Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
odbehnem do obchodiku po bryndzu :-p chvilinku :-D
Odpovedať
jasneee :-D mnaam.bryndzove halusky co? :-D
Odpovedať
no mne sa dari super. Len som nemala cas, lebo tento mesiac sa asi roztrhlo vrece so sluzobkami. A to ma este jedna caka. Pomaly uz zacinam mat nocne mory z nasej svadby, ze nic nestiham. Ale zajtra mozno zajednam kadernicku aj tetu co ma namaluje. ;-) Vidim, ze vy uz mate asi vsetko. Gratulujem k ukonceniu skoly pia a drzim psty lori.
Odpovedať
janja...tak mas to teraz hekticke ako vidim =-) ale neboj vsetko postihas 8-) ja mam akurat nocne mory tak z toho, aby mi zmizli skvrny od slnka na tvari, musim zajst za koznou :-( vyzeram ako Dartaňam s fuzami :-S bozeeeeeeeee
Odpovedať
ja zasa chodim do solarka. Uz som dost hneda, ale este by som chcela trosku telo opiect, ale tvar uz nie. Musim nieco vymysliet. :-D
Odpovedať
ja tiez musim nieco vymysliet , nechcem byt biela na svadbe, ale zasa ani nie mat skvrny na xichte :-p a na dovolenku si dam asi vrece na hlavu :-D :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovedať
avoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej pia, blahozelam :-D caly pekne oznamko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam jednu otazku.. z akych kvietkov budete mat kyticku?
Odpovedať
Profilova fotka
no fasa...kupila som si kolace :-p laskonky a parizske rozky...asi ma porazí..ale kebyste baby vedeli ake súúúúúúú fajnééééé čerstvéééé :-D :-D no nedaj si :-p ja sa chystam pred svadbou na dovolenku...6.6.by sme mali odchadzat a 14.prist...tak sa hadam tam opalim...potom uz nemam sancu na nijaku dovolenku... janja..bez obav to postihas vsetko...ja nemam starejsieho a sm volaka si kludna cico...
Odpovedať
tak dik :-D hej pekne ma oznamko caly ze? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kam pojdete na dovolenku?
Odpovedať
zeny, odchadzam, idem po draheho do trencina, mam ho cakat pri skole, neviem ako dopadol nist, takze drte prsty. idem cauky cauky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..cavelo...drzim palce nech len same dobre spravy donesies :-) janja...do chorvatska...aj minuly rok sme boli a fajneeee bolo :-D kafa...ahoj ;-) dakujem, som to s milym vymyslela ale viac ja a on to zrealizoval x-) ako sa darí??
Odpovedať
Profilova fotka
kyticku....co ostane v obchode :-D ale tak ja to mam tak kadejak...urcite pivonie tam budu aj ruzicky a tak co ostane...ja to mam jednoduche, robim v kvetinarstve uz 100 rokov :-D a ty??? uz mas predstavu?
Odpovedať
ja som tiez bola v chorvatsku a pacilo sa mi. teraz aj my hladame nejaku dovolenku, tak uvidim co najdeme
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, tak to si ten spravny clovek :-) nevedela som, ze robis v kvetinarstve :-D ja chcem strasne tupipany, ale ma od toho odhovaraju, ze mi nevydrzia cely den.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a kde do chorvatska?
Odpovedať
Profilova fotka
tulipany samozrejme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chorvatsko- primosten...to je stredna dalmacia..mali sme super ubytko a blizko plaze a bolo tam proste uzasne a lacno sme obisli..boli sme styria a na vlastnom aute...takze kazdeho to stalo 6tis.so vsetkym...mali sme vlastnu stravu..co nam vobec nevadilo ani nas neobmedzovalo ale sme boli aj na veceru asi 4 krat za tyzden....ale to sme este nevedeli co a ako boli sme prvy krat..ale teraz to uz bude oukej... kafa..no tulipany...oni ti nezvadnu ked sa dobre uviazu..myslim kyticka...ked budu hlavky blizko seba tak v pohode...len to, ze uz nie je sezona tulipanova v tom case, budu drahsie urcite...ale problem s objednanim by nemal byt...aspon tu nie...len ta cena...neviem teraz ani nahodou kolko...
