Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
katka..vy co budete mat aky alkohol hhm
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik...my budeme mat pivo, biele vino, cervene vino, vodku, konak, fernet citrus aj stock a kamarat - casnik (ma vela skusenosti so svadbami) nam poradil aj becherovku tak aj becherovka a to bude vsetko. staci nie?
Odpovedať
kati..ak mas dobru robotu..tak sa to da..aj ked clovek potom uz nevladze..ale ja nemozem cakat do dochodku na babo..takze sa budeme musiet zariadit tak,aby sme mali vsetko..
Odpovedať
Profilova fotka
wau...takze s kazdeho rozka troska
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi aj od povahy. ja mam super robotu, no ak by som bola v ocakavani bez pardonu materska min na 2 roky, chcem si to dieta vychutnat inak baby jak rozmyslam nad tym nasim svadobnym dnom, v ten den budeme dobre busy, myslim este pred obradom :-.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky musim koncit, bo ma uz zadocek boli..prajem vam sladke snicky, do skoreho pisania papa
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz tiez idem, ved som uz chcela ist a stale pisem! tak dobru :-)
Odpovedať
kati..no ja sa nacestujem vo svadobny den..ale ked bude vsetko tak,ako chcem.budem spokojna..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no to si pamatam, ze si spominala, ze budes vela v ten den cestovat, musis si to dobre naplanovat, aby neboli casove sklzy a potom by to malo byt ok ;-) ja nastastie nebudem musiet vela a dlho cestovat, ale budem mat toho dost tak hadam bude vsetko v poriadku. ale tak ten svadobny den, hlavne pre obradom, je busy asi pre kazdeho. a urcite viac pre nevesty ako pre zenichov
Odpovedať
Profilova fotka
helouuu :-) lea...kde su tie satyyyy? ja chcem vidiet a nevidim :-( baby uz mame oznamko..bola to zalezitost hodiny, ale vsetkym sa paci co ho zatial videli.. no a este aby som nezabudla...dnes som si bola v zlatnictve po zalohu na obrucky...totalne som sa vytocila..ten pristup na oko super ale ked vam povedia, ze do tyzdna sa ozvu a presli tri..no stacilo... ]-( a este ze kamoska mala svadbu teraz v piatok a povedala mi o tom konkretnom zlatnictve referencie... priblizim vam to....v aprili si na maj objednali obrucky..mali byt za mesiac hotove...boli si po ne 7.maja a 9-teho sa brali..a co bolo najhorsie..vobec neboli take ako chcela... =-) ]-( takze som cim skor vycuvala....
Odpovedať
ahojte..som doma a za chvilku musim za doktorom.. kati..no hadam sa nic neposunie..lebo to uz mam presne naplanovane.. caly..pridam,az sa vratim od doktora..som ich akurat dofotila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako pri doktorovi leatea? este si stale chora? mna to uz nastastie preslo, ale este sa mi cistia dutiny, tak trochu fufnem :-D cakam na tie saty =-) x-) dnes som nejaka unavena, od rana som sedela za volantom a križovala SVK tak som teraz suca do postele...je mi zimaa volaka...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj caly..no akurat taham fotky do pc.. a u doktora? no atb som dostala..zapal priedusiek..nie je dobre ho rozchadzat..takze som rada,ze mi cosi dal..ale neberiem to tragicky..
Odpovedať
uz som pridala :-D ;-) tak sa mozes kuknut..
Odpovedať
Profilova fotka
no tedaaaa ty si sikovna ;-) su pekne velmi :-) tak sa lieckaj preboha..mam pocit, ze sme tu na striedacku chore.. no nic idem ja spinkat..dobru noc vam papik
Odpovedať
tak skoro spat? ja idem pozriet ten zips..lebo ten mi zaberie asi naviac casu a nechce sa mi ho na dvakrat prisivat..co sa mi casto stava,ak ho davam na bok :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caly...a ake mate oznamka? Pochval sa :-D ja som minuly tyzden doobjednala dalsie, lebo 100 ks, co sme mali, bolo malo a vsetky su uz davno rozdane. No este ze si cuvla z toho zlatnictva...neviem si predstavit dostat obrucky 2 dni pred svadbou a este ktore by neboli podla nasich predstav. asi je lepsie vybrat si take, ktore vidis dopredu nazivo. Lea...idem kuknut satky. Antibiotika mas? Ostavas doma?
Odpovedať
ahoj kati..no zajtra idem vybrat recept..a doma nemozem ostat.. ty si sa ako mala?
Odpovedať
Profilova fotka
bola som v robote, na otocku doma a potom som isla do skoly. pripravuju nas teraz na skusky jun/jul Cambridge. Mam aj velke stastie, ze ich mozem robit lebo druhe skusky mame 1.jula a 4-teho letime domov na svadbu. tak to akurat stiham, lebo tu ked neprides na nimi stanoveny termin tak dalsi uz nedostanes :-(
Odpovedať
no dost prisne to potom maju.. a co to studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
anglictinu. Lea budete mat aj svadobne podbradniky? My sme nejako nemali v uvahe, ale vcera som rozmyslala a asi este dnes urobim objednavku, nech to pride, kym pridem domov.
Odpovedať
Profilova fotka
tak som ich uz objednala :-D
Odpovedať
no tie nebudeme mat..aspon ja to teda nechcem..
Odpovedať
Profilova fotka
mna to len vcera napadlo a sa mi to moc zalubilo a dnes som to aj porad objednala... s nasimi menami a datumom svadby, ale inak my robime tak, ze o vsetkom rozhodujeme spolocne, tak to ma byt no nie? ;-)
Odpovedať
no ja som nechcela podvazok..a nakoniec som si ho kupila.. o vsetkom sa rozhodujeme spolu..zvlast,co sa tyka svadby..aj ked pohare vyberal mily :-) zatial sme sa jedine nezhodli na odcepceni..ale to som si tvrdo presadila redovy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a preco si nechcela podvazok? ja mam modry 8-) takze tvoj mily chcel radsej odcepcenie? on je z inej casti Slovenska tak preto?
Odpovedať
neviem..niektore veci mi pridu zbytocne :-N ale zas sme sa dohodli na darcekoch pre hosti.. odcepcenie sa mne osobne nepaci..take umele a nasilne mi pride =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no niektore veci su take navyse, ale ked clovek na to ma tak preco nie :-D to asi pre to sa Ti nepaci, lebo si z ineho kraja. ja si zas neviem poriadnu svadbu predstavit bez odcepcenia :-( redovy je pre mna uplne mile vzdialeny pojem, vlastne donedavna som nevedela, co to vobec je. ja nemam rada ked na svadbe pytaju mladomanzelia peniaze...je to take trapne a dost. ale to zas zalezi, ci si z dediny alebo z mesta a z ktorej casti Slovenska si, kde si sa narodila a vyrastala, to sa cele odvija od toho. Iny kraj, iny mrav :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ake darceky mate pre hosti ci je to tajomstvo :-x
Odpovedať
Profilova fotka
videla som tu na stranke najkrajsiu nevestu na MS vola sa Adriana
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?