Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
mňáááám jahody :-D :-D by s som si dala :-p caly..takže ani do práce nepôjdeš tento týždeň? potom daj vedieť, ako si dopadla..
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne a to sa da astma aj nadobudnut? nie je to vrodene? ja som do toho debo :-|
Odpovedať
caly..kludne to moze byt aj zapal priedusiek..ten mavam kazdy rok..a nevykasialvam vzdy hlieny..zavisi od typu kasla..je suchy drazdivy,alebo s hlienmi.. rtg som obsolvovala velmi davno..a toho sa bat nemusis.. ja som dnes zjedla asi 200g jahod..a este jeden taky kosicek mam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea...sem s nimi :-D :-D caly...ja som minulý rok bola 2 krát na RTG a 2 krát na magnetickej rezonancii, som bola presvietená jak svetluška ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ee nepojdem do prace :-( no a je mozne, ze po preliecení antibiotikami konkretne na takyto zapal sa vobec nic nezmenilo?? som jedla take, ze ma aj zaludok bolel :-| ale aj probiotika aby ma to nerozbilo ]-( jahody mnam mnam som videla v jednom casaku taku vyzdobu svadobnu, ze wow a na misach pomedzi to ruze biele no krááásne
Odpovedať
Profilova fotka
inak niekedy tí lekári dajú aj zlé antibiotiká...pred troma rokmi som bola brutus chorá..a brala som týžden jedny a nič mi nepomohli, tak mi dali iné :-( ]-( ...ale to dá telu poriadne zabrať..ak sa menia ]-(
Odpovedať
caly..myslim,ze kludne mozes ziskat aj neskor astmu.. ohladom toho zapalu priedusiek,tak pri pocuvani je pocut casto piskot.teda ja ho mavam..mam to uz zrejme chronicke..a casto doktori nevedia,ci je to zapal priedusiek alebo zapal pluc..ked som bola na zakladne,tak som tri tyzdne marodovala,kym zistili,co to je..v jeden tyzden som bola trikrat u doktorky z toho raz na pohotovsti,tak mi bolo zle..ziadna teplota,nic..len som sa sla zadrhnut kaslom..dvakrat mi menili atb.. vidim,ze sa nam ti doktori velmi chybaju..normalne som z nich obcas znechutena.. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to a potom problemy len prídu..kadejake mikozy a bla bla..no nechcem uz dalsie.. inac poriadne svinstva su to mala som od kasla take lieciky co mi bolo zleee no hrozne este vacsi kasel 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
idem si urobit ,,mastny zabal,, to davali stare baby detom.. mast bravcova a alpa :-| ak je to ten zapal pluc..idem na to..
Odpovedať
caly..ja som mala jedny kvapky od kaslu..a nemohla som ich brat..po troch dnoch som ich vysadila..a odvtedy pytal len tabletky na kasel..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som s doktormi celú jeseň užila svoje...a teraz mám znich takú traumu, že aj keď ma niečo bolí....tak nejdem... lebo VŽDY mi niečo zistia a potom si ma posúvajú ako špinavé prádlo...z jedného oddelenia na druhé...a už na to nemám nervy ]-( ]-( tak som si našla svoje zdroje vyliečnia...netradičné...ale účinné :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby..idem si spraviť zeleninovú polievočku a zacvičiť si...a potom ete prídem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lori..nechces povarit aj mne cosi :-D caly..neboj..bude dobre.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...dakujem za podporu :-| inac ked to povies ty s tolkymi problemami zdravotnymi normalne ma to povzbudilo :-) sa nemam co ani stazovat, vsak?? :-D :-p prave som sa dozvedela celkom dobrú spravu kamoska dava do prenajmu byt dvoj izbový asi tam pojdemeeee :-) lebo mame jedno a platíme skoro 4 tis. a je hrozny.. maly a stary..
Odpovedať
caly..no uz si zainam zvykat..ale je to problem..lebo si myslim,ze by to mohli jednoducho vyriesit..no zrejme sa im nechce..zvlast ten zlcnik ma stve..ze som mlada,ze mozem cakat..a ved nic zle sa nestane,ked z toho bude rakovina..lebo mam pocit,ze ta sa akosi rozmohla po svete.. ]-( :-S tak to by ste mali celko dobre..trocha viac priestoru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som z toho zufala, hlavne koli tomu, ze je toto vlhky byt a slnko tu nesvieti cely rok lebo ked by aj mohlo zaclanaju stromy...no a o tento co sa jedna.. je slnecny a ma balkon co ja strasne tuzim mat koli kvetom :-D a aj preto aby som si mohla vesat pradlo vonku :-) aj ked tu si vyvesim z okna ale ee nie je to ono.. inac co sa teba tyka je to priklad ignoracie lekarov a potom ked by nieco tak oni muzikanti..
Odpovedať
no ja mam tiez rada balkony :-) aspon je si kde posediet.. no niektori su v pohode..vysvetlia co a ako..ale niektori otras..hlavne obvodna..a to je este znama buducej svokry..a takto na mna kasle.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
uhmm ved toto, v lete pohoda kava na balkone :-D nasi maju rodinny dom a krasnu zahradu plnu kvetov a altanok s grilom tam strasne radi chodime v lete :-) sme dlho vonku do noci..a tak...
Odpovedať
no to je super..hlavne v peknom pocasi..len skoda,ze je tolko komarov vonku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
u nas nie su komare :-D nastastie...alebo dva tri :-p :-D uz prisiel moj milý domov a schvalil ten bytík :-D normalne sa tesim uz v apríli by sme sa mohli odstahovat :-p
Odpovedať
no to rada pocujem :-) sa vam bude tak fajn byvat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj caly...slnečný byt je naj naj :-D :-D zatuchnuté vlhké byty tiež neprospievajú zdraviu :-S my máme veľký balkón...aj posedenie...júj či sa len teším na jar a leto...hned to pôjdem rozložiť...ja milujem oleandre...vždy to vycapím na balkón a každý rok presádzam kvety a nakupujem...už mám aj teraz kúpené semienka levandule...ááách bede to jak pri mori :-D :-D
Odpovedať
no vidim,ze sa vytesujete z kvetov..ja by som najradsej mala umele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
=-) lea...to vážne? umelé? :-p :-p :-o ja milujem živé kvety....od jari čupím stále na balkóne a niečo presádzam a vysádzam :-D :-D to mám takú úchylku...chlop mi už nadáva, že máme vela kvetov...že nech to už domov neťahám :-D :-p
Odpovedať
no neviem preco,ale doteraz som si k nim nevybudovala nejaky vazny vztah..mozno casom..az bude vlastne byvanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak tú polievku som nakoniec nerobila :-p pocvičila som si, povysávala...a tuším si pôjdem uvariť tarhoňu, lebo mi ničo chutí...chlop išiel na pracovnú večeru..ten sa naje tam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...to bol moj sen odjakziva, pretoze som ako dieta zila v takom prostredí...konecne sa mi splní sen aspon z casti...az kym nebudeme mat svoj domcek :-D boooze keby to uz bolo :-| umele nemam voobec rada ja som ne ziveeee a strasne rada ich pestujem aj vonka...no proste nebudem bez kvietkov a zvieratiek :-D aj ked mam uz len zlatu rybku :-)
Odpovedať
no ja mozem tak rybky :-D ale kvety raz urcite budu..nemyslim,ze ich nebudem chciet.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ty si ako ja :-D :-D ja si vždy na jar utekám kúpiť do baumawu také tie rukavičky na presádzanie :-D :-D a malé hrabličky a blbostičky...a sadím a sadím...len vždy mi cez zimu skapali oleandre ]-( :-( teraz sa mi naštastie jeden drží...aj má nový výhonok...dúfam, že v lete zakvitene ;-) a ešte sa mi páčia azalky a každý rok si nakúpim bazalku, mätu a potom si robíme mochito 8-) 8-) že aké leháro...
Odpovedať
Profilova fotka
baumaxu ]-( :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?