Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • 1,75..takze ta dohanam 😃

• no skoro ako ja 😃 ale este minuly rok by som bez okuliarov fungovala celkom v pohode, a teraz je to nemyslitelne 😒

• no ja pokial nemam,tak mi to robi problemy..ale hadam jeden den zvladnem..

• Sponzor fóra
  • no ja uz musim mat, lebo by som nevidela zenicha 😃

• no na blizko este v poho vidim..horsie je to tak od 1,5-2m 😎 😃

• no ved 🙂 co mas este dnes na plane?

• pozriem si telku..a budem oddychovat..uz som stihla oprat..takze to staci..a musim povyzdvedat u mileho ako su na tom s nakupmi na svadbu..ty?

• ja tiez asi, pozriem panelak, potom ruzovu zahradu a pojdem haji 🙂

• no ja pojdem spat neskor..uz aj rozmyslam,ze co budem robit..asi upracem v pc 😬

• ahaa 😉 tak ja som uz teraz unavena, idem do vane a potom telka, tak pekny vecer 😉

• pekny vecer 😉

• dobre raaanko 🙂

• caute baby, uz som tu dlho nebola. ako zijete?

• dobre ranko julovky 🙂

ja som tu tiez sto rokov nebola...ale zijem si fajn 😃 janja...a ty??

pia...uz mas veget co? a kedy to ma ten tvoj drahy?? nie dnes?? 🤔 aj lorinko to ma tento tyzden, vsak? 🙂 drzim im palce 🙂 ale oni to zvladnu predsa lavou zadnou 🙂

akurat som sa vratila z fary...boli sme si po licenciu ci povolenie uzavriet manzestvo v inej farnosti...fuuu tak uz mam vsetko...dnes ideme za patrom (nas farar 😃 ) a uz budeme chodit na ponaucenia...no tak to vam poviem ako sa tesim 🤔 😛 kamoska, ked sa vydavala sa tam dobre nasmiali...tak uvidime..

inac uz mame oznamko... 🙂 konecneeeee...dnes sa budem venovat pisaniu a baleniu a tak...a chcem upiect kolacik..a motkat sa doma..

• ahojte baby..no vas tu vidiet je zazrak 😃
    janja..ako sa dari?
    caly..no tak to ste uz pokrocili s pripravami 🙂 u nas mily ide rozposielat zvysne pozvanky a potom aj oznamka..tak cakaj postu 😉
    akurat sa chystam do prace..ale vobec sa mi nechce..no dlsi tyzden mame prazdniny 😛 tak aspon nejaka utecha 😬

• Sponzor fóra
  • lea..ahoj 🙂

no cely vikend sme boli u nasich a na chate... 😐 ale najvacsiu radost som mala s malej sesternicky aka je uz velka a ako pomahala mi v zaahradke..neskutocne krasne babo 😃 a samoska sme makali aj okolo obchodu...fuu roboty na skazu tam este je 🤔

lea..tesim sa na oznamko 😃 ja pridam do albumu aspon kuknete... 🤔

tak ti prajem pekny dnik v praci a aby ste nemali vela nech sa nezmordujes...a si uz zdravsia? ako sa citis? 🙂

• caute kocky 🙂

caly...ahoooj, dlho som ta tu nevidelaa 🙂 hej uz mam veget, drahy ma dnes statnice, isiel s takou malou dusickou 😒 ale dufajme, ze to zmakne....a pridaj oznaamkoooo 😃
    ...dho tu nebola tiez lori, tak nech sa jej dari, ani neviem kedy presne to ma 😐 aby som vedela, kedy mam drzat prsty 🙂

• ahoj pia..
    tak kuken do alba, uz som ho pridala 😛 hmm?

myslis terazna neho ako nikdy vsaaaak?? 😃 😛 drzim mu palce.... si u neho?

• caly...jeeej, su super 😃 take pekne origos 😬

• no bola aj tu taka odozva...ale sme tam nedali adresy..ale to neva...vsak kto chce si zsiti..no nie? 😛

boze tu je taka zima a prsi, ze ma ide porazit...idem upiect jablcnik nech sa kusok zohreje bytik... 😠
    ty co porabas pia....?

• ale nevadi, ze nie su adresy, ale fakt pekne, podarene 🙂 ja nic nudim sa, som nervozna, drahy sa neozyva ako to s nim vyzera na statniciach 😐 idem zapnut pracku a dam si kafiicko 😉 aj tu je otrasna kosa, brrr... 😕 a to som sa tesila , ze po statniciach budem kazdy den na korculiach, aby som zhodila z rite 😃 😬

• aaj ja mam dost rite 😃 😃 ale ja sa mozem na to vykaslat momentalne cakam, ze nepridu kramy.. 🤔 😛 tak sa mi nechce natahovat zbytocne aby som nieco nepokaslala...

ja sa momentalne venujem profesijnemu zivotopisu a doladujem projekt na dotaciu...kadejake tabulky a vypocty a somariny, no a treba mi varit..ale sa mi nechce a ani neviem co od radosti... 😃

• jaaaj, vy ste zahajili pracu na babenku 🙂 tak nech to vyjde coskoro a mozem oznamit tu skvelu novinu 😃 tak ja musim schudnut, hlavne teraz z bokov, lebo na v mojich svadobnych to vyzera blbo, ale schudnut z bokov je dost problematicke 😞 tak hladam nejaky cviky na nete 😬

jasne, tak pekne rob , nech ti ta dotacia vyjde 😉 a mozes ludi tesit krasnymi kvietkami 😃

• mozes oznamit tu novinu, nie mozem 😃 preklep

• aj ja mam dost boky, ale aj plecia..no som taka sumerna ale mam tuk na bruchu a bokoch..a poviem ti stalo ma to tolko sil, zhodit to..ale to bolo tak 4 roky dozadu..parvidele fitko aerobne cvicenia a tak...clovek ked na to ma cas tak sa to da v pohode, alebo posilka...ale aj plavanie je super, to praktizuje a ak budem v tom tak este viac..

ale ako to uz zmaknem aj s obchodom to neviem 😃 budem na roztrhanie... 😕

• mno jasne, teraz som tolko casu nemala, a preto som si povedala, ze urobims statnice a budem sa venovat len sebe, aj drahy ma zvyseny cholesterol, ze budeme chodit spolu sportovat , ale tento tyzden je pocasie o nicom 😦 a chceli sme ist v piatok do Bojnic, ale ked bude takto, tak to asi sotva 😴

jasne, budes aj pani podnikatelka, zaroven mamicka v ocakavani 😉 tak nech to vsetko vyjde a bude super 😉

• a potom sa mozem prihlasit na zenu roka 😃 😃 😃

tak hadam sa pocasie meni do piatku...ja pevne dufam 😐 lebo neznasam taketo uprsane...

inac aj pierka pre chlapov mam origoš, len ich musim pofotit a este dokoncit podla predstav...som zvedava co mi na to poviete 😃
    pozeram, ze ty nemas svadobne satky v albume...preco?

• jasne, pridaj pridaj. som zvedava 🙂 no nemam fotku v albume, lebo nemam normalnu fotku, ale taku z telefonu a je nekvalitna, tak som ju nedala..ved o mesiac budu uz v svadobnom albume 😉 ked budu pekne fotky 😃

• aha..no to je skoda..ani na modelke niekde nemas?

• ...nie nemam , ale su uplne jednoduche, nic vynimocne 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov