Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
to je supiš cena ;-) ...niektoré kočky sú schopné vysoliť dokonca 5 litrov za líčenie...to je sila!!! máš už kytičku vybratú? ja stále lamentujem....
Odpovedať
Profilova fotka
zdrhám....chlop ma volá do vane :-D :-D pekný večer ešte želám ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by som ja ochotna urcite nebola, kyticku este nemam, stale hladam :-) , tak vam zelam krasny vecer a neutopte sa :-D
Odpovedať
ahojte baby..no skor sa mi nedalo prist.po veltrhu sme sli na navstevu.. tak,na tom veltrhu bolo hrozne malo ludi a hrozne malo vystavovatelov..no mali perfektny vyber svadobnych obrucok..a aj celkom pekne svadobne pohare.. no kupila som si aspon zavoj a milemu sa zapacil plytky tanier..tak sme ho vzali..inac,topanky nula bodov..saty tiez nic moc..dost tam bolo na vyzdobu..limuziny boli super..a hrozne unavovalo tolko svetiel :-( ale aspon sme vybavili dzbany,kvoli ktorym sme tam sli.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja sa hlasim po dlhsom case.Ako sa mate?Ja som pridala zopar fotiek do albumu.Najviac sa tesim z obruciek.
Odpovedať
birkata..no peknucke mate..ja pridam neskor..ked budeme mat tiez :-) ako pripravy?co je dalsie na plane?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek Lea...takze hovoris, ze sa neoplatilo ist do BB na veltrh? A obrucky kedy budete mat, nech sa pokocham pohladom...ako je na sr..joj ale mi moc chyba slovensko..este par mesiacov a som tam aj ja a konecne zacnem s pripravamy na svadbicku...
Odpovedať
ahoj slav..no oplatilo sa aspon trocha..vacsina veci bola so zlavou pri kupe na mieste ;-) mohla si cosi vyhrat,pripadne si vydrazit ;-) len ja som unavena,kedze som nemala cas to dospat.. obrucky budu v stredu mozno..zajtra rano tam idem,nech ich troska zaoblia na bokoch..
Odpovedať
Profilova fotka
birkata, obrucky mate velmi pekne! a este sa mi paci ta vaza a uz idem fakt spat :-o :-N ;-) bru nocku vsetkym...
Odpovedať
Profilova fotka
lea..a kde ste si ich dali robit..v ba alebo v ziline? zlaty..ty to uz mas za sebou...chcela by si si to zopakovat..inak poznam tvoju maminku, zlata zena, pracovala som s nou v slsp :-)
Odpovedať
slav..v ziline..aspon nemusim nikde inde utekat po ne..
Odpovedať
Profilova fotka
no to veruze mas pravdu..a ako dlho sa taketo obrucky robia hm
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mojenko mrzne mi net..musim vypnut...prepackaj, mozno ho este rozbehnem ;-(
Odpovedať
no nejaky tyzden..len nam to trva dlhsie,kedze to objednaval mily kym som bola prec..ale vraj aj zajtra by mohli byt,ak by tam bol clovek,ktory ich graviruje.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Lea tak super ze si na svk ja idem az 22marca takze momentalne pripravy stoja ale uz mame vela veci tak sa nebojim zeby sme nieco nestihli.Ty ako s pripravamy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. takze...lea... tiez som ocakavala viac od veltrhu...kupila som si nausnice a ozdobu do vlasov som dostala od kamosky :-D akoze darovane...cize to uz mam... topanky sa mi vobec nepacili, saty...hmmm...ked uz som bola v BB tak som zasla do jedneho salonu TIARA novy a vyskusala asi 6 ks siat...aj som jedny rezervovala ale do leta sa hadam este vela zmení...myslím na mojej postavicke :-D :-p no a vyber bol fajn doviezli opat 17 kusov siat takze som bola spokojna... obrucky boli nadherné...co sa mne pacili tak cena 14 500 sk a to z Brna firma Rotex...to este rozhodneme s milým ;-) ok takze idem varit a vecerom sa ukazem...pekný dnik vam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...takže žiadna sláva ten veltrh :-( lea..to som zvedavá na závoj =-) a ako si dopadla u doktorky? ja som sa dnes dozvedela, že by so si mala dať laserom vypáliť znamienko na nose...ale moc sa mi do toho nechce.... :-| caly..takže ty čakáš až na vyšportovanú postvičku, čo? ;-) a kedy si chceš naisto rezervnúť šatičky? jedna..teba odpíšem v 19.7... