Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
neviete baby nahodou ako sa volaju tie v mojom albume foto č.44 aspon aka znacka..neviem sa dopatrat k nim.. skusim sa spytat este vas :-D
Odpovedať
caly a skusala si maggie sottero?
Odpovedať
Profilova fotka
skusala som od tej znacky Bailey a Laylarna...u nas je saalon kde namaju nazvy ani znacky na satach ma tam kadeco..to je najhorsie, ze jej ani konkretne nemozem povedat ktore chcem...jedine ak si ich potriedim a pohladam podla toho cd co mi dali.. :-( a to je dost pracne no ale asi...budem musiet...
Odpovedať
a co kuknut www stranku?
Odpovedať
ma teraz napadlo..co tak jasmine..oni maju tiez cosi podobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zistujem, ze skoro vsetky saty co mam v albume su Maggie...cize, tam pridam nazvy a s potesením oznámim babe ze ma tuto znacku :-D som normalne happy :-D :-p
Odpovedať
tak to je super :-) kedy ides zajednavat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja netuším aké šatičky si to mala na sebe :-( lea..a kedy odchádzaš do londýna? ani sa ti moc nece, čo?
Odpovedať
lori..v sobotu uz..od mileho sa nechce..ale z tohto blazinca rada ujdem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
máš toho dosť, to ti verím :-S a potom sem zas kedy zavítaš? a čo si všetko pokúpila za tých pár dní?
Odpovedať
Profilova fotka
a baby..som zistila, že mám už 101 dotazníkov vyplnených :-D :-D :-N tak zajtra rozdám posledných 40 a uvidí sa....môžem potom začať písať diplomovku a robiť tabulky...
Odpovedať
dam vediet v piatok..kedze este musim nakupovat =-) a pridem zaciatkom aprila..budeme mat dvojtyzdnove prazdniny..tak ideme vybavit matriku,menu a pozyvat na svadbu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no uz som aj pomenovala poniektore :-) :-D takze to poriesim tak, ze si vytlacim foto a zajde tam, nech mi dovezie tie co chcem...pretoze myslím, ze mi to slubila :-p tak vam poviem ako som dopadla...mozno tam zajtra skocím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki..to som zvedavá =-) tak to nieje až také strašné...tie dva mesiace...síce neviem, či by som to ja vydržala...lea a teraz si s chlopom?
Odpovedať
Profilova fotka
aké dva mesiace...už mi šibe...však to je len jeden a niečo.. :-S :-p caly tak si idem mrknúť album... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som pridala nieco co by som chcela aspon skusit :-p ale tie ,,amber,, tie skusim co by co :-D
Odpovedať
caly..a ktore chces? lori..no je to asi 6tyzdnov..to sa celkom da..mily je este v praci..tento tyzden maka ako fredka :-( takze len zajtra ma volno.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
inac blahozelam celkom sa im chcelo lorinko vypisovat tie dotazníky :-D
Odpovedať
lori..a kolko potrebujes na tu pracu?
Odpovedať
Profilova fotka
ale rozdala som raz toľko ]-( ale som ani nevedela, že ich už mám toľko.. ;-) idem kuknúť na tie amber...a majú ich u vás v salone?
Odpovedať
Profilova fotka
tie amber sú krásne..hlavne tá sukňa :-D lea..a kedy sa ti vráti?
Odpovedať
som hladala ten amber..na piatykat som to nasla.. =-) uz musim ist po tie kvapky do oci :-S lori..za pol hodky by mal prist..aspon dufam..aspon dufam,ze sa bude ponahlat za mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no takze tie by som skusila amber len to sa jej spýtam ci vie doniest...ale potom aj tie predposledné a asm3030cs myslím a shannon mam zatial rezervovane...idem pozriet co ma v ponuke na cd ktoré mi dala..mozno sa trafim..ale napr.tie co tam je...za tieto chceeeeemmm co neviem ako sa volaju :-p :-D mi vie doniest tiez...no uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..určite sa bude :-D caly..tak držím palčeky..nech ti objedná tie pravé ;-) kočky...na dnes končím...zajtra mám trochu voľnejší deň...tak sa dúfam vyspím..lebo túto noc som spala len 3 a pol hodiny 8-(
Odpovedať
caly..no som velmi zvedava :-) ci budes mat svoje vysnivane..ak su to tieto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to aj ja...lebo vysnivane mozu byt ale mozem v nich vyzerat ako debo :-p :-D inac baby dnes je zatmenie mesiaca :-D lorinko ak ani tuto noc nebudes spat tak nam zajtra zreferujes :-D ;-)
Odpovedať
lori..ja som vstavala o styroch..a sla som spat o polnoci..takze tak podobne ako ty..a vo vlaku som si nepospala,kedze sme mali babo s nami..no bolo hrozne dobre :-) caly..hej poznam to..oleaje mi nesadli kvoli mojej postave ]-( ale hadam budem mat olgu :-) no mozno sa pojdeme na o zatmenie pozriet..ale zas rano vstavame.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
inac mne sisa pacila vo vsetkych...asi preto, ze uz vies konkretny strih..a ten skusas, uz len detaily doladit :-) ale ja skusam stale strih...pacia sa mi tie ramienka ale neviem ci by nebolo lepsie bez...lenze to musi byt pekny vrch tela ruky ramena...na zase nechcem aby ma skratili opticky. kam ides zajtra?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky, kukam svadobne saty na nete, ale problem je v tom, ze tam je vacsina bez ramienok a ja by som straasne chcela s ramienkami, bud rovne ramienka alebo okolo krku... :-) jedna kamaratka ma naplasila, lebo ona mala na svadbe bezramienkove a povedala, ze si to musela stale napravat a celu svadbu mala tak z casti pokazenu...tak neviem, mozno je to indivudualne. Alebo myslite, ze to zalezi od velkosti prs? Kedy sa chystate poslat svadobne oznamka? Ja pravdepodobne v strede marca, neni to skoro? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
awój katka02....podľa mňa záleží ako máš šaty utiahnuté..ak je všetko ako má byť, padať by nemali ;-) ak prídeš do BA, tak v salone El majú určite šaty s ramienkami...ja som skúšala tiež... svadobné oznamka ešte nemáme pretože si ich chceme robiť sami....a budeme ich posielať tak 2 mesiace pred svadbou...ale rodina a známi už vedia dátum, aby sa mohli zariadiť... ;-) a kedy pôjdeš skúšať šaty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?