Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • to je supiš cena 😉 ...niektoré kočky sú schopné vysoliť dokonca 5 litrov za líčenie...to je sila!!!
    máš už kytičku vybratú? ja stále lamentujem....

• zdrhám....chlop ma volá do vane 😃 😃

pekný večer ešte želám 😉 🙂

• tak to by som ja ochotna urcite nebola, kyticku este nemam, stale hladam 🙂 , tak vam zelam krasny vecer a neutopte sa 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte baby..no skor sa mi nedalo prist.po veltrhu sme sli na navstevu..
    tak,na tom veltrhu bolo hrozne malo ludi a hrozne malo vystavovatelov..no mali perfektny vyber svadobnych obrucok..a aj celkom pekne svadobne pohare..
    no kupila som si aspon zavoj a milemu sa zapacil plytky tanier..tak sme ho vzali..inac,topanky nula bodov..saty tiez nic moc..dost tam bolo na vyzdobu..limuziny boli super..a hrozne unavovalo tolko svetiel 😞
    ale aspon sme vybavili dzbany,kvoli ktorym sme tam sli.. 🙂

• Ahojte tak ja sa hlasim po dlhsom case.Ako sa mate?Ja som pridala zopar fotiek do albumu.Najviac sa tesim z obruciek.

• birkata..no peknucke mate..ja pridam neskor..ked budeme mat tiez 🙂
    ako pripravy?co je dalsie na plane?

• Ahojcek Lea...takze hovoris, ze sa neoplatilo ist do BB na veltrh? A obrucky kedy budete mat, nech sa pokocham pohladom...ako je na sr..joj ale mi moc chyba slovensko..este par mesiacov a som tam aj ja a konecne zacnem s pripravamy na svadbicku...

• ahoj slav..no oplatilo sa aspon trocha..vacsina veci bola so zlavou pri kupe na mieste 😉 mohla si cosi vyhrat,pripadne si vydrazit 😉 len ja som unavena,kedze som nemala cas to dospat..
    obrucky budu v stredu mozno..zajtra rano tam idem,nech ich troska zaoblia na bokoch..

• birkata, obrucky mate velmi pekne! a este sa mi paci ta vaza a uz idem fakt spat 😮 😬 😉 bru nocku vsetkym...

• lea..a kde ste si ich dali robit..v ba alebo v ziline?

zlaty..ty to uz mas za sebou...chcela by si si to zopakovat..inak poznam tvoju maminku, zlata zena, pracovala som s nou v slsp 🙂

• slav..v ziline..aspon nemusim nikde inde utekat po ne..

• no to veruze mas pravdu..a ako dlho sa taketo obrucky robia hm

• mojenko mrzne mi net..musim vypnut...prepackaj, mozno ho este rozbehnem 😢

• no nejaky tyzden..len nam to trva dlhsie,kedze to objednaval mily kym som bola prec..ale vraj aj zajtra by mohli byt,ak by tam bol clovek,ktory ich graviruje.. 🙂

• Ahojte.Lea tak super ze si na svk ja idem az 22marca takze momentalne pripravy stoja ale uz mame vela veci tak sa nebojim zeby sme nieco nestihli.Ty ako s pripravamy?

• Sponzor fóra
  • ahojte baby..
    takze...lea... tiez som ocakavala viac od veltrhu...kupila som si nausnice a ozdobu do vlasov som dostala od kamosky 😃 akoze darovane...cize to uz mam...
    topanky sa mi vobec nepacili, saty...hmmm...ked uz som bola v BB tak som zasla do jedneho salonu TIARA novy a vyskusala asi 6 ks siat...aj som jedny rezervovala ale do leta sa hadam este vela zmení...myslím na mojej postavicke 😃 😛 no a vyber bol fajn doviezli opat 17 kusov siat takze som bola spokojna...
    obrucky boli nadherné...co sa mne pacili tak cena 14 500 sk a to z Brna firma Rotex...to este rozhodneme s milým 😉
    ok takze idem varit a vecerom sa ukazem...pekný dnik vam 🙂

• kočky...takže žiadna sláva ten veltrh 😞

lea..to som zvedavá na závoj 🤔 a ako si dopadla u doktorky? ja som sa dnes dozvedela, že by so si mala dať laserom vypáliť znamienko na nose...ale moc sa mi do toho nechce.... 😐

caly..takže ty čakáš až na vyšportovanú postvičku, čo? 😉 a kedy si chceš naisto rezervnúť šatičky?

jedna..teba odpíšem v 19.7... 😃

• lorinko....npo tak uvidime s tou postavickou 😃 😛 ale urcite by som aspon vrch tela chcela mat ako tak...ale tak uvidime...

akurat dnes som dobrala poslednu tabletku antibiotik a chcem ist dnes uz do fitka...aj ked by som mala este pockat lebo som mala zapal priedusiek... 😞

satky som si jedny rezervovala pre istotu 😃 ale urcite nie su posledne... 😃 😛

pridam tu ozdobu aj nausnicky do albumu ale uz iba zajtra 😛 teraz idem buvat ...
     dovi baby

• caly..ete počkaj s tým fitkom...kým sa telo úplne nevyzdravie 😉 však počkaj, do svadby budeš ako ľaňka 😃

no to som zvedavá na ten album 🤔

• lorinko ahoj...no dnes nam akurat prisli vysledky tak moj milý je bacilonosic...cize dostal silne antibiotika a dufam, ze uz budeme ok...je pravdepodobne, ze ma stale nakazil...je to nejaky beta...streptokok 😛 😒
    takze fitko az vo stvrtok, dali mi nejake tabl.od kasla lebo brhlem ako stary hrniec 😃 hlavne v noci...

album doplním len teraz sam i nedaaa 😞

• caly....takže ty máš chlopa bacilonosiča? 😠 😛 na toto!!! a teraz ešte polehávaš? alebo si už bola v práci?
    dobra, tak sa budem tešiť ... 😉

• dobre...nie dobra 😃

• noo to mam...ale budem najradsej ked uz bude zdravý a tým padom budem uz aj ja 😃 😛 moznoo... 😉

uz som bola v práci ale len poobede na par hodin....kolegyna musela ist k zubarovi tak úpreto 🙂

aky si mala den lorinko ty??

• ja na prd 😠 😠 ráno v škole, tam som zistila, že budem musieť robiť nejaký projekt...ktorý sa mi abslolutne nece robiť 😠 😠 pretože mám dosť starosí s diplomovkou...a potom som šla na štúdijné oddelenie, kde som tiež fasa pochodila, takžče zajta ráno sa musím trepať do školy vybaviť veci s jedným profákoma potom znovu na štúdijné...ktoré nie je v tej istej budove, ale úplne inde a odtial letieť na jednu školu, kde som nechala tie dotazníky kvôli diplomovke....

• no pekne 🤔 tak mas behacky...no nezavidím vam toto ale potom uz budete mat pokoj a titul a budete pani ucitelky ak sa nemýlim 😃 😉 ??

• nó toho sa už neviem dočkať...už aby to bolo...ale učiť asi nebudem...dnešné deti sú hotová katastrofa...

• to hej skacu ucitelom po hlavach a oni nemozu nic...telesne tresty mali svoje opodstatnenie...samozrejme nie drasticke...ale ako mi ked sme boli ziaci 😃 😛 a nikdy na to nezabudnem aky sme mali respekt...

• presne...kedysi boli učitelia vážení a rešpektovaní ľudia...ale dnes? táto spoločnosť je divná...ked som bola učiť na praxi...mi stačilo...niečo príšerné...ak nemáš vrodenú autoritu, tak nič nezmôžeš, ja by som na to nervy nemala...

• presne mas take pocity ako moja sesterka..robí si doktorat a prednasa takze tak... a zase bratrancova priatelka presne to iste...
    co budes potom robit??

• ešte neviem...ja som v tomto hrozá....ešte nič neplánujem...mna veľmi baví botanika a zoológia..ale v takom zmysle, že určovať rastlinky a živočíchy..chytať sa ich..to nemusím...( zvieratiek ) 😃 😛
    ale asi sa zariadim podla chlopa....možno pôjdeme do zahraničia po štátniciach..tam sa budem musieť naučiť reč a až potom nejaká práca... 😒
    ty si teda kvetinárka, však? ja milujem kvety...to by ma bavilo, ale zas neviem tie aranžérske triky... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Reálne moment Vašej svadby s dušou. Vytváram spomienky pre Vás 🙂
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným