Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
my mame toho uz dost. najviac som rada pre matriky, lebo tie Ta nepustia. Akurat hladam tortu. chceme len jednu a ta nech je na jednicku. nepaci sa mi ked dojdes na svadbu a je tam tolko toriet, ze ani nevies, ktora je svadobna :-S
Odpovedať
no my budeme mat tri s tym,ze jedna sa rozkraja na redovy..viac nechcem..a preto dufam,ze nik nedonesie..
Odpovedať
Profilova fotka
oki lei, dobru nocku, uz sa mi oci zatvaraju, ale zajtra je piatok :-D tak zatial pa :-)
Odpovedať
pekne sny prajem ;-) :-)
Odpovedať
lori..si tu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooooj lea :-D ...som...som...
Odpovedať
Profilova fotka
tak už sa chystáš domenkov? =-) :-D ....kedy letíš?
Odpovedať
som normalne sokovana,kde ste vsetky..konecne som dnes doma skor a tu nikoho :-N uz som vytiahla kufor..len este pracujem na jednej karticke ku pozvankam..alebo na nu kaslem :-D akosi sa neviem rozhodnut a dat dokopy text.. letim v nedelu rano..takze zajtra v noci cestujem..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola doobeda doma...ale viac menej som sa učila....ale nakukla aj sem....a teraz som zas tu...ale chcem sa ísť učiť...ale ešte neviem kedy :-D :-p som písala tej kočke catyke...u nej si dám asi spraviť tú vlásneku...robí ich fakt pekne...a lacno x-) jéééj....tak to už sa tešíš..čo?...a pojdeš teraz už aj do salonu, nie? aby si bola naistom so šatami =-) :-N
Odpovedať
no ja som v noci napisala do banskej a teraz este pisem jeden mail ohladne rigoroznej skusky.. no to mas potom super..ja chcem rozpustene vacsinou vlasy,takze asi nebudem cosi take potrebovat..a chcem zavoj.. v utorok sa chystam do salonu..hadam budu mat vsetky saty..teda aspon tie,ktore by som chcela skusit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty robíš rigoroznu prácu? =-) ..to si dobrá..tu budeš potom PaeDr...či ako to je s tým titulom potom... =-) lea..a botky už máš doma? =-) som zvedavá na šaty...čo si nakoniec vyberieš.... x-)
Odpovedať
no chcela by som..akurat pisem predsedovi komisie z matiky..tak som zvedava,co mi odpise,a ci odpise, dalsi tyzden.. botky este nedosli..asi az zajtra,pripadne v pondelok.. no nechaj sa prekvapit..svadobne fotky budu najpresnejsie..lebo ani to,co si zarezervujem,neznamena,ze ich budem mat..kedze mnoho bab si aj tri dni pred svadbou meni :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja budem rada...ak budem konečne Mgr. :-D ...a potom sa pustím do studia cudzích jazykov 8-) lea..no dúfam, že ja tie moje už nezmením...alebo žeby? :-D ...ee.... :-D
Odpovedať
no u nas su vsetci ing. takze musim dosiahnut cosi viac..navyse je to len dalsia praca a dalsia statnica.. a dobre je,ze robim na skole,takze mozem kopec info a materialov cerpat odtial..takze uvidim,co odpisu.. no ja mam na jedny zalusk,no nie su na svk..takze mozno ebay..ale zatial nie su ani tam.. no poviem ti,ze nechaj sa prekvapit ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea..no ved nechám..čo mi iné ostáva :-D ....aj na caly som zvedavá....že ako pochodí so šatami... ja práve čítam...život a dielo Komenského...hmmm...zajímavé :-N ja tiež ešte neviem kam ma chodníčky zavedú po škole...ale najprv tie jazyky...a potom možno niečo dalšie...neviem..ale študentský život je fasa 8-)
Odpovedať
caute kocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawesss pia ;-) ako bolo dnes?
Odpovedať
ahoj pia..aky bol den? lori..no aspon mas stale taky adrenalin,ze co zas vymyslim :-D :-D :-D no na nu som zvedava aj ja..ta ma vzdy cas..ale zas viem,ze v lete je malo svadieb..aspon to mi mnohi hovorili :-D a aky jazyk?
Odpovedať
no celkom dobre, dnes som pracovala len do 11.3O, takze fajn ;-) uz som u draheho :-D pozera hokej, takze ja chatujem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea....nemčinu a anglinu...lebo som v nej slabá...jak slabý čajový odvar :-p pia...ja mám chlopa na posedení s kolegovcami...dojde až večer...ale ja sa už čoskoro mienim učiť.... :-D
Odpovedať
lori...tak sa pekne uc, ja som sa planovala cely tyzden, ale nejak nevydalo :-| vies praca, teraz som u draheho na vikend... ;-) dnes som si kupila korunku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...takže z učenia asi ani cez víkedn moc nekápne..čo? :-N :-p akúúúúú? ukáááž..... =-) :-D
Odpovedať
nie cez vikend nic z cenia urcite :-| musim ofotit korunku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ofoooooť...teraaaaaaaaaaaaz :-D
Odpovedať
pia..no som zvedava :-) ani mne sa nebude chciet ucit..ako vacsinou..ale urcite sa prinutim..kedze bude najvyssi cas :-D :-D :-D
Odpovedať
hej uz som odfotila cez mobil, ale neviem najst kde ;-) :-D sekunda
Odpovedať
Profilova fotka
pia...pohni... :-D
Odpovedať
uz ;-)
Odpovedať
pia..no peknucka je x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia....nooo...parádna...krásna a velmi jemná ;-) ...a prečo si si ju nenavliekla do vlasov? =-) :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?