Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
normálne som letne naladená 8-)
Odpovedať
no vidim,ze niekto chce uz leto..som zvedavaci budete mat dostatok casu aj pred svadbou na kvety :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! aka paradna letna tema :-) Ja mam kvietky rada, ale mame straasne maly byt a je to taka pust, ze ked sa oprie slnko, tak mame 100 stupnov a ked zajde tak 5... takze najlepsie sa dari kaktusom. Nas tu pomaly zozeru :-D a inak mi pravidlene nejake kvety skapu... a mame naaadhernu obrovsku terasu, lenze v belgicku, ked kazdy druhe den prsi, a ked neprsi, tak nie je nijak extra teplo si tu terasu vobec neuzijeme. Obcas sa ju snazim ozivit, ale nic extra a hlavne nie som velmi nadana v tomto smere... mam pocit, ze akykolvek kvet sa ku mne dostane zacne kapat. Je len otazka, aky je odolny... ze ako dlho vydrzi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lori, ved som ti poslala link na tu foto. Nenasla si?
Odpovedať
Profilova fotka
heeej :-Dletne ;-) uz dnes bolo citit vo vzduchu jar aj vcera bolo krasne to cloveka tak potesí...moja mamina inac dnes uz lamentovala, ze nemoze ist von do zahradky lebo je chora ma chripku :-S ozaj lorinko ako dopadla oslava??
Odpovedať
Profilova fotka
lea, tie musle su uzasny napad na vyzdobu! mozem si ist aj pozbierat k moru, nemam to daleko. Ale vela tam nechodim, tak hadam nezabudnem do svadby :-) Este by bolo treba vyriesit umyvanie, aby tam nesmrdkali na stoloch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..nepišlo mí to ako link...skús to dať ako link do fóra... ;-) oslava bola v pohode...poriadne sme sa našpajzovali :-D pokecali a bolo... ja som dnes v medickej záhrade obkukávala magnólie...už sa im zvačšujú puky :-D :-D je to náááádhera, keď kvitnú...vtedy tam chodím každý deň ;-) :-)
Odpovedať
jedna..no tieto su kupene,tak by nemali smrdiet :-D :-p a do morskej vyzdoby sa super hodia..este rozmyslam nad delfinmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved nehovorim, ze kupene budu smrdiet! ;-) ja len, ze ak si nazbieram sama, tak budem musiet vyriesit ocistu... som tu nasla krasnu foto takych malych papierovych lodiciek na stol, ako vyzdobu, tak to by bolo dokopy s muslickami a na lodi podla mna pekne.... uvidime. Casu je este na vymyslanie habadej :-) lea a ty si katka?? Lori, to ti musi fungovat. Len si to oznac ako text a skopiruj do adresoveho riadku... nejde? inak poslala som mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..tie lodičky sú geniálny nápad... lea...s jednou budete mať podobne vodne ladenú svadbu ;-)
Odpovedať
jedna..ano..preco? :-D no ja som rozmyslala,ze tie lodicky budem mat ako menovky..no vymyslela som cosi lepsie..ale neprezradim.. inac..staci ich vyvarit a nemali by smrdiet lori..vyzera to tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby...na dnes sa lúčim...idem pokukať telku a čakať na chlopa...som mu nakázala, nech mi donesie z mesta karamelové čokoládky :-D :-D mňam...dúfam, že donese...inak ani chodiť nemusí :-D :-D :-D ale niééé
Odpovedať
Článok sa načítava...
lori..tak pekny vecer..ja idem este obzriet saty..som nasla take suprove :-p a aj celkom lacne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no som sa zdrzala ale sme preberali to byvanie...takze sa stahujeme asi v aprili :-D este nam nepovedali aky najom ale hadam to nebude take strasne :-| ok baby idem sa liecit zajtra paaa :-o
Odpovedať
caly..tak daj potom vediet,ci to bude lepsie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lea, neviem, co Ti presne lekari povedali o tom streptokokovi, ale ja ho uz mam asi tak 2-3 roky. Mna stale preliecovali antibiotikami, ale potom jedna lekarka povedala dost, lebo tie koky funguju tak, ze tie antibiotika ich sice zabiju, ale je len otazka casu, kedy sa Ti kok (stafilokok, streptokok...)vytvori znovu. Cize ide to dokolecka a antibiotika ho zabiju len na cas. Mne lekarka povedala, ze ten kok je uz prirodzena sucast mna, presne povedala, ze je to moja prirodzena flora. Ja sa inak zdravotne citim fajn. Tak neviem, mozno je to u kazdeho individualne.