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko....npo tak uvidime s tou postavickou :-D :-p ale urcite by som aspon vrch tela chcela mat ako tak...ale tak uvidime... akurat dnes som dobrala poslednu tabletku antibiotik a chcem ist dnes uz do fitka...aj ked by som mala este pockat lebo som mala zapal priedusiek... :-( satky som si jedny rezervovala pre istotu :-D ale urcite nie su posledne... :-D :-p pridam tu ozdobu aj nausnicky do albumu ale uz iba zajtra :-p teraz idem buvat ... dovi baby
Odpovedať
Profilova fotka
caly..ete počkaj s tým fitkom...kým sa telo úplne nevyzdravie ;-) však počkaj, do svadby budeš ako ľaňka :-D no to som zvedavá na ten album =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko ahoj...no dnes nam akurat prisli vysledky tak moj milý je bacilonosic...cize dostal silne antibiotika a dufam, ze uz budeme ok...je pravdepodobne, ze ma stale nakazil...je to nejaky beta...streptokok :-p :-S takze fitko az vo stvrtok, dali mi nejake tabl.od kasla lebo brhlem ako stary hrniec :-D hlavne v noci... album doplním len teraz sam i nedaaa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly....takže ty máš chlopa bacilonosiča? ]-( :-p na toto!!! a teraz ešte polehávaš? alebo si už bola v práci? dobra, tak sa budem tešiť ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre...nie dobra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo to mam...ale budem najradsej ked uz bude zdravý a tým padom budem uz aj ja :-D :-p moznoo... ;-) uz som bola v práci ale len poobede na par hodin....kolegyna musela ist k zubarovi tak úpreto :-) aky si mala den lorinko ty??
Odpovedať
Profilova fotka
ja na prd ]-( ]-( ráno v škole, tam som zistila, že budem musieť robiť nejaký projekt...ktorý sa mi abslolutne nece robiť ]-( ]-( pretože mám dosť starosí s diplomovkou...a potom som šla na štúdijné oddelenie, kde som tiež fasa pochodila, takžče zajta ráno sa musím trepať do školy vybaviť veci s jedným profákoma potom znovu na štúdijné...ktoré nie je v tej istej budove, ale úplne inde a odtial letieť na jednu školu, kde som nechala tie dotazníky kvôli diplomovke....
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne =-) tak mas behacky...no nezavidím vam toto ale potom uz budete mat pokoj a titul a budete pani ucitelky ak sa nemýlim :-D ;-) ??
Odpovedať
Profilova fotka
nó toho sa už neviem dočkať...už aby to bolo...ale učiť asi nebudem...dnešné deti sú hotová katastrofa...
Odpovedať
Profilova fotka
to hej skacu ucitelom po hlavach a oni nemozu nic...telesne tresty mali svoje opodstatnenie...samozrejme nie drasticke...ale ako mi ked sme boli ziaci :-D :-p a nikdy na to nezabudnem aky sme mali respekt...
Odpovedať
Profilova fotka
presne...kedysi boli učitelia vážení a rešpektovaní ľudia...ale dnes? táto spoločnosť je divná...ked som bola učiť na praxi...mi stačilo...niečo príšerné...ak nemáš vrodenú autoritu, tak nič nezmôžeš, ja by som na to nervy nemala...
Odpovedať
Profilova fotka
presne mas take pocity ako moja sesterka..robí si doktorat a prednasa takze tak... a zase bratrancova priatelka presne to iste... co budes potom robit??
Odpovedať
Profilova fotka
ešte neviem...ja som v tomto hrozá....ešte nič neplánujem...mna veľmi baví botanika a zoológia..ale v takom zmysle, že určovať rastlinky a živočíchy..chytať sa ich..to nemusím...( zvieratiek ) :-D :-p ale asi sa zariadim podla chlopa....možno pôjdeme do zahraničia po štátniciach..tam sa budem musieť naučiť reč a až potom nejaká práca... :-S ty si teda kvetinárka, však? ja milujem kvety...to by ma bavilo, ale zas neviem tie aranžérske triky... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?