Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ano som :-D a hlavne som stastna, ze robim nieco co ma neskutocne baví a coskoro si otvorím vlastne kvetinarstvo :-p uz sa na tom pracuje.. ;-) teba tiez bavia same zaujimave veci ale to je super pretoze sa ti moze stat, ze budes robit to co ta baví..a to je fakt dobrý pocit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to si štastný človek caly... ;-) s kvetmi robiť a ešte aj mať vlastné kvetinárstvo... :-) wou...super...budeš si sama sebe pánom...žiadne zákerné kolegyne...
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak :-) som zvedava sama na to...chcem tohto roku vela postihat :-p no uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš tento rok prelomový..tak ako ja...ak sa všetko podarí..budem very happy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mam veru mam..normalne budem sklamana ak to nepovychadza :-( no kazdopadne to prezijem a buduci rok sa budem snazit viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
držím palčeky...ešte tu pobudneš? ja už sa ošívam...asi si pôjdem kuknúť tv..čakám na chlopa, lebo išiel cvičiť...to som zvedavá s akými kockami na bruchu sa mi vráti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak si daj zopar brusakov aj ty :-p akoze... ;-) este nieco pozriem a pojdem aj ja ... pekny vecer teda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
práve som si dala 40 nič moc...ale ešte dám raz toľko 8-) pekný večer aj tebe... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my budeme mat svadbu presne ako vy 12. jula 2008. Som z toho trochu nervozna lebo svadba bude na Slovensku a my zijeme v Anglicku...
Odpovedať
Profilova fotka
cau katka, my budeme mat svadbu tyzden po vas a tiez na slovensku a zijeme v belgicku... takze ziadna panika, za nas cudzokrajne zu panikarim ja :-D ale nie. Ja dufam, ze to bude v pohode... doma mam spolahlivych rodicov, sestru a kamosku, takze ak nieco nestihnem obehat, stihnu-dufam- oni...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby....vitaj katka..neboj sa nicoho ved hadam zvladneme vsetky :-p :-D uz mas aspon predstavy??
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak som rada, ze som neni sama ;-) za 2 a pol tyzdna ideme domov, moj Tomas prileti domov len na jediny den a ja na 5 dni. Z toho som nervozna lebo za tych 5 dni budem mat toho viac nez dost, matrika, sala a saty - to musim stihnut urcite. Pani na matrike mi prislubila, ze sa to na pockanie da vybavit...tak tomu budem verit. Ale uz mame zarezervovany termin aj hodinu obradu - bude to v Bratislave v Primacialnom palaci. Moja najlepsia kamaratka mi bola vyzdvihnut potvrdenie tak to mame uz cierne na bielom, ale na matriku musime ist osobne. Oznamenia sme tym padom mohli dat spravit a este mame obrucky. To je ziatl vsetko. Vy ste ako na tom? Co uz vsetko mate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby..tak som spat v ziline..vcera som stihla troch zo styroch doktorov :-S a troska som pobehala po meste..dnes som uz nemozna,tak len upratujem.. katka..neboj,to postihas..ja do priprav na svadbu este aj doktorov musim stihat.. ]-( :-( len si to treba zorganizovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ahoojj tak ako si pochodila u lekarov?? :-) co nove si sa dozvedela ;-) v meste si nieco aj kupila? ja som dnes obehla par zlatnictiev ale ma asi porazí, lebo je to jedna hroza co tu ponukaju...na veltrhu som si skusala krasnu obručku len som ju nedobre odfotila takze ani neviem presne detaily..posielala som mail konkretnemu zlatnictvu nech mi poslu nejake info o konkretne tej obrucke :-| viem jej kod :-p :-D bozeee drzte palce..lebo ja inu nechceeemmm :-(
Odpovedať
ahoj caly..neboj,ak robia konkretne ten model,ktory chces..urcite ti to spravia ;-) co moji lekari..no neviem,co si mam o tom mysliet..ci chcu cakat,dokial sa neobjavi rakovina..alebo co..lebo mi bolo povedane,ze mam chodit kazdy rok na kontrolu a ak sa to zacne zvacsovat,daju prec cely zlcnik..pritom v uk by odstranili len polyp..tu nie..tu budu cakat,ci bude z toho rakovina..lebo sa to kludne moze stat ]-( zajtra ma caka dalsie vysetrenie zas s niecim inym a potom este moja doktorka a zubarka..
Odpovedať
Profilova fotka
no teda...zaujímavu teoriu maju týto slovensky lekári :-S naozaj a potom ked uz je zle nedobre vtedy by uz aj neviem co robili..no dufam, ze ti to dobre dopadne..ani nehovor o tej zakernej chorobe :-( v uk by ti to urobili ale za fajne peniaze, vsak?? nemam predstavu...
Odpovedať
no tam to bude tiez zdarma..kedze to nie je plastika..a platim si poistenie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze si to das urobit tam??
Odpovedať
no este neviem..este macaka vyjadrenie mojej doktorky..
Odpovedať
Profilova fotka
uhmm..ako si to uzivas inac? doma na svk ;-)
Odpovedať
no akurat este upratujem..ale uz takmer koncim..no a musim kuknut,co mi treba zajtra spravit..
Odpovedať
Profilova fotka
ja peciem pagace skvarkove :-p aby bolo na veceru pre mileho..a hadam aj ranajky :-D pridala som do albumu co som si kupila na veltrhu...do vlaskov aj nausnice :-) zhodnot ak chces :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awóójte baby!!! :-) lea..si ešte tu? no prečítala som si čo a ako u lekárov...nič moc :-( dúfam, že sa ti to vyrieši...chúďa moje... caly...ty si dnes tu celý deň? už nekašleš?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lorinko...bola som aj vonku dokonca popozerat prvy krat nase zlatnictva...no hroza :-( a kaslat kaslem a tak, ze mi dala doktorka vcera tabletky pri ktorých namozem ani soferovat ]-( lebo su take utlmujuce za spim na nohach... mali by posobit na centrum kasla aby ma nedrazdilo :-p ty ako postihala si dnes vsetko?? ako dotaznik?? :-D
Odpovedať
caly..no peknucke si si vybrala..ja mam este v plane pozriet materialy,ktore som si vzala a pripadne cosi obstarat :-) lorinko..no som tu..pozeram ale serial a davam dokopy vsetko,co mam na svadbu..musime do soboty vytlacit oznamka..lebo to beriem so sebou do uk..aby som ich tam spravila..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes všetko vybavila... :-D :-D aj dotazníkov mám viac..ale ešte zajtra pôjedm pobehať posledné školy.. caly..tie tvoje tabletky by som potrebovala na spanie.. :-D v noci som do 3 tej halabušila a ráno o 7 mej som už musela vstávať 8-( 8-( lea..to som teda zvedavá, čo všetko teda máte...jéj už máte oznamká...a aké?
Odpovedať
Profilova fotka
jéj caly..peknú bižutku už máš :-D :-D ale šaty ete nie si rozhodnutá...mne sa viac páčia korzetové.. ;-)
Odpovedať
lori..no ja budem zajtra..ale urcite vybavim..a uz mam zopar novych fotiek toho,co sme obstarali..dam asi v nedelu do albumu.. ja by som mala brat asi nejake lieky,aby som normalne jedla..normalne nestiham :-N oznamka mozno dam na chvilku..ale este planujem mailove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon do vlasov som si vymyslela a nausnice...ale este nieco na krk a tak...inac s tými satami..mne sa nic na mne nepaci :-( este som som vobec nenasla tie svoje..asi tiez korzetove a len ramienka z jemnej latky take akoze len..mam tam v albume nejake take...ale toto co som si skusala ee :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lori..tebe tie satky velmi pristanu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?