Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
a na kolko ides? cez co zvyknes lietat? Ja idem domov koncom maja :-)
Odpovedať
idem na nejake dva tyzdne..mame tolko prazdnin totiz :-D letim cez ryanair..ale pred svadbou chcem letiet cez british,kedze heathrow mam nedaleko a navyse musim posobit dobre 8-) :-D ked idem na svadbu :-D inac,ci ides sky alebo ryanair to mas uz asi jedno..kazdy na niecom nahrabe..ryanair na batozine a sky ma zas vysoky poplatok za platbu kartou =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to aj niekto zisti, ze priletis britishom? ja mam dobru skusenost s austrian airlines, vysoka uroven, teraz ich uz nevyuzivame od kedy sme odisli z Dubaja
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy budes riesit svadobne satky?
Odpovedať
no ja este uvidim,co za ponuku najdem na jul..ale urcite poletim do viedne 8-) no vies,niektori ludia su velmi zvedavi,co robim a kam chodim,co si obliekam a tak podobne ]-( ved uz len to,ze mame mat svadobne auto priamo z predajne bude dost popularna tema :-D som z maleho mesta..alebo skor z velkej dediny a tam sa tie babky a tetky nudia..takze radi si poklebetia :-N ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je velka pravda, cim v mensom meste byvas, tym je to horsie, co sa tyka tych reci, nehovoriac o dedinach :-( to si neviem predstavit. Vidim ten rozdiel, my sme obaja z Bratislavy a do nas sa nikto nestara. Ale rozdiel je aj v tom, ze napr ked si z BA je uplna samozrejmost, ze svadobne auto ma byt povacsine luxusne. A ked na takom aute prides, ludia povedia, ze je pekne, ale nikto to nebude brat az za taku senzaciu.
Odpovedať
no my budeme mat terenne 8-) takze to bude znacny rozdiel..a uz len fakt,ze svadba bude v mieste zenicha a nie nevesty.. u nas su akosi popularne mensie auta..octavia combi..takze to bude riadny skok.. limuzinu sa zial neoplati poziciat..ale ak bysa dala,nevaham :-D moja svadba musi byt cosi extra 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
u mna ma sancu len jedno svadobne auto - mercedes, su to krasne auta pre svoju eleganciu a luxus ;-) limuzinu by sme mohli mat, ale davam prednost mercedes ;-)
Odpovedať
no ja zboznujem terenne..a mojim snom je take si kupit..aj ked je to riadna palka,bezpecnost je prvorada..zvlast,ked budem mat deti..takze bmw x5 8-) je ta spravna volba.. pozeram,ze pridavas do albumu dalsie veci :-) tie pohare uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne by si minula majland na benzin a poistku :-S Bezpecie Ti nezaruci ani to najdrahsie auto...hlavne ked na cestach jazdia tupi ludia...tu ti anglania jazdia jak pribrzdeni, kazdy den sa rozculim :-p pohare sme si chceli kupit, ale dostaneme ich od mojej najlepsej kamaratky, velmi nam ich chcela kupit tak som nakonec suhlasila. Ja totiz povolim ked tak nam kupit max nejaky svadobny dar, nikdy by som nedovolila, aby nam rodicia alebo niekto iny z rodiny platil svadbu, to by mi bolo strasne trapne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
do albumu davam veci, ktore uz mame, ale tie pohare dostaneme az v svadobny den tak to je vynimka z fotiek mojho albuma
Odpovedať
no nevadi..aspon sa ukazem 8-) 8-) 8-) no ja chodim do prace peso..a som za to velmi vdacna :-) no ja som si vytvorila svadobny list,aby som ho poslala zopar ludom,kedze od niektorych radsej prijmem dar ako peniaze..je to taka pamiatka na toho cloveka x-) a svadbu si tiez platime sami..myslim,ze moji rodicia maju dost svojich problemov..a navyse,musim ukazat,ze som sikovna 8-) :-p zvlast,ked som taka prieberciva :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
niekde sa da chodit aj peso, ale inak ja by som bez auta umrela! Nevadi mi ist peso, ale autobusom nie, len to nie, uz som tak proste naucena. nas ked sa ludia pytaju, co chceme do daru tak povieme, ze nic :-D a kazdy je potom na nervy. Ja sa nepotrebujem ukazat, ze si vieme zaplatit svadbu sami, ale proste to tak chceme. Chceme sa brat, je to len a len nase rozhodnutie tak preco by nam to mal platit niekto iny. A co Ty s tymi svadobnymi satami? Budes si kupovat ci poziciavat?
