Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...celkom rychlo :-D bola som potom na nakupe samych zdravosti :-p a mali chutnucke jahody tak ich ladujem :-D mam ist vecer s kamoskami na bowling tak cakam kym pride ta hodina H :-D takze ste nic nekupili?? :-S hmm..
Odpovedať
baby..som doma..a znicena..a hlavne zaprasena ]-( a hladna :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caly...mňam...jahody :-D ty máš samé zaujímavé aktivity...počúvaj :-D nič moc nemali...a takú hypermoderné jej moc nepristanú...tak ešte počkáme na máj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..zaprasena??? a z coho?? =-) tak si ides dat sprchu a napanat sa co najskor :-) hmm?? a hned bude pohoda x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...no aspon nieco :-p dnes som ale bola cely den aktivna..pozhanala som kopec dodavatelov do obchodu..tak uz len nakupovat :-D ty sa ides este ucit?? alebo relax pri MS??
Odpovedať
upratovali sme police v labaku,kedze nebolo praktik..ale dalsi tyzden bude asi dost praktik..teda aspon od jednej ucitelky..a po prazdninach sa zrejme ubehame.. ale apson to rychlo zbehlo..
Odpovedať
Profilova fotka
awoj lea :-) caly...asi relax :-D ...dnes som si lúpila červené botky...a lá 50roky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kúpila...že lúpila...to ako by som ich ukradla :-D
Odpovedať
inac..dnes som bola v lekarni..a zistila som,ze tie lieky mi nenapisal..ze to vsetko patri k naplastami..a dali mi zatial 6,ze zajtra zvysok..lebo nemali cele balenie :-N a kolko som doplacala? NIC 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak super..takze antikoncepia zadara.... lorinko...odfotografuj :-D :-D botky co si ,,ulupila,, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..to vážne? tak to je supe :-D moj drahý bol dnes nakupovať potraviny...a tak hromžil...všetko sa u nás zdražuje....kvôli príchodu eura...a nikto to teraz nekontroluje...a vláda trepe...že sa to začne kontrolovať ažo po zavedení euzra...ale to už bude dáááávno všetko zdražené ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly... :-D ..skúsim...neivem, či ten šiťácky foťák niečo ofotí po tme :-D ...ale idem na to :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lorinko...no mam z toho hlavu v smutku aj ja...ako to bude v mojom prípade...ceny kvetov sa stale pohybuju tak ale teraz bolo, ze ked mas menej ako 5 zamestnancov nemusis davat informativne ceny..co je podla mna blbost..nech vsetci davaju..no nie?? ]-(
Odpovedať
lori..hras sa na winonu? :-D :-D :-D no ja sa snazim moc nenakupovat..ale to nejde :-D aj ja som zvedava..a aka farba to je? my inac mame dalsiu vec..vygravirovane pohare 8-) ake mate pocasie? tu ja vyjasnilo a hlavne oteplilo :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ze cervene botky si lorinko kupila :-D ja som si vcera triko s kapuckou..take dlhy rukav a cierno-sede :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas dnes sneh-slnko-vietor v jednom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tu sa konečne pomaly otepluje tiež :-D zas máš dalšiu vec odškrtntú? šikula :-D sú červené...na sekundu ich tam pridám....aby ste si kukli a hned aj zmažem...lebo to nepatrí do svadby :-D caly...ja mám z toho poriadne nervy...a teraz mám nervy na chlopa ]-(
Odpovedať
no super..este som nestihla precitat,co ste popisali,ale vsimla som si,ze si lupila :-D no dufam,ked pridem,bude pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko....rano ja vecer ty :-D :-D to su tí chlapi :-p lea...neboj ked tu budes ty uz bude pocko super..dufam..lebo ja chcem tiez teplucko 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...jejjjjeeeejjjj tie su bozske x-) x-) rozkosniatka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kočky..tak sú tam tie ulúpené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéj...caly...som rada, že sa ti páčia...sú na takom manšiom opatku...ja by som sa na vysokých zabila :-D :-p
Odpovedať
lori..peknucke ;-) caly..tak s tym ratam..chcela by som ist niekam na vylet.. :-D
Odpovedať
avojte ;-) lori..peknunke topky 8-)
Odpovedať
ahoj pia..aky bol den?
Odpovedať
Profilova fotka
baby...ja som dnes dobre vyšinutá....ale dala som si povinne tršku pivka...možno z toho :-D :-p ja som si prečítala, namiesto...s tým rátam...že s tým ratanom...aj dumám, že čo chce robiť lea s ratanom :-N :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awoj pia...tak ako s detmi?
Odpovedať
lea...cauky, ale v pohodke, pred pol hodkou som dosla do ziliny 8-) Ty co ako??
Odpovedať
lori..a okuliare mas? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...práve nemám..v tom je asi zakopaný pes :-D :-D pia...takže si už s ciciakom? =-) :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?