Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
myslis fotku etikiet? tu mam v albume, vyzdobu este nemam hotovu :-)
Odpovedať
no idem pozriet teda.. ja musim spravit novu foto masliciek na auta..troska som ich totiz upravila..
Odpovedať
jasne, tak pridaj :-)
Odpovedať
lea..idem si lahnut, strasne ma rozbolel zub, nechapem ;-( cawiik
Odpovedať
no utekaj teda..hadam ta to rychlo prejde..ja som uz v posteli..sa necitim vobec dobre..sa ochladilo a hned sa aj mne pohorsilo :-| ak bude lepsie,kludne sa ozvi ;-)
Odpovedať
prave som zistila,ze mam biele ruze do kostola :-D uz som asi prepracovana a atb robia svoje..
Odpovedať
lea....v pohodke, tak vyzdoba bude biela nie modra :-D ja som hore uz od siestej, nemohla som hajat :-S idem pripravit ranajky a potom pojdeme do kostolka na osmu, tak zatiim :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte.. pia..tiez som vobec nemohla spat..som sa len prehadzovala a stale rozmyslala nad pohostenim doma :-S
Odpovedať
lea...ake pohostenie? ked dojdu hostia este pred svadbou? ;-) my sme rozmyslali, ze sa urobi vonku pod altankom gulas, lebo dojdu hostia zo ziliny, tak aby neboli hladni :-N
Odpovedať
hej..to myslim..my budeme robit chlebicky a tiez gulas..ja na gulas nie som a chlebicek si dam..plus chcem jednohubky..
Odpovedať
ja gulas tiez nemusim ;-) lezis dnes ? ja sa desne nudim, eeee :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
som v posteli..a akurat spisujem,co treba zas kupit..sledujem akcie v obchodoch a kazem milemu,co treba nakupit..nech je potom toho menej..
Odpovedať
jasne, takze ty to tak pekne riadis z UK :-D ja som akurat vstala, a pojdem asi nieco pozriet, asi sa unudim k smrti, drahy sa uci, a ja mam az taky zvlastny pocit, ze sa nemusim ucit :-D :-N
Odpovedať
no ja pozeram aj policajnu akademiu 3 a rozmyslam,co vsetko treba na to pohostenie..plus,co vsetko treba dokupit.. som odfotila tu maslicku na auta..tak to pridam.. inac..ta flasticka na ten redovy je fakt super ;-)
Odpovedať
aj ja to jednym ockom pozeram :-) jasne, pridaj potom :-) dik, aj mne sa pacia tie flasticky :-D idem nieco zajest :-N
Odpovedať
ja som prave zjedla strudlu..a bola uplne super.. a bude aj nejaka speci torta?
Odpovedať
juuuj, strudlu lubim :-N no tortu som chcela poschodovu, co mam v albume, a mamca vybavila nejaku pani, ze by ju vedela urobit, tak asi bude najskor tato, ked nie, tak dam nieco jednoduchsie, nejak ma to uz netankuje :-D vy co ako?
Odpovedať
tu tortu,co mas ako prvu,tak tu mame zajednanu a potom take male torticky stvorcove ale nie okruhle,co mam v albume..tie budu na redovy..pekne ich zabalime do celofanu a budeme davat :-) strudlu by som brala od svokry..ta ju robi skvelu..ale teraz mam aspon z tesca..
Odpovedať
ahaa, ta je peknucka :-) tak my budeme davat chlapom na redovy tie flasky a zenam som dala robit perniky, tak uvidiime 8-) no ked sme boli v anglicku, tak sme frcali pravidelne na strudli z lidlu :-D
Odpovedať
no to je super..a co ked nejaka tetka povie,ze chce palenku? :-D mam kusok od prace novy lidl..tak tam urcite nejaku tu strudlu kupim..hlavne,ak by bola tvarohova..
Odpovedať
tak ma smolu, bude mat pernik :-D jasne, tvarohova strudla je super, mnam :-N idem sa troska prejst, lebo ma tu uz hodi doma, tak zatiim 8-)
Odpovedať
utekaj teda..ja si pockam na hokej..coskoro a zacne hrat o zlato..
Odpovedať
jaaaj, hokej 8-) ja idem akurat kuknut lets dance :-)
Odpovedať
no rusi akosi nehraju dobre :-S
Odpovedať
lea...no vidis, a nakoniec ti rusi vyhrali :-D ma napadlo, ty nosis okuliare ze? budes si davat sosovky, lebo rozmyslam, ale len take nejake jednorazovky, lebo naposledy, ked som chcela dat dole sosovky, tak to bolo revuuuuu :-D =-)
Odpovedať
ahojte..tak som uz doma pia..no ja stale nosim okuliare..a pokial sa mi nepodari obstarat jednodnove sosovky,tak budem slepa :-D
Odpovedať
no avoj lea ;-) dnes som mala abstaky, ze nesla stranka :-p ja tiez musim zohnat sosovky, lebo budem za slepucha riadneho :-N
Odpovedať
ja ked som prisla.. ake mas dioptrie?
Odpovedať
mam - 2 :-) ty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?