Odpovedať
no ja mam sofera na svk..a tu vyuzivam busy..akosi mi to nevadi..a som rada,ze nie som nejak extra naucena na auto,lebo potom sa tazko odvyka.. no ja tiez nic nepotrebujem..mily robi v elektre,takze mame vsetko,co potrebujeme..ani neviem ako,ale uz teraz mame dve drahe a suprove zehlicky a este jednu lacnu..a najblizsie roky chcem byt v zahranici.. ale od kamosiek a kamosov chcem urcite dar..takto,ked to vzdy uvidim,tak mi ich to pripomenie x-) no saty mam rezervovane..tie prave uvidite vsetky az ked bude svadba..nic nepoviem :-p ak napisem,ze poziciavat,tak baby hned,ze do uvahy pridu asi troje..ak kupovat,tak tiez troje..ale ja to budem drzat v tajnosti..aby mali komplet vsetci sok :-o :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to je to, ze ja som mala auto, od kedy mam vodicak, doma, vonku, vsade....ja moje svadobne saty tajim len pred mojim chlapom, inak nie. Videlo ich zopar mojich kamaratok aj mamina a veeelmi sa im pacili :-D zato nasu svadbu sme tajili pekne dlho ;-) preto som si ani fotku nedavala sem a ani album som si preto nerobila 8-)
Odpovedať
to si spominam..ze si nechcela povedat,dokial to neoznamis doma :-) ja to robim len kvoli svojej nerozhodnosti :-D a navyse su ludia,ktori mi zavidia..no netusim preco =-) a ja ako spravna baba a riadna potvora,ich musim rozculovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no zavist nic moc :-S inak s oblekom to vyzera super :-D dnes sme boli v jednom svadobnom salone a zajtra mi daju vediet, ci ho stihnu usit do juna...vsak ti spomaleni anglani 8-( a ked nie, mali tam este 1 svetly (ina farba) a ten na 100% vedia dopravit do 4 dni takze super. Tieto obleky su original svadobne, velmi luxusne, preto ich nemali v beznych obchodoch, co sme pozerali cely vikend. Lea, ale ja nikde neviem zohnat svadobne figurky :-( U nas na SVK mali krasne na letisku, ale boli strasne velke, inak by som ich hned kupila.
Odpovedať
Profilova fotka
Tu som videla len v jednom obchode a boli otrasne :-S
Odpovedať
tak skus pripadne pozriet slovenske stranky,maju celkom slusny vyber.. alebo este pozri obchody s porcelanom a sklom..tam vedia mat tiez postavicky..na svk ale ;-) my budeme oblek riesit v prili..a som zvedava,k comu sa dopracujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak wo weddshope maju nove postavicky a za niektore pytaju 2600 sk, neni to trochu chore?? ako dokazem do veci investovat, ale toto mi nepride normalne. a pritom sa mi ani nepacia. Mozes mi pls poslat nejake svk stranky na postavicky? A aky oblek chcete? Viete? Moj drahy uz davno spi a ja tu pri nom chatujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak v pondelok som isla spat o 3.15 hod! a rano do roboty, ale bola som vpohode. asi som uz chora z tej svadby :-D
Odpovedať
no nieco svetle..do modra najlepsie x-) no ja som za tie nase dala dost,ked mozes kupit na svk za 300..ale zasa som velmi spokojna..lebo presne take som chcela..tancujuci parik x-) skus svadobneozdoby,centrumvalentiny sa mi zda..nemam tu materialy,kedze som tu torska spravila neporiadok.. cez den este kuknem a poslem do ip..inac,kludne skus aj ebay ;-) idem si uz lahnut..pekne sny prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
za 300 sk su take onicom :-S Aj ja si idem uz lahnut. Dobru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..si tu? ja idem robiť tú diplomovku...ty tiež dnes fičíš na učení :-p :-D
Odpovedať
avooj :-D som tu, ale ochvilku musim off, idem sa pozriet na tie deticky do toho centra, drz prsty , aby ma hned nevykopli :-N a potom poobede cestujem za drahym do ziliny, tak sa od rana vytesujem ]-( chcem sa ucit vo vlaku, budem mat na to 3 hodky, tak aspon nieco... a ako si na tom s diplomovkou? ja uz chvalabohu mam aj odovzdanu, uz len sa ucit ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti závidím...ja zatial robím len výskumnú časť. :-S ..a teoriu ešte absolutne nemám :-| :-( ...ale pozhladávam niečo cez net... ;-) tak sa maj pekne...určite zapadneš :-D
Odpovedať
ale ty si sikovna, tak to zmaknes coskoro 8-) idem ja teda, dufam, ze budu cely den hajat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak na to zabudni :-D budú čerství jak rybičky...ved dteraz hajali :-D :-p
Odpovedať
caute baby, uz som tu. Mam smolu, lebo ja som na nete doobedu a vy vsetky poobede. fnuuuuuk :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janja..ja som tu došla kuk na chvílku...lebo sa učím :-) ...no čo ako ide prácička? a čo máš nové?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?