Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • inak baby...ja už začínam byť trochu v strese aj zo svadby...ešte stále nemáme oznamká...mali by prísť v stredu 😦 ...okamžite musíme začať roznášať....a tortu budem musieť zmeniť, pretože u nás nebudú vedieť urobiť takú jemnú a nemajú ani tých motýlikov...takže sa stavím, že by to už nebolo ono..... 😒

• lea...jááj..tak tebe je hej 😬

• no aspon nie som sama,co stresuje 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte, ak ta to lorinko upokoji aspon trochen, tak ani my este nemame tie oznamka... 😒 Este stale vymyslame,ze ake...

• nemboooj...nie si....už len počítam...kolko mám času na všetko... 😛 😃 ...chlopovi sme boli včera hladať topánky...ale ešte sme nič nekúpili....a ja mám dilemu, či tiež nekúpiť nejaké sandálky...pretože som skúšla chodiť v tých mojich nových šteklach...a nie je to med lízať 😛

• milka..no co viem,tak jedna baba roznasala tri tyzdne pred svadbou 😃

• A to nehovorim o tom,ze nam obrucky prisli a boli nam male 😞 ...ale hadam to je najmenej...

• Ved to hadam nejako dobojujeme... 😉

• milka...tak to sme na tom rovnakp 😒 😛

baby...je niečo v systéme..alebo to len ten náš pc je totál dementoš? 😠 dve hodiny som sa dostávala ses...aby som mohla pridař komentár 😠

• no ja som rada,ze nam vacsina veci ide v pohode..az na zakusky..to som uz v koncoch..

• Aj mne to ide nejak lenivo-tato stranka 😠

• wow..to musi byt parada....lorinko...ja by som tiez brala taku dovču.. ale vzhladom k tomu, ze tento rok je nabity roznymi aktivitami a dost financne vytrazeny, budem rada ak si vobec uzijeme to Chorvatsko...vsetko si cvakame sami a to som ja len s minimalnym prijmom doma....takze 😐 ale uvidime...

• no mne to ide zatial dobre 😬
    caly..ale ved je jedno kam pojdete..hlavne,ze budete spolu..

• Presne. Ja som tento rok na tom podobne ako caly8, plno vydavkov a ideme aj byt po svadbe menit z 1i na 3i. No bude to zaujimave...Ale ja stale pevne dufam, ze nam vyda aj na more 🙂

• mne to tu total blbne 😠 😠

caly...to verím, ale aspon budeš mať krásny svoj obchodík 😃 a Chorvátsko je krásne...ja ho milujem... 😎

• Sponzor fóra
  • no ja bude rada,ak sa vobec niekam dostaneme..aj my mame kopec vydavkov..hlavne,ked miy takmer nic neuspori 😐

• no hej lea..ja si to tiez myslim 🙂

ale verte baby je to o drzku..uz nech je ten obchod urobeny, dokonceny aby som mohla prispievat do rozpoctu aj ja 😵 zvlastne je ,ze ked sme sa s mojim milym spoznali viacej som zarabala ja aj ked to bolo o zdravie...potom sme sa rozhodli, ze ostanem doma a pojdem len v ramci chuti ku kamoske do obchodu a samoska, ked ona potrebuje a budem si realizovat vlastny...no a pomaly sa to stava realitou... 😵 😵 takze dufam, ze tento rok bude ako dobry start pre ostatne...vo vsetkom 😃

• ja mám ešte traumu, že nie som opálená...a že kedy to stihnem...ked musím tento mesiac dopísať dip...takže to nehrozí niekam sa vycapiť na slnko 😛 ...ale chcem len tak striedmo...aby som nebola jak vyblitok...ale trochen cmuhnutá 😃

• Caly, velmi ti drzim palce, urcite vsetko dobre dopadne... 🙂

• baby....všetko zmákneme... 😃 😃 😃

• caly..no je super si plnit sny..vidim to na sebe..aka som spokojna..a hladam dalsie potom 😵
    lori..no ved sa mozes aj zaciatkom jua vycapit na slnko..casu dost si myslim..
    ako na niektore veci je casu dost a na niektore je uz neskoro 😬

• Jeeej, zlata 😵

• baby..no ved mame este nejaky ten mesiac 😃 😃 😃
    tak hadam aj na poslednu chvilu dorobime ostatne 😃 aspon rychlejsie schudneme 😃 😃 😃

• teda baby...ja som si len teraz precitala co ste tu popisali poslednu hodinu...mneto blbne tiez 🤔 a milka....teba som tu zaregistrovala prave teraz 😛 😃 no chapete tu techniku????? 🤔

milka..inac dikes aj vam drzim prsteky aby vam dobre dopadlo 🙂 inac aj my sme chceli 19-teho svadbu ale uz mali obsadene 😠

• lea..ved jasne 😃 ...lenže potom už musím dať do gebule 6-7 tém za den na dalšie státnice 😛 ...možno budem nakoniec nevesta bledula 😬

• caly...takže to nie ten náš pc 😬 ..ja už som mala na neho nervy 😒 😛 ....

• lea...my niečo hovor o schudnutí... 😛 ....ja som pribrala na 53 kg...to som si dnes ráno navážila 😠 ...ale kašlem na to,,, 😛

• lori..a kolko si mala predtym?
    inac..ja dnes len pijem..mne je tak blbo od zaludka,ze nechcem nic vidiet 😦

• lea..51kg - 51,5 kg....v tomto rozpatí....ale na moju výšku 172 je to stále na dolnej hranici normálnosti 😬 ...
    a čo ti je?

• Tak zatim, ja akurat idem na obed, ale tiez budem len nie light... 😉 OOO ano, hlavne kafe 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.