Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no ved som zvedava ako to dopadne teda.. co mame? mandle a coko srdiecka v cukre..z confetti.co.uk ci .com uz si to nepamatam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a to kedy im date? ci to bude prichystane na pripravenych naservirovanych stoloch?
Odpovedať
ahojte kocky, zajtra mam statnice, :-( tak mi prosim drzte prsty .. lori..aj ty mas zajtra nie? budem na teba mysliet, aby ti to dobre dopadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) pia..drzim vam palce aj s lorinko a tesim sa ked uz sa budete moct naplno vytesovat len s pripravami na svadbicku drzte sa babyy!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka..tak oznamko uz je hotove ale ich treba este dat narezat a posielat..uz je najvyssi cas.. inac baby ked ste tu pisali o deturencoch x-) ja uz mozno som v toooomm x-) x-) tento mesiac maj bol na plane s vyrobou :-D :-p tak uvidime.. inac som sa zabudla pochvait, ze som kupila svietniky a servitky v BA na svadbicku..inspirovala som sa tu jednou nevestickou a velmi sa mi pacilo ako mali nastrete na stoloch...tak si to asi zrealizujem.
Odpovedať
Profilova fotka
awoooooj babyyyyyyyy :-D pia...tak zlom vaz...a všetkým to tam nandej :-D ...to zmákneš, nemboj :-D ..ja to mám presne o týžden...takže ešte týžden možem stresovať a aj tak sa už nič nenaučím..dnes sa učím už od pol 7mej :-p caly...jééééj...tak predčasne gratulujééém...mamička :-D x-) lea...už si dúfam fajn...ja to tu nečítam.... tak sa tu zas majte pjekne...ja nakuknem tak za dva dni :-p :-N ...lebo ani nezapínam pc teraz...len vo vínimočných prípadoch :-x papíííííííík x-)
Odpovedať
ahojte baby.. kati..no budu na stoloch polozene..asi na taniere dame..to uz necham na aranzerku.. pia..silno budem drzat prstiky a mysliet na teba zajtra ;-) caly..no super..takze dalsie novinky.. lori..uz mam atb doma..a aj som ich zacala pojedat..zapal priedusiek ako som hovorila..len mam hrozne upchate aj dutiny.. a ja sa tiez musim pochvalit..tak troska teda..mam novy zavoj..do pasa a dnes mi prisli rukavicky..neskor to pridam do albumu..len este musim stihnut najprv sprchu..
Odpovedať
dakujem kocky za podporu, ale mne je dnes strasne, ja tam zajtra asi odpadnem alebo co ;-(
Odpovedať
kolka v poradi ides?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby piatazena a lori...... drzim palceky na vase skusky :-) caly...to vazne? Tak to Ti mooc prajem! Take krasne a zdrave miminko ;-) super :-D lea...tak dnes roznasali kurieri vo velkom po UK, Tebe rukavicky :-D a mne dnes doviezli zo Skotska servirovaci set na tortu :-D rano buchali na dvere akurat som sa chystala do roboty tak som sa potesila, je fakt krasny
Odpovedať
ahoj kati..tak to je super,ze aj tebe cosi prislo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...nevies, ci aj tu v UK najdem obchody znacky Palmers?
Odpovedať
Článok sa načítava...
netusim..skus cez google ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak vyskusam. Aku budes mat vonavku uz vies?
Odpovedať
nasla si? vonavku uz mam..ale nespomeniem si na nazov..sa mi zda,ze to bude lacoste.. pockaj..kuknem a poviem..
Odpovedať
no je to lacoste pour femme a pour homme..aspon sa mi zda..chcela som rovnaku kolekciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nenasla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi to do UK nedovazaju, ale u nas aj v Rakusku to je. rovnaka kolekcia ;-) to my sme zas chceli obrucky tak, presne rovnake ;-)
Odpovedať
a co je to za firma?
Odpovedať
Profilova fotka
Palmers - spodne pradlo (vysoka kvalita) tusim robia aj plavky no ja potrebujem spodne pradlo nejake dobre nie len kvoli svadbe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
co som pozerala par obchodov tu, vacsinou mali vystuzene podprsenky a take ja nenosim
Odpovedať
aha..no ja asi si nedam podpiru pod svadobne saty :-N lebo to by som ich musela davat rozsirovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak, to mas asi take uplne tesne. mne tam podprsu vsiju, aby sa mi nevysunula ani o cm :-D
Odpovedať
no ja ak nahodou zhodim,tak sa bude tiez prisivat..tyzden pred svadbou budem kupovat novu podpiru..taku,co je bez vystuze a len s kosticami..mam zatial korzetovku ale ta je prilis hruba..mam C..takze to je dost same o sebe..
Odpovedať
Profilova fotka
ja nosim vzdy tiez bez vystuze a s kosticami, ja mam vsetky podprdy C az na jednu, ta je D, neviem prec. tie vystuzene su pre baby, co maju male prsia a tym sa im tak zvacsia :-N
Odpovedať
tak som rada,ze som nasla niekoho s rovnskym problemom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no musim priznat, ze s tou velkostou som docela spokojna :-D idem uz, dobru nocku :-)
Odpovedať
no aspon niekto..ja som nespokojna :-N pekne sny prajem..ja musim este vydrzat..budem brat lieky..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...prajem nech si uz coskoro zdrava ako ryba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky.. tak dobrá tema tu vladla celu noc :-D ja som bola dnes polietat po meste ale nic co som chcela som nezohnala...topanky...ale je jasne, ze take ako ja chcem nemaju a mozno ich ani nevyrobili :-p :-D ale aspon som bola s kamoskou na obed a fajne sme potrkotali :-D jjuuj to mi chybalo..ona je tiez v UK a v sobotu odchadza naspat... katka...dikes za priania pre moje nenarodene babo :-D ale este neviem neviem... budem musiet vydrzat do konca mesiaca co a ako ci pridu ci nie...alebo sa buduci tyzden testnem a uvidime... x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?