Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
kostol..no urcite vyjde a tebe joooooj moja ty vybavis aj neviem co..takze drzim palce..idem kukik tvoj albumcek co mas noveho...
Odpovedať
mam tam len to oznamko..bez priezvisk samo :-p zajtra pridam foto tych siat..spravim lepsie..mozno este rano..aby to vyzeralo celkom dobre.. inac..stagnujem s pripravami..
Odpovedať
Profilova fotka
preco mojenko stagnujes hm...
Odpovedať
Profilova fotka
oblek dorazil minuly tyzden aj s vestou ako gratis :-) kedze sme brali drahy oblek. Topanky mame, co nam chyba je kosela a kravata. Dala som este doobjednat oznamenia, lebo 100 ks bolo malo, tie som uz davno rozdala. Tak ked pridem teraz domov ich vyzdvihnem. Ked budem doma, idem ku kadernicke na skusobny uces + strih a melir, potom kozmeticke na komplet cistenie a kazdy den nejaky make-up a podla toho sa rozhodnem, ako ma namaluje na svadbu, krajcirke si dat skratit saty po polnoci, objendnat tortu a zakusky, podpisat zmluvu na fotografa a kameramana, s kamoskou objednat svadobne pohare, kupit alkohol, objednat svadobnu kyticu a to je asi vsetko...ked som na nieco nezabudla...ale mam to vsetko napisane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka0209 - wau...tak to teda mas co robit, nechces to urobit 2x aj ja to potrebujem ;-)
Odpovedať
kati..no je toho fakt dost..ale hadam to zvladnes.. slav..nic nerobim..teda sa mi nechce..ale aspon som teda urobila pokrok s popolnocnymi satami.. a oznamka? tak je ich malo..akosi budem musiet kupit dalsi material a dorobit..skusim cez vikend..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ty sa nicoho neboj, ty uz mas 99% z priprav hotovych takze uz len dotiahnut a sup 12.07 moze byt, no ja nie ale aj to bude bude a bude..
Odpovedať
slav..no este len 80% ... viac bude,az budu saty pre druzicky usite..to by malo byt koncom mesiaca..a tie moje popolnocne a spodnicka..to bude potom tak 88% a este vino,vody a zakusky..a tak podobne..este menovky chybaju..tie mi zaberu tak tyzden..a skatulky zas dalsi..
Odpovedať
Profilova fotka
stihla by som aj za Teba Slavulik ;-) domov idem na 7 dni, ratam, ze toto vsetko vybavim za 4 dni, svoje auto samozrejme nechavam tu v UK, ale na SK budem mat tiez dispozicii auto tak to pobeham raz dva :-) ja som taky organizacny typ. Len v marci som bola nervozna, lebo moj drahy priletel len na jediny den tak som mala mindraky, ci nebude nejaky problem, ale vsetko islo velmi hladko - nastastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nudit sa urcite nebudem + samozrejme navstevy rodinky a kamaratiek :-)
Odpovedať
kati..no to mas co robit teda..
Odpovedať
Profilova fotka
katka...wau za 4 dni, no klobuk dole.. lea...nooo cita sa to moc ale to sa zvladne, aspon si to ja tak planujem, ze za den dva by som to mala vybavit, no uvidime..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
slavulik...tym, ze som neni doma tak to musim dohnat ked pridem. nemam s tym problem, ale samozrejme z domu by sa vybavovala svadba lepsie. vy sa este vratite do UK alebo uz nie?
Odpovedať
Profilova fotka
katka...zatial skor nie ako ano...aj ked ja chcem ale moj drahy nie, takze uvidime...vy sa vratite?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tie vacsie pierka, co mas v albume, budete davat len pre otcov alebo aj pre maminy?
Odpovedať
budeme ich mat len pre otcov..som zistovala,ci sa davaju aj babam pierka a svokra povedala,ze nie..takze oznacime len chlapov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sa chceme vratit, ale zatial nevieme kedy...teraz sme tu skoro iba rok, co neni az taka dlha doba...tak by sme mohli potiahnut este aspon zo 2 roky...podmienky tu mame vyborne az sa bojim, ako si potom budem zvykat u nas na chudobnom Slovensku. ved tu je ta uroven ovela krat vyssia, je to velky rozdiel
Odpovedať
Profilova fotka
asi ma kazdy kraj iny zvyk...my davame jednoznacne vsetkym, len akurat mam dilemu, ci vsetkym rovnake, alebo maminam a otcom dame take troska vacsie
Odpovedať
no ja by som tu pobudla aj 5rokov..ale najnovsie to bude mozno 10 :-N kedze chcem tu x5...a to mam co robit..
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja tolko tu nemozem ostat lebo za 5 rokov by sme pomaly mohli mat aj nejake to mimco, neni som moc za to rodit 35 a viac a deti by sme radi vychovavali doma. Vy deti by ste chceli mat tu v UK? Ci to je este hudba buducnosti?
Odpovedať
ja budem mat prve dieta asi tu..ale do skoly musi chodit na svk..tu by som ho nedala
Odpovedať
Profilova fotka
mne, co je tu proti srsti, ze tu zeny odrodia a hned za 3-6 mesiacov idu naspat do roboty, najneskor do roka :-S ...to ja by som nedokazala ani len predstavit si
Odpovedať
no ja tak prave chcem :-D ved uvidim,ako mi to bude vychadzat..
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som umrela, keby som musela dat take male mimco do jasli :-( strasna predstava pre mna. Skolka od 3 rokov je ina vec, to uz berem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, baby, idem spat, prajem vam dobru nocku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wau babenky ta ja surfujem po nete hladam lacny alkohol a vy uz rodite :-) haha
Odpovedať
kati..no da sa to nejak zariadit..ked kazdy bude robit ine smeny..jeden nocne a druhy denne.. slav..no ja by som mala kuknut vino asi..alebo sa pripomenut svokrovi..
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik neboj, na deti je este cas :-) to len taky debat. aky alkohol budete mat ?
Odpovedať
Profilova fotka
to veruze este neviem katuska..neaku vodku
Odpovedať
Profilova fotka
lea...najidealnesjie je, ak je zena doma na materskej :-) lebo male mimco, domacnost a este aj robota, to je moc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?