Odpovedať
ahoj kati..no to sa uvidi..lebo mi nikdy nerobili tieto testy..kedze mam doktorku aku mam.. zatial uzivam antibiotika a sa uvidi v aprili,ze ako som na tom..len mna by zaujimalo,co vsetko mozu sposobit..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek nevesticky..uz davno som tu nebola, tak ani netusim, ake mate novinky..tak vela ste popisali, ze sa mi to vstetko pomiesalo :-( lea...uz si v uk...pozerala som si tvoje prstienky su nadherne, mozno si niekde pisala kolko vas vyslo, mozem ti to este raz prezradit...a inak to co citam, tebe zistili koka...ja ho mam tiez..tak ako katka0209 pisala, ze ho zahubis antibiotikami ale on aj tak sa ukaze, to je moj pripad..hlavne ked ho vykrmujes sladkostami, to on ma rad..no ja mam sladkosti rada,takze vzdy si ho vypasiem, potom jedavam antibiotika a dookola...hruza des...
Odpovedať
Profilova fotka
no baby moje ahojte.. takze dnes som absolvovala tu alergologiu a imunologiu...nastastie nie som alergicka na nic alebo lepsie povedane na nic co mi robila...spirometria v pohode cize dobra funkcnost pluc astma to pre tentokrat nie je ako sa vyjadrila pani doktorka no a RTG som absolvovala tiez en to budem vediet zajtra co a ako... dostala som ATROVENT inhalacny roztok a o 10 dni kontrola...samoska podla zajtrajsieho vysledku.. tak toto dnes...
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj caly...takže zatial je to dobré :-) to som rada ;-) myslala som dnes na teba, že ako pochodíš =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ty si zlata :-o ze si na mna myslela..no poviem ti mala som obavy ale som kludnejsia...aj ked ani zapal pluc nie je sranda :-( inac si nepamatam ci som niekedy nieco take mala..ani ako dieta :-| no zajtra sa to hadam dozviem definitivne presne.. a ty aky bol den?? dnes bolo opat tak krasne..moj drahy sa dnes bol v ramci pracovnej doby na nariadenie sefa :-) lyzovat na Chopku...bolo krasne aj ho opalilo :-D a ja takto v perinach ]-(
Odpovedať
ahojte baby.. slav..no obrucky nas vysli na 14t..s briliantom ;-) ale to je este stara cena..teraz uz by stali min 17t.. a sladkosti moc nejem..zvlast cokolade sa vyhybam..ale nie bielej :-) inac..co sposobuje ten kok? zatial som nic schopne nenasla.. caly..tak som rada,ze nic take ti nezistili..este sa uvidi zajtra podla rtg
Odpovedať
Profilova fotka
to má drahý super šéfa 8-) 8-) :-D aj ja by som si dala povedať :-D ja si myslím, že aj ten RTG budeš mať ok, držím palčeky ;-) ja som túto noc zas nemohla poriadne spať 8-( 8-( hoci sa mi veľmi chcelo...to je zúfalé...dúfam, že dnes to bude lepšie...no a potom som bola v škole na prednáške...to je jediná, ktorú tento posledný semester mám....teda mám ešte jednu, ale tam stačí prísť tak raz za mesiac :-D ale včera som bola źa vedúcou diplomovky a už musím začať počítať a triediť tie dotazníky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
awój lea...to ste dobre kúpili za 14 tisíc aj s briliantom...my máme bez a vyšli nás 10 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lori, a vy budete mat preco taku malu svadbu? nie ste na rodinne oslavy? Teda chapem, ak sa vam nic velke nechce organizovat, ale ked "dospelaci" pojdu spat vybehnete este niekam do mesta s kamaratmi na zurku. Nie?
Odpovedať
Profilova fotka
hm, uz je vela hodin. Idem domov... ale o taku pol hodinku som mozno opat tu :-)
Odpovedať
lori..a kedy mate odovzdat diplomky?
Odpovedať
Profilova fotka
jedna...totiž môj chlop nemá rád všetky tie tetky a bratrancov z druhého kolena :-p a pravdu povediac ani ja nie som nejaký zástanca mega svadby.. :-D ...budeme mať len najbižšiu rodinu...a keby sme aj chceli celú family, tak len z chlopovej strany...jeho matka ( moja bud. svokra ) je z 10 detí.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea...do 28. júna ju musím bezpodmienečne odovzdať :-S
Odpovedať
ahoj jedna..no ocakavam ta tu o chvilu :-D ;-) lori..tak to mas super..my sme mali termin v aprili..niekedy zaciatkom..a bolo to dost narocne..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?