Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • my mame toho uz dost. najviac som rada pre matriky, lebo tie Ta nepustia. Akurat hladam tortu. chceme len jednu a ta nech je na jednicku. nepaci sa mi ked dojdes na svadbu a je tam tolko toriet, ze ani nevies, ktora je svadobna 😒

• no my budeme mat tri s tym,ze jedna sa rozkraja na redovy..viac nechcem..a preto dufam,ze nik nedonesie..

• oki lei, dobru nocku, uz sa mi oci zatvaraju, ale zajtra je piatok 😃 tak zatial pa 🙂

• Sponzor fóra
  • pekne sny prajem 😉 🙂

• lori..si tu? 🤔

• awooooj lea 😃 ...som...som...

• tak už sa chystáš domenkov? 🤔 😃 ....kedy letíš?

• som normalne sokovana,kde ste vsetky..konecne som dnes doma skor a tu nikoho 😬
    uz som vytiahla kufor..len este pracujem na jednej karticke ku pozvankam..alebo na nu kaslem 😃 akosi sa neviem rozhodnut a dat dokopy text..
    letim v nedelu rano..takze zajtra v noci cestujem..

• ja som bola doobeda doma...ale viac menej som sa učila....ale nakukla aj sem....a teraz som zas tu...ale chcem sa ísť učiť...ale ešte neviem kedy 😃 😛
    som písala tej kočke catyke...u nej si dám asi spraviť tú vlásneku...robí ich fakt pekne...a lacno 😵

jéééj....tak to už sa tešíš..čo?...a pojdeš teraz už aj do salonu, nie? aby si bola naistom so šatami 🤔 😬

• no ja som v noci napisala do banskej a teraz este pisem jeden mail ohladne rigoroznej skusky..
    no to mas potom super..ja chcem rozpustene vacsinou vlasy,takze asi nebudem cosi take potrebovat..a chcem zavoj..

v utorok sa chystam do salonu..hadam budu mat vsetky saty..teda aspon tie,ktore by som chcela skusit 😃

• ty robíš rigoroznu prácu? 🤔 ..to si dobrá..tu budeš potom PaeDr...či ako to je s tým titulom potom... 🤔

lea..a botky už máš doma? 🤔
    som zvedavá na šaty...čo si nakoniec vyberieš.... 😵

• no chcela by som..akurat pisem predsedovi komisie z matiky..tak som zvedava,co mi odpise,a ci odpise, dalsi tyzden..
    botky este nedosli..asi az zajtra,pripadne v pondelok..
    no nechaj sa prekvapit..svadobne fotky budu najpresnejsie..lebo ani to,co si zarezervujem,neznamena,ze ich budem mat..kedze mnoho bab si aj tri dni pred svadbou meni 😃

• ja budem rada...ak budem konečne Mgr. 😃 ...a potom sa pustím do studia cudzích jazykov 😎

lea..no dúfam, že ja tie moje už nezmením...alebo žeby? 😃 ...ee.... 😃

• no u nas su vsetci ing. takze musim dosiahnut cosi viac..navyse je to len dalsia praca a dalsia statnica..
    a dobre je,ze robim na skole,takze mozem kopec info a materialov cerpat odtial..takze uvidim,co odpisu..

no ja mam na jedny zalusk,no nie su na svk..takze mozno ebay..ale zatial nie su ani tam..
    no poviem ti,ze nechaj sa prekvapit 😉 😛

• lea..no ved nechám..čo mi iné ostáva 😃 ....aj na caly som zvedavá....že ako pochodí so šatami...

ja práve čítam...život a dielo Komenského...hmmm...zajímavé 😬

ja tiež ešte neviem kam ma chodníčky zavedú po škole...ale najprv tie jazyky...a potom možno niečo dalšie...neviem..ale študentský život je fasa 😎

• Sponzor fóra
  • caute kocky 😉

• cawesss pia 😉
    ako bolo dnes?

• ahoj pia..aky bol den?

lori..no aspon mas stale taky adrenalin,ze co zas vymyslim 😃 😃 😃
    no na nu som zvedava aj ja..ta ma vzdy cas..ale zas viem,ze v lete je malo svadieb..aspon to mi mnohi hovorili 😃
    a aky jazyk?

• no celkom dobre, dnes som pracovala len do 11.3O, takze fajn 😉 uz som u draheho 😃 pozera hokej, takze ja chatujem 😎

• lea....nemčinu a anglinu...lebo som v nej slabá...jak slabý čajový odvar 😛

pia...ja mám chlopa na posedení s kolegovcami...dojde až večer...ale ja sa už čoskoro mienim učiť.... 😃

• lori...tak sa pekne uc, ja som sa planovala cely tyzden, ale nejak nevydalo 😐 vies praca, teraz som u draheho na vikend... 😉

dnes som si kupila korunku 😉

• pia...takže z učenia asi ani cez víkedn moc nekápne..čo? 😬 😛

akúúúúú? ukáááž..... 🤔 😃

• nie cez vikend nic z cenia urcite 😐 musim ofotit korunku 😃

• ofoooooť...teraaaaaaaaaaaaz 😃

• pia..no som zvedava 🙂

ani mne sa nebude chciet ucit..ako vacsinou..ale urcite sa prinutim..kedze bude najvyssi cas 😃 😃 😃

• hej uz som odfotila cez mobil, ale neviem najst kde 😉 😃 sekunda

• pia...pohni... 😃

• uz 😉

• pia..no peknucka je 😵

• pia....nooo...parádna...krásna a velmi jemná 😉 ...a prečo si si ju nenavliekla do vlasov? 🤔 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov