Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • pia...tak teda..ty ja som mala dnes opacny den ako ty.. kupili sme obleky dva teraz sa mi predvadzal 😃

nedaj sa odradit...nech ti tie pivonky objedna a basta...ved do certa maju vtedy obdobie kvitnutia... a hned to idem pozriet presne....

• caly....hej citala som, vy ste mali dobry dnik 😉 mna vsetci certia, neviem co je na tych pivoniach take , ze ich nevie objednat kurnik 😠

• moja mamina ma take na tvari ale sa bojí..je vypukle ale ani ju nebolí ani nic...ju donutim 😕

• Sponzor fóra
  • caly..nech s tym kazdopadne ide, vypukle znamienka su velmi haklive 😐

• no takze v juni by mali byt najlacnejsi a 5.jul je uplne v pohode este...normalne nech to objedna...ved ked sa daju tulipany v lete nemoze byt problem s pivoniou ktora vtedy kvitne... 😠

• baby...ja mám skoro samé vypukle 😮 😒 ...ale chlopov otec je kožný....a minule ma bolelo to na noce..tak sa na to pozrel...a že laserom von..lenže ak sa niečo robí laserom..tak je to v pohode...lebo znamienka, kde sa niečo zlé črtá sa nemôžu dávať laserom von....no..ale ešte som nebola...už ma to nebolí... 😛 😵

idem robiť dip.

sa mááájte...papííík 😃

• nejako mi vypadavaju pismenka 😬 som ti napisala pia..ze ,,mal,, namiesto ,,mala,, aj teraz ze ,,najlacnejsi.,, 😛

• avoj lorinko..tak nech sa darí..paa

• caly...v pohodke 😃 😃 😃 idem ja tiez off, musim troska porelaxovat, lebo mi pukne hlava 🤔 pekny vecer..a dakujem, za INFO, zajtra tam nabehnem, ked budem mat cas, a poviem jej 😃

• jooj aj ja idem som tiez skapata 😴 tak dobru nocku vsetkym pappaa

pia..nedaj sa nech sa posnazí kvetinarka 😃

• ahoj pia..no tak to je dobre,ze si to takto stihla..
    tiez by som mala ist..mam tri na divokych miestach,ktore by mali ist von..
    a ktoru tortu ti nedokaze spravit???
    inac,aj mne povedala cukrarka,ze mi tie torty nespravi..ze jednu len dvojposchodovu,lebo to je tazke a ked bude nizsie kazde poschodie,tak bude vyzerat otrasne,no nie je to pravda..a dalsiu,ze si zdobim sama 🤔 😬

lori..mozno aj ja budem pisat pracu..rozmyslam nad rigoroznou 😃

• lea....daj si to isto vybrat! vsimla som si, ze mas taku istu tortu ako ja v albume, tak prave tuto som chcela...len cukrarka, ze to vyjde cez 4000 sk, a to nie som ochotna dat za tortu... 😠

• ale co je na tom take drahe???
    ved nech ti spravi tie poschodia a ty si tam das umele kvety..to nebude ircite tolko stat 😬

• Caute babky 🙂 ako sa mate?

• ahoj lea....brusko poslucha?

• Sponzor fóra
  • ahoj..no ja celkom dobre..zajtra len pol dna v praci..a mame dva tyzdne volno 😛 😛 😛
    a coskoro by mi mali prist moje sandalky,tak sa tesim..
    co ty? ako pripravy?

• Juuuj to volno by som hned brala. Dnes mam prave den blbec, ked sa vsetko kazi 😞 este k tomu vsetkemu mi poslali kalkulaciu, co ma asi cca vyjde hostina bez tvrdeho alkoholu a skoro ma vykoprclo. myslim, ze je dost velke sialenstvo si za obycajnu coca colu vypytat si 100 Sk za liter 😠

• ahoj iti..no ani moc nie..ale snazim sa davat pozor..najnovsie je mi takmer zo vsetkeho blbo,ale to bude tym,ze v nedelu letim..aspon si to myslim..
    neboj..ja som skoro vytopila dolny preproom..som zabudla vypnut destilovanu vodu..som normalne cely vecer a noc nebola kludna a uz si rpedstavovala ako to bude kolegyna upratovat..nastie to druha kolegyna vypla a nic mi nepovedala..
    prosim ta,to co je za restiku..alebo skor hotel 😬 🤔

• je to penzion, ostatne ceny maju tiez dost navysene, ale alko a nealko je brutal drahe. Brali sme ich preto, ze tam mame mat vonku obrad, potom hostinu a este aj ubytko.Len ked si naratavam vsetky faciny bez ktorych by nebola svadba svadbou, tak prichadzam na nenormalnu sumu. Asi aj ja z toho dostanem nejaky zlcnikovy zachvat

• a kolko ludi mate?

• okolo 46 na veceru a potom + cca80 ludi. Vy budete mat ako velku svadbu?

• my do 80 ludi..najradsej by som mala 70-75 aj so sluzbami..lebo sa mi zda mala sala 😬 😒

• lea, sandalky ktore mas v albume?

• kati..ani tie..cakam na ne uz dobre tri tyzdne 😬 ale konecne pridu..nedosiel mi sek od nich..a potom mi bolo povedane,ze sa da stopnut..tak kym sme to stopli,tak to trvalo dalsi tyzden 😬

• tak ich teda budes mat hej?

• hej..len neviem,ci pridu v sobotu alebo az v pondelok..bola by som rada,ak by to bolo v sobotu,lebo potom som mimo..a to budem teda dlho cakat..

• tak uz sa tesis domov 😃 kedy letis naspat?

• v piatok o dva tyzdne idem naspat..takze tyzden a pol pobudnem tam 😃

• tak super, co idete vsetko vybavovat?

• matriku..menu..kvety..torty..oblek..kapela..druzicky..pozvanky..
    a tak podobne..nejake drobnosti k tomu..ale mali by sme mat asi 80-90% hotove potom..uz sa len tesne pred svadbou vse potvrdi..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov