Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • no ved som zvedava ako to dopadne teda..
    co mame? mandle a coko srdiecka v cukre..z confetti.co.uk ci .com uz si to nepamatam 😬

• a to kedy im date? ci to bude prichystane na pripravenych naservirovanych stoloch?

• ahojte kocky, zajtra mam statnice, 😞 tak mi prosim drzte prsty ..
    lori..aj ty mas zajtra nie? budem na teba mysliet, aby ti to dobre dopadlo 😉

• Sponzor fóra
  • dobre ranko 🙂

pia..drzim vam palce aj s lorinko a tesim sa ked uz sa budete moct naplno vytesovat len s pripravami na svadbicku

drzte sa babyy!! 😉

• katka..tak oznamko uz je hotove ale ich treba este dat narezat a posielat..uz je najvyssi cas..

inac baby ked ste tu pisali o deturencoch 😵 ja uz mozno som v toooomm 😵 😵 tento mesiac maj bol na plane s vyrobou 😃 😛 tak uvidime..

inac som sa zabudla pochvait, ze som kupila svietniky a servitky v BA na svadbicku..inspirovala som sa tu jednou nevestickou a velmi sa mi pacilo ako mali nastrete na stoloch...tak si to asi zrealizujem.

• awoooooj babyyyyyyyy 😃

pia...tak zlom vaz...a všetkým to tam nandej 😃 ...to zmákneš, nemboj 😃 ..ja to mám presne o týžden...takže ešte týžden možem stresovať a aj tak sa už nič nenaučím..dnes sa učím už od pol 7mej 😛

caly...jééééj...tak predčasne gratulujééém...mamička 😃 😵

lea...už si dúfam fajn...ja to tu nečítam....

tak sa tu zas majte pjekne...ja nakuknem tak za dva dni 😛 😬 ...lebo ani nezapínam pc teraz...len vo vínimočných prípadoch 😶

papíííííííík 😵

• ahojte baby..

kati..no budu na stoloch polozene..asi na taniere dame..to uz necham na aranzerku..

pia..silno budem drzat prstiky a mysliet na teba zajtra 😉

caly..no super..takze dalsie novinky..

lori..uz mam atb doma..a aj som ich zacala pojedat..zapal priedusiek ako som hovorila..len mam hrozne upchate aj dutiny..

a ja sa tiez musim pochvalit..tak troska teda..mam novy zavoj..do pasa a dnes mi prisli rukavicky..neskor to pridam do albumu..len este musim stihnut najprv sprchu..

• dakujem kocky za podporu, ale mne je dnes strasne, ja tam zajtra asi odpadnem alebo co 😢

• kolka v poradi ides?

• Caute baby

piatazena a lori...... drzim palceky na vase skusky 🙂

caly...to vazne? Tak to Ti mooc prajem! Take krasne a zdrave miminko 😉 super 😃

lea...tak dnes roznasali kurieri vo velkom po UK, Tebe rukavicky 😃 a mne dnes doviezli zo Skotska servirovaci set na tortu 😃 rano buchali na dvere akurat som sa chystala do roboty tak som sa potesila, je fakt krasny

• ahoj kati..tak to je super,ze aj tebe cosi prislo 😵

• lea...nevies, ci aj tu v UK najdem obchody znacky Palmers?

• netusim..skus cez google 😉

• ok tak vyskusam. Aku budes mat vonavku uz vies?

• nasla si?
    vonavku uz mam..ale nespomeniem si na nazov..sa mi zda,ze to bude lacoste..
    pockaj..kuknem a poviem..

• Sponzor fóra
  • no je to lacoste pour femme a pour homme..aspon sa mi zda..chcela som rovnaku kolekciu 🙂

• nenasla 😞

• asi to do UK nedovazaju, ale u nas aj v Rakusku to je. rovnaka kolekcia 😉 to my sme zas chceli obrucky tak, presne rovnake 😉

• a co je to za firma?

• Palmers - spodne pradlo (vysoka kvalita) tusim robia aj plavky no ja potrebujem spodne pradlo nejake dobre nie len kvoli svadbe 😬

• co som pozerala par obchodov tu, vacsinou mali vystuzene podprsenky a take ja nenosim

• aha..no ja asi si nedam podpiru pod svadobne saty 😬 lebo to by som ich musela davat rozsirovat 😬

• jaj tak, to mas asi take uplne tesne. mne tam podprsu vsiju, aby sa mi nevysunula ani o cm 😃

• no ja ak nahodou zhodim,tak sa bude tiez prisivat..tyzden pred svadbou budem kupovat novu podpiru..taku,co je bez vystuze a len s kosticami..mam zatial korzetovku ale ta je prilis hruba..mam C..takze to je dost same o sebe..

• ja nosim vzdy tiez bez vystuze a s kosticami, ja mam vsetky podprdy C az na jednu, ta je D, neviem prec. tie vystuzene su pre baby, co maju male prsia a tym sa im tak zvacsia 😬

• tak som rada,ze som nasla niekoho s rovnskym problemom 😃 😃

• 😃 no musim priznat, ze s tou velkostou som docela spokojna 😃
    idem uz, dobru nocku 🙂

• no aspon niekto..ja som nespokojna 😬
    pekne sny prajem..ja musim este vydrzat..budem brat lieky..

• lea...prajem nech si uz coskoro zdrava ako ryba 🙂

• ahojte nevesticky..

tak dobrá tema tu vladla celu noc 😃

ja som bola dnes polietat po meste ale nic co som chcela som nezohnala...topanky...ale je jasne, ze take ako ja chcem nemaju a mozno ich ani nevyrobili 😛 😃

ale aspon som bola s kamoskou na obed a fajne sme potrkotali 😃 jjuuj to mi chybalo..ona je tiez v UK a v sobotu odchadza naspat...

katka...dikes za priania pre moje nenarodene babo 😃 ale este neviem neviem... budem musiet vydrzat do konca mesiaca co a ako ci pridu ci nie...alebo sa buduci tyzden testnem a uvidime... 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage