Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lori..tak to mas uplne v pohode..ja mam 167 a momentalne 55..ale uz s snazim..idem spat na 52 😃
    ako by som chcela 49..ale to je asi nesplnitelny sen 🤔 😴

• baby...sa lučim pre dnešok....idem na bus...za veducou diplomovky....a potom reklamovať mamčine šaty, ktoré si kúpila na svadbu a zistili sme, že su rozpárané na zadku 😶

tak pekný den 😵

• lori..pekny den..

• Sponzor fóra
  • ahojte kocky, som taka chora 😒

vy sa ako mavate? 😉

• ahoj pia..co si nachladena? 🤔
    my mame prazdniny,tak som doma..a vonku je otras pocasie..takze som rada,ze som vo vnutri..

• som nachladena, a je mi dost o nicom 😉 u nas nie je tiez nic moc pocasie 😐

• tak pekne horuci caj s medom a citronom..

• no uz pijem cajik 🙂 a ty ako sa mavas?

• ja prazdninujem..a poctivo makam na svadobnych veciach..ale vela toho nas caka az ten tyzden pred svadbou..
    co vase pripravy..kedze uz mate klud od skoly..

• no nic take neriesime momentalne 😐 este budeme robit ozdoby do kostola, asi tento tyzden 🤔 vyzdraviem a potom 😬

• aj ja musim ten kostol poriesit..ja som dnes doobedu spisovala ulohy pre druzicky..lebo budem potrebovat ich pomoc..

• jaaaj, tak ja neviem, co im dam za ulohu vobec 😃

• no ja napr pomoct s vyzdobou 😃 ale podrzat mi kvety od gratulantov..a pomoct mi obliect sa..
    ja len take jednoduche 😃 😃 😃

• jaaaaj, tak to snad nejak vyriesime 😉idem "potit" 😃 tak zatiim

• pia...ahoj 🙂

si este stale chorka? 🤔

• Sponzor fóra
  • tak utekaj..ja som nasla este trocha materialu na oznamka..tak spravim zopar..nech mam do zasoby..lebo tie,co som poslala uz budu rozdane..

caly..tak ako?

• brýýýý večeeeeer 😃

pia...logaj..logaj čaj... 😃 aspon to budeš mať odkrútené teraz a na svadbu budeš zdravá jak rybka 😉

• lori..a ty logas tiez?

• lea... 😬 ..ja som naštastie teraz celkom v poho 😉 ...ale každé ráno si dávam zelený čaj...ten si chodím zalievať ešte s prižmúrenými očami 😃 a ty?

• no ja som si prave jeden spravila..ale ovocny..

• ja práve ládujem do seba zapekaný kaleráb so syrom a šlahojdou 😛 😃 ...

• no teeda..ja mam dnes pitny den..vcera mi nebolo dobre,tak dnes dietujem..

• caute kocky...no som hotova, ja uz neviem co mi je, stale mam nadchu, som chora 😒

lori...sak furt logam ten caj 😒

• pia...týžden a máš to preč...každé prechladnutie trvá týžden 😛

• cavelo baby

prave som dojedla polievocku vajickovu 😛 mňames a cakam kedy dohrmí moj milovaný 😦 dnes to najak prehana s tou pracou...

• pia..no a vitaminy uzivas?

• lea...ale niečo si si dala pod zub, či nie? celý den len na tekutinách? 🤔 to by som nevydržala....

• caly...awoooj 😵 ..ja práve odfukujem z toho kalerábu...som zedla skoro celý pekáč 😃

• no dnes len pijem..ani neviem kolko som toho caju vypila..a zatial ani hladna nie som..
    caly..no cau..
    sa nas tu ale zbiera 😃 😃 😃

• lea...už neprši? 🤔 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.