Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • inac baby...stv2 je naozaj dobre..je tam co pozriet 🙂

dala by som si nieco fajne 😛

• pia...tak ja si to už ani nepamatám 😵 ...ale aj tak stále čumím sem...tak ani nemám potrebu niečo kukať v telke 😬

• lorinko...spapala 😃

• Sponzor fóra
  • boze, ja trpim, chcem nieco sladke 😢 😢 😢 skvrka mi v bruchu, ale uz nemozem jest 😶

• caly...ja trávim...tak do dvoch hodín by som sa mala zbaviť toho brucha 😃

• lori...ved to, aj ja v poslednu dobu chodim pozerat tu albumy ako vadna...moj tomo uz na mna vrieska, ze mi z toho sibe 😬

• pia...tak netrp...a daj si mrkvičku... 😃 ...alebo niečo lahke 😃 marš do kuchyne 😃

• lori..ved uz som na to myslela, ze si dam aspon kalerabik , mňam 😎

• pia..ty stíhaš aj albumy kukať? 🤔 ja len vypisovať stíham..na albumy nezostáva čas 😐

• ked tu nie ste, tak pozeram albumy, a furt pridem za drahym s niecim prevratnym 😃 😃 😃 uz mu vraj mam dat pokoj s tym... 😠

• alebo popcorn ??? hmm?? 😛

• popcorn 😎 nerob chutky

• kočky..zas ma otravuje malý bratranec...musím debatovať cez skype 😛

• http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1151089&vReferer= 
    lorinko....to na pravo je flizelin a to na lavo je tyl 😛 som to nasla aby som ti ukazala 😎

jooj aj kalerabik 😵 mnamm

• lorinko..pozdravujem bratranca 🙂

• Sponzor fóra
  • lori..tak si to uzi 😃 mne to robi neter pravidelne... 😦

zeny, chcem pozerat o osmej film na markize , moze to byt dobre- korunny princ sa to vola 😎

• no ja som si spravila akurat krupicu..a vidim,ze vy tu vypisujete ako o dusu 😬 😃 😃

• caly...jáj..tak to bude krááásne 😵 😉

pia...už som ho zrušila, že vypínam pc....lebo ja ho musím sledovať cez webkameru... 😦 😬 ..a práve mi ukazoval, čo si vyšibal...a potom robil chute s kinder čoko 😛 😃 no jo...deti 😃

lea...tak dobrú chuť...ja som si robila krupicu v pondelok 😃

kočky..tak idem...pápá 🙂

• pia...hej moze moze to je o synovi Sissi myslim 😕 ja take mozem ale drahy ee 😒

• lorinko...aj ja idem dat sprchu a cumakovat 😦

lea...ozaj dobru chut 🙂

• tak pekny vecer..ja tda dopozeram panelak 😃 😃 😃

• tak sa majte, idem aj ja kuknut ten film 😉 papik

• bola dobra ta krupica 😃 😃 😃

• som napisala predajcovi topanok,ze stale neevidujem vrateny sek..a nech sa vyjadri,co chce robit..kedze uz teraz som vyhodila 30libier za nic 😠 😠 😠

• Ahoj Lea 🙂 si tu??

• ahoj..jasne.. 😃

• co porabas?

• pozeram panelak..a troska sa tvarim,ze cvicim 😃 😃 😃
    a este asi idem objednat spodne pradlo 😃 mily mi to schvalil 😎

• a nebojis sa, ze Ti nesadne? ci ako to riesis?

• no je tam bezplatna vymena do 14 dni od dorucenia,co stiham,kedze by som mala byt dalsi tyzden doma 🙂
    zatial som nemala extra problemy..ale podpiru neobjednavam..tu zasadne skusam..vzdy..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov