Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lorinko...to je taky jemny material ako tyl..ale lepsie sa da z neho strihat 😉 take pjekne to jee 😛

pia...ja budem mat vyzdobu a nebudem mat saty 😃 😃 😛 ja mam na vsetko cas..ale uz pojdem slubujeem...jej tak si ides natrenovat okolo detureniec?? 😉

lea...ahoj 🙂 takze ziadne pohodlie pri nete?? 😞

• caly...no dufajme, ze nedostanem infarkt, ma tam deti od 1 roka, tak dufam, ze to zvladnem, sice uz mam nejaku prax, uz som "odchovala" dve neterky 😃

a kde chces zohnat saty?? 😉

• pia...tak to mas ako z bicyklovanim, ked to raz okolo deti vies uz to nezabudnes 😃

nooo saty pojdem skusit do Zvolena ale aj do BB sa stavim...len uz na buduci tyzden hadam na isto..nemam ani kedy..do roboty potom k lekarom a tak kadejak to je so mnou 😐

baby uz ma vadia -vsak lorino??? 😵 - ze uz mam utekat 😃 😛

• Sponzor fóra
  • musim najst dobru kartu do pc na ten net..a musim ju cim skor kupit 😞
    a kolko tych deticiek bude?
    caly..no neboj,ja mam rezervovane,ale ich urcite nechcem 😃 ja sa asi vydam v nohaviciach 😃

• caly...a coze tak na poslednu chvilku? 😃 a budu tam mat este volne pekne saty? 😉

tych deti je tam 9 ..ale je tam este jedna pani, sama by som asi nesla 🤔

lea...nenasla si este tie prave saty, lebo pozeram , ze si ich skusala neurekom 😉 ja som si vzala asi stvrte saty v poradi, co som skusala 😃

• lea..uhm..je to tam problem najst dobru kartu?? tak budeme dve lea..s tymi satkami 😃 😛 ale nie, ja si myslim, ze nemam co spekulovat a nakoniec si urcite nieco vyberiem 😛 chcem nieco jednoduche,tak dufam, ze take najdem 😃 ale s pani v salone som uz dohodnuta...len tam ist...

• pia...urcite nieco najdem..ked sa do toho uz pustim, obeham tych salonov viacej..a vyberiem 😎 si myslim 😦 😛 ale tam je pronovias a la sposa takze myslim, ze urcite...no dam vam urcite vediet 😃

• no ja som hrozne nerozhodny clovek..a vela vymyslam..takze asi tak..

karty sa daju v poho zohnat,no treba nejaku dobru obstarat..aby som nemala problemy..lebo smejdy nie je problem kupit..
    caly..budes pekna nevesta urcite..

• caly...no ja sa na to viac teším ako ty 😃 😃 😛

pia...aj ja som odchovala bojho bratranca...teraz má už 9. rokov 😉 ....už ako 3týždnového som ho kúpala... 😃 a to som mala iba 15 rokov 😎

lea..takže už ti nemusím závidieť...že si vystretá...a ja na prdeli 😃 😛

• caly...isto si vyberies 😉 aspon mne to bolo nejak v podstate jedno, mam uplne jednoduche saty, nejdem sa z nich zblaznit 😃

lea...aha, tak aj ja sa nie vzdy viem rozhodnut, ale ked sa mi zapacia saty, tak uz nejak velmi nevymyslam 🤔 jedine, ze by som v tom vyzerala desne 😃

• lori....takze bratranec zije , to je super 😃 😃 😃

• lea..dakujeeem si zlata 😉

babky ideme si nieco mrknut na dvd..relax trochen... tak zatil sa mi majte..ideme sa mojenkat pri TV 😛

• pia...jéj..malé detúrence..to by som ich vystískala...to bude super brigáda 😃

• caly...to vyzerá na slubný večer 😃 😎

• pia...žije...žije 😃 ...normálny síce nie je...ale dá sa 😃

• Sponzor fóra
  • alebo este nejdem 😃 drahy cumi discovery 😐

• caly...moj cvičí 😛

• lorinko..kde si bola?? ci v zemiakoch?? 😃 😃 😛

• my nemáme discovery 😒 škoda...tam sa dá vždy nájsť niečo dobré 😉

• caly...mi chlop ukazoval ako robiť grafy 🤔 ...na tú diplomovku....no...neviem sa z tolkých grafov vysomáriť 😒 ...ešteže ho mám 😃

a robila som zeleninovú polievku...a zas som v 7.mesiaci 😃 😛

• lorinko..hej hej je to fajn program..tam som cumela o tom Titanicu 😛

takze cvici 🤔 musi byt feeesiiii 😵 sa hodite k sebe ti stihlucka on vymakany 😃

• lea..inak, najviac sa mi na teba pacili satky kristina..rincon..ust.patrick a stitch..model1268.. v nich si bola fakt kocka 😉

discovery je super kanal, my to tiez nemame 😐

• óóó....normálne z tolkej chváli nezaspím 😃 😃 ty vieš človeka povzbudiť 😵 😵 😉

no...vy ste na tom podobne...feši párik 😃

• lorinko....jaajjaj ale teraz uz?? 😞 7 mesiac??? co ides mat? male mrkvicky 😃 😛

• aj ja by som mala cvicit, a aj moj muz, ma nejaky velky pupok 😒 😃

• no...my nemáme ani spektrum 😐 ..len základný program...takže ja som rada, ak niečo dávajú na stv2...lebo v poslednej dobe tam začali dávať zaujímavé dokumenty 🙂

• si pamätam, ked som bola mala, sme nemali nic len stv, ako som trpela 😃 tie "úzasne" programy 😃

• dakuujjeeem 😵 ale u nas asi porodi drahý 😛 teraz sa napchava cokoladou 😞 a ja nemozeeeemmmm... 😠 ja som spackala ladovy salat s mrkvou 😐

• caly...ja som hrozná osoba...ja navarím polievku...a hned musím zjesť celý hrniec 😛 😃 ...aspon nacvičujem...či unesiem taký bachor 😃 😃

• caly...spackala a či spapkala? 🤔 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov