Odpovedať
popcorn 8-) nerob chutky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kočky..zas ma otravuje malý bratranec...musím debatovať cez skype :-p
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... lorinko....to na pravo je flizelin a to na lavo je tyl :-p som to nasla aby som ti ukazala 8-) jooj aj kalerabik x-) mnamm
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..pozdravujem bratranca :-)
Odpovedať
lori..tak si to uzi :-D mne to robi neter pravidelne... 8-( zeny, chcem pozerat o osmej film na markize , moze to byt dobre- korunny princ sa to vola 8-)
Odpovedať
no ja som si spravila akurat krupicu..a vidim,ze vy tu vypisujete ako o dusu :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...jáj..tak to bude krááásne x-) ;-) pia...už som ho zrušila, že vypínam pc....lebo ja ho musím sledovať cez webkameru... 8-( :-N ..a práve mi ukazoval, čo si vyšibal...a potom robil chute s kinder čoko :-p :-D no jo...deti :-D lea...tak dobrú chuť...ja som si robila krupicu v pondelok :-D kočky..tak idem...pápá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...hej moze moze to je o synovi Sissi myslim :-. ja take mozem ale drahy ee :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...aj ja idem dat sprchu a cumakovat 8-( lea...ozaj dobru chut :-)
Odpovedať
tak pekny vecer..ja tda dopozeram panelak :-D :-D :-D
Odpovedať
tak sa majte, idem aj ja kuknut ten film ;-) papik
Odpovedať
bola dobra ta krupica :-D :-D :-D
Odpovedať
som napisala predajcovi topanok,ze stale neevidujem vrateny sek..a nech sa vyjadri,co chce robit..kedze uz teraz som vyhodila 30libier za nic ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lea :-) si tu??
Odpovedať
ahoj..jasne.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co porabas?
Odpovedať
pozeram panelak..a troska sa tvarim,ze cvicim :-D :-D :-D a este asi idem objednat spodne pradlo :-D mily mi to schvalil 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nebojis sa, ze Ti nesadne? ci ako to riesis?
Odpovedať
no je tam bezplatna vymena do 14 dni od dorucenia,co stiham,kedze by som mala byt dalsi tyzden doma :-) zatial som nemala extra problemy..ale podpiru neobjednavam..tu zasadne skusam..vzdy..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?