Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • oki, tak diiiik 😉 papa

• inac, v chorvatsku si zvykneme dat v restike "ligne na zaru" to su grilovane kalamare 😃 😃 mnam

• caute kocky 🙂 uz som tu, drahy je uz pan Ing. tak vsetko ok, ideme oslavovat 😃

• Sponzor fóra
  • pia...blhozelaaaaaaaaammmm

tak uz ste v pohodke a mozete si uzivat jeden druheho naplno.....

nazdravieeeeee 😵 😃 😃

• ahojte baby..tak ja som zaneprazdnena este aj doma 😬 🤔
    este som ani moj serial nevidela a uz je polnoc..a mala by som ist spat,lebo predchadzajucu noc som poriadne nespala 😕
    ale mame po skuskach..zajtra nas caka velke umyvanie a upratovanie..a vo stvrtok idem na vylet s osmacikmi 😬 😃
    mily mi poslal zoznam veci,co uz je kupene..a akosi sa to zbiera 😬 ale stale dost chyba..no sunka sa neda kupovat dva mesiace pred 😃
    no nic..musim dorobit aspon aky-taky poriadok..a pojdem spat..

lori..budem na teba cely den mysliet pri tych skumavkach 😃 ale viem,ze ty to zvladnes 😉

ja chcem dalsi tyzden podat ziadost o rigo..do bb..tak som zvedava ako toto dopadne..

• bre ranko 🙂
    kocky, lori to ma dnes?? tak drzim prsty lorinko 🙂 zmaknes to! 😉

• ahojteee..

ano ano, lori to ma dnes..uz od rana bieleho na nu myslim 🤔 dufam, ze je v pohode 🙂

baby, ja idem dnes upratovat, vysavat a tak..trosku tu posvietilo slniecko tak sa mi chce...lebo ten dážd 😠 na nervy....

• cawte kocky, pozeram, ze sa nas vydava 12.7.2008 celkom dost. To bude na Slovensku veselo 😉 Neviem ako Vas ale mna chyta panika, dala som si sit saty a este vzdy nie su. Byvam v ZA, svadba a krajcirka je na vychode, tak akosi nestiham chodit na skusky... a akosi stale dufam ze nevesta este schudne, nech to netreba potom zuzovat... 😬 ale jedna vec ma tesi, aspon vyzdoba, oznamenia a zenich su full. Som trochu vystavena, lebo mam na krku skolu, svadbu a pracu... asi som si na seba nalozila prilis vela. Dufam,ze sa do jula nezosypem...

• babule....vy ste táááááke zlatéééééé 😃

dakujééééém, že ste na mna mysleli a držali palčeky 😵

mám to za B 😎 (1-).....chcela som síce A....ale až také kocka nie som 😃 😛

som totál vyflusnutá, vystresovaná a vyhoretá 😦 😃 ....

a možem sa pustiť do dalšieho učenia 😶

• ahojte baby..som mrtva 😕 sme dnes upratovali po vcerajsku..a na dalsie dva dni je este kopec prace 😦 odtranila som okolo 250 🤔 stitkov z flias a skumaviek..

ale podstatne je,ze LORI to SPRAVILA.. blahozelam 😵 😵 😵

jaylo..no vitaj medzi nami..aj ked ti este cosi chyba,hlavne je,ze zenicha mas vybaveneho 😃 a neboj,nie si sama,co uz stresuje..ja stresujem uz asi dva tyzdne..tak riadne teda..a stale nie je vsetko v pohode..
    mas nejaku zalohu,ak by to sitie nevyslo?

• caute kocky.. dnes sme boli na Orave, drahemu sme konecne vsetko pokupili , super, sa tesim🙂

lori.. gratulujeeeeeeeeeeeeem 🙂 si sikulka 😉 😉

• ahoj pia..tak to je super,ze zenich je vybaveny..dufam,ze aj ty 🙂

• no ja uz skoro som, este spodnicku pod saty 😉 idem pridat fotku 😉

• no super..uz sa tesim..
    na spodnicku cakam aj ja..budem ju mat z ebay..a tu,co som objednala,tak sa niekde stratila..pred chvilou som napisala predajcovi,ci moze poslat druhu..

• jaaaj, tak ja sa mam stretnut s jednou holkou co mi ju preda za 300 sk, no nekup to 😃

• Sponzor fóra
  • moja bude asi 500 😃 uz si nepamatam cenu 😃

no fesak bude zenich 😉

• no moze byt myslim 😃 ideme kupit bazen taky nafukovaci do zahradky, tak zatiiim 😃

• no neuhadnes..co ja som si dnes kupila 😛 😃 😃 😃

• Ahoj Lea 🙂 ako sa mas? Dufam uz lepsie. Este stale beres antibiotika?

• uz som ich dobrala 😃 nateraz teda 😬
    ale neboj..mam aj ine,ktore beriem stale 😃
    len v praci toho mame vela tento tyzden..vcera boli prakticke skusky,takze sme dnes boli riadne zrobene..ale zajtra idem na vylet 😃 a dalsi tyzden su uz prazdniny 😛 😎

• ked je vela roboty je dobre, lebo ubehne cas. teda aspon ja to mam rada 🙂 a zajtra na vylete sa budes mat urcite super 😎

• to ano..ako vcera bolo celkom super..lebo sme aj makali,aj sedeli trocha..ale dnes to jednoducho trebalo spravit..a to som mala na tu chorobu 😃 tolko som sa naparovala..az az 😃 😃 😃
    co ty? ako pripravy?

• za 4 dni uz idem domov 😃 sa tesim. to budem v jednom kolotoci. v sobotu sme 'vyuzili" skarede pocasie a boli sme nakupovat. kupili sme svadobnu koselu a aj kravatu 🙂 som si kupila spodne pradlo, ale nie na svadbu lebo take co ja chcem, nemali.

• no to je super..za dva dni mi zacinaju prazdniny 😃 tydenne..aspon cosi teda..
    a co este chyba?

• ahojte 🙂

nedalo mi nekunut a co nevidím... 😵 😵 LORINKÓÓÓÓ séégra si proste jednička..no vidíš kolko stresu a v pohodke si to zmákla.som to vedela...no tak poviem ti, si fasa holka 😃 😃 😃 😵

užite si to baby a oslavujte a planujte...už sa teším na vas tu 😃

lea...tak si to zajtra uzi na výlete 😃

ja uz idem hajinať a zajtra taktiez praca 🙂

• co este chyba? asi len to spodne pradlo...no a potom uz len take veci ako objendat tortu, zakusky, pojdem kadernicke, vizazistke, skor sluzby...z hmotnych veci uz mame asi vsetko...

• tak to je super..
    my este nakupujeme..objednavky su zvacsa spravene..ale dokupit veci na zakusky..na pitie a pod 😬

• budem mat toho dost, dnes som si akurat spisovala program na kzdy den...to nevravim, ze kazdy by sa so mnou rad stretol, co nebude mozne 😞

• ale tak to uz proste chodi, ked zijes vonku...ale na druhej strane zas ziskas take skusenosti do zivota ze az, co je super, to nehovorim o cudzom jazyku, myslim, ze za par rokov sa bez nej na Slovensku uz nezaobides, teda pokial chces mat nejaku serioznejsiu pracu.

• to poznam..ten tyzden pred svadbou bude na totalku..a najhorsie,ze musim vtedy este stihnut aj doktorov 😬
    no ja som rada,ze som vonku..este som mlada,aby som tam ostala..a uvidim cosi a zarobim si 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.