Odpovedať
Profilova fotka
v kvetinarstve mi povedali, ze mozu objednat z holandska, ale ze musia byt napichane v niecom (zabudla som nazov) a tym padom sa musia zakryt stonky.. chcela by som nieco take, ako ma pia v albume http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len je to asi riziko :-( aj moj drahy ma prehovara, nech si radsej dam urobit klasicku z ruzi, ze to je istota... no neviem.. a v juli budu este tvoje pivonky?
Odpovedať
Profilova fotka
do chorvatska je najlepsie ist autom, nie je to tak strasne daleko a mozete aspon pochodit viac plazi a mestecka 8-) 8-) 8-) joooj, hned by som isla 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
v pohode kafa..a nemusia byt v nicom napichane mysleli florex...to je uplna hovadina, lebo to ti na obrad a na fotenie vydrzi a potom sa to da do vody....takze...ide o to, ze tulipany su na teplo citlivejsie, ze ked ich budes drzat v ruke tak nebudu take pevne..ale o to ide, ze sa ta kyticka uviaze tak presne ako ma pia..v albume a tym padom tie hlavky drzia pri sebe a stuha ich fixuje... no pivonky uz asi nebudu...ale napr pri mojom buducom kveinarstve este len teraz zacinaju vykukat zo zeme, tu je predsa chladnejsie tak dufam, ze vydrzia aspon par kuskov v tieni... ale existuje kpec inych pekynch kvietkov tak suks este pokukat a uvidis... najdi nejake sezonne kvietky ak sa obavas tych tulipanov...
Odpovedať
Profilova fotka
awoooooooooojte e-kamošky :-D zajtra mám tie štátnice...hlavu mám jak sto kilový meloun :-D :-p ...som biela jak stena....celé dni len čítam a čítam a pri tom žerem :-p sa bojím..tak držte palčeky x-) ....ale toto bude len vrchol ladovca, lebo hned a zaraz sa budem musieť začať učiť na dalšie a komplet spracovať tú dip...na ktorú som posledné dva tyždne nemala čas 8-( tak príjemné svadbičkovské povinnosti všetkým...ja neviem, kde mi hlava stojí...a teraz si nadávam, prečo som do toho všetkého zakomponovala ešte aj svadbu....nestíííííham ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj lorinko.. mojaaa tak biela ako stena :-D ty brdo ale aka si sikovna..neboj zvladnes..mi sme ta tu dnes s piou spominali a myslime na teba..ona teraz utekala pre mileho on ma uz po....hadam :-D jeje tak sa zajtra za teba modlim x-) :-D a potom sa ozvy ako si dopadla...a kolko si pribrala :-D :-D :-p vsetko v pohode zvladnes...sme tu vsetky vytazene na 100% tak sme predsa nejake žený no néééééé??
Odpovedať
Profilova fotka
caly...segrička....dííííkes :-D ráno mám vždy 52 kg a večer o dve kilá viac :-D :-p bo len sedím a žerem....to tie nervy :-D :-p ozvem...ozvem..dúfam, že sa nebudem musieť za to hanbiť a chodiť po kanáloch...v tom prípade ti napíšem ením IP :-D tak ja sa zas idem oddávať učeniu...papíííííííííííííííííííííík :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cmučíííkkkkkk a nech ti páli...teším sa ked uz budes mat po a budeš tu tukať s nami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lori drzim palce.. urcite to zvladnes, ked sa tolko ucis :-D :-D caly dakujem za info, ja sa skusim este popytat aj v dalsich kvetinarstvach, lebo som bola iba v jednom.. no ale tulipany su srdcovka a ked nie, tak klasika ruze to istia.. poznas nejaku stranku, kde by som sa docitala, ze co kvitne v juli? ked si z toho fachu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kafa...no neviem, zatial som to nehladala na nete....ja mam doma katalog z ktoreho si objednavame a tam mam aj kedy je sezona ktorych kvietkov...takze tak...ale ak nieco najdem urcite dam vediet... idem varit lebo uz je tooooolko hodin...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?