Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahojte kocky 😉 ako sa mavate??? co nove?

• ahoj pia..no celkom dobre..aj ked je nedela..tak sa nemam kde ponahlat 😃 😃 😃
    co ty?

• ahojky 😉 ja celkom pohoda, az keby som nemala taky zapchaty nos 😦 mam nadchu riadnu...takze dnes lezim , nejdem uz nikam 😐

• Sponzor fóra
  • no ja som konecne v pohode..este obcas pokasliavam..ale uz mozem existovat bez problemov..

• čawte..čawte... 😵

ja som na sekundičku prišla kuk na vás 😉

• lea...tak to je dobre, ze je ti uz lepsie 🙂 ja som postahovala vsetky diely Sex v meste, tak teraz maniacim 😬

cau..loriiii..ako sa mavas? co nove?

• awoooj piaaaa 😃

už celkom v pohode...mala som strááášny stres pred tou štátnicou.... 😛 ´dalšie až v auguste 😛

a ty? vy už ste obaja v suchu, čo? 😵

• lori..no ahoj..takze si patricne oslavila 😃 😃 😃
    pia..no ja tak cumim len susedov..a mesto tienov..

• lori..jo my uz mame za sebou, tak prazdninujeme 🙂 inak ako??

lea..no susedov uz nemusim, vkuse to davaju 🤔

• no ja nepozeram z telky..mam par dielov stiahnutych..a asi tri oblubene..a tie dokazem cumiet od rana do vecera 😃 😃 😃

• baby....idem lepiť také folie proti lastovičkám...o chvilu som spať 😛 😵

• lea...aha, 😉 mne to uz v telke lezie na nervy 😠

lori...chod chod 🙂

• ja idem pomaly do kostola..som tam nebola uz asi mesiac..stale cosi bolo 😒
    potom sa ozvem..

• jasne, papa 🙂

• tááák..už sme dolepili....a idem sa zvaliť pred telku 😛

baby...ja v poslednej dobe stále žerem 😛 😃 ...ale nie som v tom 😬 ...to asi z tých nervov 😛 😃

• Sponzor fóra
  • uz som doma..konecne..vobec mi nie je dobre..a to este teraz do seba pcham uhorku 😒 dojem ju a najblizsiu dobu ju nechcem vidiet 😦

• cavelo baby 🙂

tak poviem vam, som rada, ze som uz doma 😛 makali sme cely vikend na obchodiku a uz to vyzera supeeeer...omalovali sme ho aj z vonku a mam zatial stropy natrete, pretoze musia stierky povyschynat 😵 ale uz uz uz sa to podobááá 😵

pia...tak na domacom chlebiku si pochutnavate?? 😃 zavidím vám ale v dobrom...a nech vam ten detox pomoze a chudnutie ti ide lahko 😉 ja uz to neriesim...budem ak nepridu... 🤔

lorinko...aj mi mame obkajdený z casti chodnicek od lastovičiek 😠 ale to mam za to, ze som im vypiplala malinke co vypadlo z hniezda 😐 😃 ale ja ich mozem 😃

uz idem koncit a buvať lebo som dost zmorená...ale som vas aspon chcela pozdravit 😵

• ahoj caly..no to je super,ze to tak ide s obchodikom..dufam,budes mat aj kopec zakaznikov 😉

• caves baby...kde ste?? 🤔

ja dnes idem na postu poslat oznamka a poroznasat kamoskam po meste 😃 a akurat nam zacali na bytovke vymienat okna...budu plastove ale chvala bohu, lebo povodne su v katastrofalnom stave tak sa tesííííííímmmmmm.. ale to upratovanie 😦 😦 stare babky co tu byvaju uz maju nahlasene tyzden takze uvidime kedy pride na rad...nevesta caly 😃 😃 a to 6.6.odchadzame na dovolenku...

• ahojte baby..akosi sa mi neda spat,tak som dosla tu..vonku prsi..
    caly..dufam,do svadby budu okna hotove..
    dosla posta? 😬 este asi nie..sa mi zda,ze to mily este neposlal..tento tyzden sa do toho pusti..len najblizsie dva dni je v praci..

• lea...no akurat som bola mrknut a nic 🙂

ako prazdninuješ?? mne treba ist dovyrabat servitky na stoly do kvetinarstva ale kedy to postiham....treba mi robit este ceniky ako prilohu k projektu a v stredu to musim odniest....no mam co robit...

• no ja som este v posteli..akurat som si umyla tvar,zopla vlasy a dala triko s dlhym rukavom..vonku riadne prsi..takze som sa radsej vratila do postele..
    a rozmyslam,ci niecim ozdobim tie popolnocne satky 😬

• nas ich uz v albume ??

• myslim dokoncene
     😃

• awoooojte 😵

caly...wuááw...vy idete na dovču? do toho Chorvátska? 😮 😃 ...aj mne by sa zišla pred svadbou 😬 ale pojdeme tesne po.....huráááá...už sa tešííím 😃

lea...u vás je tak škaredo? u nás je krásne( ale to nie je provokácia 😬 )

• servando sééégra.. 😃

no ideme ideme ak sa dozijeme 🤔 ale dufam, ze jooo 😃

kam teda idete vy?? Grecko?? 🤔

• este som ich nedala..vecer som ich oprala a teraz mi ich treba ozehlit..

lori..nezavidim..lebo takto mozem ostat dlhsie v posteli 😃 😃 😃

aj ja chcem dovolenku 😃

• caly...ani som si nevšimla oznamka vaše..až teraz 😶 ...super nápad 😎

ja cem strááášne moc ísť na Santotini..hladať v mori bájnu Atlantídu 😃 ...možno nájdem nejaké úlomky starovekých nádob 😃 😛 ...tak dúfam, že sa zadarí našetriť toľko..lebo je to z tých drahších gréckych ostrovov......dúfam..dúfam... 😃

• ozaj lea....ty nepracuješ dnes? 😮

• lori..mam prazdniny cely tyzden 😛 😛 😛 a navyse dnes maju statny sviatok 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov