Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • myslis fotku etikiet? tu mam v albume, vyzdobu este nemam hotovu 🙂

• no idem pozriet teda..
    ja musim spravit novu foto masliciek na auta..troska som ich totiz upravila..

• jasne, tak pridaj 🙂

• Sponzor fóra
  • lea..idem si lahnut, strasne ma rozbolel zub, nechapem 😢 cawiik

• no utekaj teda..hadam ta to rychlo prejde..ja som uz v posteli..sa necitim vobec dobre..sa ochladilo a hned sa aj mne pohorsilo 😐
    ak bude lepsie,kludne sa ozvi 😉

• prave som zistila,ze mam biele ruze do kostola 😃 uz som asi prepracovana a atb robia svoje..

• lea....v pohodke, tak vyzdoba bude biela nie modra 😃

ja som hore uz od siestej, nemohla som hajat 😒 idem pripravit ranajky a potom pojdeme do kostolka na osmu, tak zatiim 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ahojte..

pia..tiez som vobec nemohla spat..som sa len prehadzovala a stale rozmyslala nad pohostenim doma 😒

• lea...ake pohostenie? ked dojdu hostia este pred svadbou? 😉 my sme rozmyslali, ze sa urobi vonku pod altankom gulas, lebo dojdu hostia zo ziliny, tak aby neboli hladni 😬

• hej..to myslim..my budeme robit chlebicky a tiez gulas..ja na gulas nie som a chlebicek si dam..plus chcem jednohubky..

• ja gulas tiez nemusim 😉 lezis dnes ? ja sa desne nudim, eeee 😐

• som v posteli..a akurat spisujem,co treba zas kupit..sledujem akcie v obchodoch a kazem milemu,co treba nakupit..nech je potom toho menej..

• jasne, takze ty to tak pekne riadis z UK 😃 ja som akurat vstala, a pojdem asi nieco pozriet, asi sa unudim k smrti, drahy sa uci, a ja mam az taky zvlastny pocit, ze sa nemusim ucit 😃 😬

• no ja pozeram aj policajnu akademiu 3 a rozmyslam,co vsetko treba na to pohostenie..plus,co vsetko treba dokupit..
    som odfotila tu maslicku na auta..tak to pridam..
    inac..ta flasticka na ten redovy je fakt super 😉

• Sponzor fóra
  • aj ja to jednym ockom pozeram 🙂 jasne, pridaj potom 🙂 dik, aj mne sa pacia tie flasticky 😃 idem nieco zajest 😬

• ja som prave zjedla strudlu..a bola uplne super..
    a bude aj nejaka speci torta?

• juuuj, strudlu lubim 😬 no tortu som chcela poschodovu, co mam v albume, a mamca vybavila nejaku pani, ze by ju vedela urobit, tak asi bude najskor tato, ked nie, tak dam nieco jednoduchsie, nejak ma to uz netankuje 😃
    vy co ako?

• tu tortu,co mas ako prvu,tak tu mame zajednanu a potom take male torticky stvorcove ale nie okruhle,co mam v albume..tie budu na redovy..pekne ich zabalime do celofanu a budeme davat 🙂
    strudlu by som brala od svokry..ta ju robi skvelu..ale teraz mam aspon z tesca..

• ahaa, ta je peknucka 🙂 tak my budeme davat chlapom na redovy tie flasky a zenam som dala robit perniky, tak uvidiime 😎 no ked sme boli v anglicku, tak sme frcali pravidelne na strudli z lidlu 😃

• no to je super..a co ked nejaka tetka povie,ze chce palenku? 😃
    mam kusok od prace novy lidl..tak tam urcite nejaku tu strudlu kupim..hlavne,ak by bola tvarohova..

• tak ma smolu, bude mat pernik 😃 jasne, tvarohova strudla je super, mnam 😬
    idem sa troska prejst, lebo ma tu uz hodi doma, tak zatiim 😎

• utekaj teda..ja si pockam na hokej..coskoro a zacne hrat o zlato..

• jaaaj, hokej 😎 ja idem akurat kuknut lets dance 🙂

• no rusi akosi nehraju dobre 😒

• lea...no vidis, a nakoniec ti rusi vyhrali 😃 ma napadlo, ty nosis okuliare ze? budes si davat sosovky, lebo rozmyslam, ale len take nejake jednorazovky, lebo naposledy, ked som chcela dat dole sosovky, tak to bolo revuuuuu 😃 🤔

• ahojte..tak som uz doma
    pia..no ja stale nosim okuliare..a pokial sa mi nepodari obstarat jednodnove sosovky,tak budem slepa 😃

• no avoj lea 😉 dnes som mala abstaky, ze nesla stranka 😛

ja tiez musim zohnat sosovky, lebo budem za slepucha riadneho 😬

• ja ked som prisla..
    ake mas dioptrie?

• mam - 2 🙂 ty?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.