Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahoj lori. praca v pohode a nove nemam nic. Aj moja sestra sa trapi s bakalarkou, tak jej musim pomahat s prekladomm abstraktu 😒 Si pripadam ako keby ma to cakalo zasa 😃

• janja...tak to si dobrá šegra..aj mne by sa taká hodila 😃 ...mne pomáha chlop s tými grafmi a tabulkami...lebo ja som z toho jelen 😛 😃

• och tak na to si spominam.....grafy, tabulky, obrazky a potom dat celu diplomku do sablony. Som rada ze to mam za sebou. Ale ako vidim, tak ty sa zasa neucis 🤔

• Sponzor fóra
  • janja...trošku som si odskočila 😃

• dobre, mas odpustene 😃 este mas cas 😎

• uff...to som si vydýchla 😃

• no idem ja s kolegovcami na obed. Poobede sa tu este stavim. papa

• dobrú chuť 😉

• dik.....zasa sa ojem 😐

• caute caute 🙂

vy sa ucite poctivo baby??? no som na vas hrdaa 😃 😛

ja si hladam po nete nejaky uz tovar do obchodu, dnes ma to tak chytilo tak si to skompletujem co by som tam chcela mat...a co ludia samoska chcu...som sa zobudila s takym elanom...dufam, ze mi vydrzi 😃 tak ako vam do ucenia 😵

• ahoj caly, kedy by si chcela uz otvorit kvetinarstvo?

• caly...ja tak odbiaham..učenie...MS...učenie....MS 😃 😃
    tak ten elán využi 😃 ...mne sa posnívali také chobotiny...zas som bola v svodobných šatách...a okolo mna dalšie nevesty 😛 ...to nie je dobré ked sa sníva o svadbe 😠 ževraj 🤔 ....ale u nás neviest je to asi sámoška 😃

• ja viem tak, ze ked sa sniva s nevestou, tak ze niekto zomrie. Ale to na nas neplati, lebo my v kuse pozerame na saty, nevesty, a kadeco súvisiace 😃

• janja...duufaaaaam, ze uz v maji sa to bude realizovat..lebo len cakam, kym sa vyriesia este nejake veci okolo priestorov.. 😠

lorinko....tak a tie nevesty okolo teba to sme boli mi, vsak???? 😃 😃 😵

• janja....nestraš 😦 ...to len ked sa ti z ničoho nič prisnije o svadbe....ale nám sa musí...ved to máme každý den na očiach 😬

caly...ale tuším aj hej...boli tam tri 😃

• Sponzor fóra
  • ja si neviem pomoct, lori, ked kukam tvoje fotky, tak sa strasne podobas na moju sestru. Mate rovnaky face. 😃 Aj ona je blondina, len ma dlhe vlasy. Inak by som si myslela, ze je to jej album 😃 😃

• janja...vážne 🤔 😃 tak hod foto tvojej šegry do albmumíku...to som zvedavá....mala by som dvojča 😃

• ja som si akurat zohriala papat a pojdem este na laser na rehabku ale to len okolo jednej 😒 este mi perie pracka..
    zajtra idem pracovat, takze musim postihat dnes... 🙂

• caly...ja už mám vypraté 😎

• lorinko...ty vsetko stihas 🤔 ja som sa s mladym trochen pochytila rano..do vsetkeho ho treba tlacit...ale uz zarazava 😃

• caly...teraz pre zmenu ty? 🤔 😬 ...tak to aj ja riešim....a do čoho sa mu necelo? ohladom svadby a či domáchich prací? 🤔 😬

• lorinko...nie ani jedno ani druhe...ohladom roboty a vyuctovania sa...ma taky zvlastny pracovny pomer jeden, kde sa to len posuva zo dna na den 😠 ..a teraz ked sa budeme stahovat nam treba prachy..tak preto...

• jáááj... 😦 ....a kedy sa sťahujete? už sa tešíč, čo? 😬

• tešíš... 😃

• kočky...tak zas idem mrk na učnie....a potom do mesta 😉

večer sa ozvem 😉

caly...príjemnú rehab 😃

• lorinko...diikyy..aj tebe prijemne ucenie 😃 😛

jooj tesim sa veeeelmi prevelmiii...budeme sa mat kde roztahovat 😃 a nebudeme sa vyrusovat ako tu..predsa jednoizbak 😒

• Caute baby 🙂

Caly... tak to mate super, ze sa budete stahovat do vacsieho bytiku 😃

Lori...tak prijemne ucenie, ja som v praci...

• Lori a co ides do mesta? Ides kuknut nieco aj na svadbu ci len tak?

• katka...pozeram, ze si sla s leateou neskoro spat 😃
    nooo velmi sa tesim, ze ideme do vacsieho bytu..uz 10 rokov byvam v jednoizbaku a to s nasimi som bola v dome ale ako som sa osamostatnila, som stale v malom priestore 😦 😃 tak je to pre mna o to vacsie potesenie 🙂

• awoj katka...normálne čumím, že si tu cez den a nie v noci...ako sova 😃
    len tak som bola pokukať....pre mamku ´vohoz na svadbu...ale nič sme nenašli také uchvatné 😛 ...ale ešte má čas necelé 4 mesiace 😃

caly...ako si sa zrehabilitovala? 🤔 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov