Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ja som sa práve z nákupu vrátila :-p a boli sme s chlopom aj na pizzi :-D aom ho prehovorila, nech ideme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaam pizza by som si dala :-p :-D lorinko...co ste nakupili? :-) ahoj lea... uz som absolvovala raz toto vysetrenie a poviem ti bolo to hrozne...aj mi to znecitliveli ale vobec to nepomohlo...ked mi to pchali tak my vyhrkli slzy a nosom som uz dychat nemohla takze som sa skoro zadusila... dnes mi uz povedali ,ze si vymyslam :-( ale som zazrela a vsetci to pochopili...by som im to priala zazit ked si idu pluca vykaslat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly...iba potraviny...aby sme sa mali z čoho našpajzovať celý týždeň :-D :-D je to určite nepríjemné vyšetrenie...ale zvládneš to...môj dedinko to chudáčik absolvoval 3 krát po sebe v priebehu 3 dní...lebo bol v nemocnici...pred mesiacom...bolo to s ním dosť vážne...ale už je doma :-) :-) baby..mňa nejak pobolieva tiež hrdlo..hlavne jak pregľgam ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...tak si uvar zazvorovy cajik s medom a najlepsie cerstvy zazvor....je to hrozne stiplavy caj ale pomoze. mozno lekara prehovorim :-) je to tiez znamy a hlavne jeho sestricka tak uvidime ale je mi to uz jednolen nech mi je z fajn.. ja som dnes varila morcaciu polievku a buchty na pare...drahy siel niekomu robit PC tak mu este ponuknem nejaku suchu veceru..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...keby som ja mala zázvor... :-S :-( nebój zajtra to ešte vydržíš a všetko bude fajn ;-) :-) budem na teba intenzívne myslieť...to pomáha...aj dedkovi som tak posielala pozitívnu energiu na diaľku ;-) :-) :-N =-) =-) ty si dnes aj varila? ja som sa celý deň flákala doma...ale niečo som aj porobila s tými dotazníkmi...
Odpovedať
Profilova fotka
uz ich mas kopec vsak? si sikulka :-D coze varila.. :-p buchty hotove kupene ;-) no a akurat tu polievku ale to bolo raz dva :-p zajtra sa tesim,pride moja buduca kmotra :-D a moja sesterka ku mne.. :-D bude to pekny den dufam :-) inac mala som uraz na kolene a asi tam mam vodu taku hrcu :-D :-D ze az...a vraj sa mam aj tam zastavit :-p baby uz mi je to trapne.. ale som ja kalika :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ak ti teraz niečo napíšem do IP...to sa bueš čudovať...čo som to ja za neduživca :-D :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pisss som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...nemozem si pomoct mas nadherne tie saty :-) krasne..teraz to pozeram a torticka je naozaj uzasna
Odpovedať
Profilova fotka
caly...mali by ti dojsť 2 IP :-D som sa moc rozpísala...dakovala za komplimenty ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dosli lorinko....uz sa citim ovela lepsie lebo vdaka ti
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek bambulky..ako sa mate... lorinko - prave som si pozrela tvoj albumik, mas nadherne saty :-) v ktorom salone si si ich skusala? Su fakt super...mozno si to niekde uz pisala,len si to nepamatam..sorrycek...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
awój slavulik...kuééém :-D som rada, že sa vám páčia :-D ;-) práve maturujem nad fotkami kvetov, ktoré chem ešte pridať do albume...všetky zmenšujem...a ide mi to pomaly :-p ]-( :-S a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ja este album nemam, lebo neviem s nim maturovat, tak to len odkladam a odkladam..no hruza, ale raz sa to mozno podari..prave prisiel moj chlop a povedal, ze mi to spravy, no som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa teším...a aké máš šatičky?
Odpovedať
Profilova fotka
no mojenko moje, ja satocky este nemam..mam len obkukane, ale vobec nie vyskusane... v jednom salone som si dala usit podla mojich predstav, no som zvedava ako to dopadne, ci si budem hladat nove alebo budu suprove...tie satocky budu pozicane, to nebudu moje...len podla mojich predstav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy ti ich majú došiť? baby...to čo som porobila =-) ´...som skúšala zmenšiť fotku tulipánov...a hen čo mi z toho vzniklo...aká miniatúra :-D :-D :-N ja som technický antitalent :-S :-p ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
už som ju aj dala het... :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mali by prist v aprili a ja z UK prijdem koncom aprila,takze to bude oky..rovno si ich odskusam a rozhodnem co dal...mne vraj tiez nepristanu biele satocky, tak som si dala sampano..no neviem neviem ci to je dobry napad..vzdy som sa chcela vydavat v bielych satach, ale ked vospolok povedal, ze mi nepristane biela ta co narobime :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a aký si typ? taká bledula ako ja? lebo mne tiež moc biela nepristane :-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ano, presne taka ako ty...no v lete sa viem pekne do hneda opalit, ale inak som bielucka...musim vas babenky opustit, drahy navaril vecerku tak ideme papkat...mozno este vecer sa zastavim... ty lorinko, len pekne maturuj, nech sa mam cim inspirovat...zatim papapa nevesticky
Odpovedať
Profilova fotka
papáá.. ja už tiež idem...stále ma škriabe v krku...idem si nájsť nejaké tablety na cmúlanie :-p pekný zbytok večera všetkým :-D 8-)
Odpovedať
ahojte..tak som sa vratila z nakupu..ani neviem ako ten cas utiekol.. caly..no treba si stat pevne za svojim a nedat sa odradit.. lori..skus si vykloktat pred spanim slanou vodou.. slav..no dufam,sa zastavis..uz si sa dlho neozvala.. mna caka varenie zajtrajsieho obedu :-N idem si robit ryzovy nakyp :-p inac..som kupila kravaty pre druzbov..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek lea...kravaty pre druzbov...no toto, to som nevedela, ze aj take nieco sa kupuje...
Odpovedať
no to nie..ale sa ma minule pytal kamos,ktory ide za druzbu,ze co dostau druzbovia,ked druzicky dostanu saty..tak som vymyslela kravaty..aby ladili s druzickami :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha..ta to je super napad, klobuk dole. inak ako sa mi mas..vsetko si vybavila co si chcela na slovensku?
Odpovedať
no nie..doktorov som stihla takmer vsetkych..podostavala som kopec novych liekov.. ale zas sme dali robi dzbany..kupila som si zavoj..a mame konecne obrucky :-) este musim zistit,ze ako su na tom pohare..treba ich dat gravirovat..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si na tom dobre..a ako bolo v sv? co noveho si sa dopocula? ja som zvedava ked prijdem aky sum - rum narobim..hahaha
Odpovedať
no ja som nemala cas nieco pocuvat..prisla som v pondelok vecer..a v stredu rano som uz cestovala naspat.. v utorok som obehavala doktorov a poobede som bola chvilku v meste..a tam som sa dozvedela,ze nie som snincanka,ked vyberam vychodniarske ludovky :-D sa ma predavacka pytala,ci som bola na vychodniarskej/sninskej svadbe..uz neviem,na ktoru sa to pytala.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hahaha..no vidis, tak nie si vychodnarka :-) takze si bola len tak kratucko, dufam, ze nabuduce ked prijdes na vychod, tak sa aj stretneme..mojenko, ja uz idem spinkat, skoro ranko vstavam do prace..uz nevidim ani na comp..ozvem sa neskor. Teraz budeme mat namakany tyzden ale neako to len zvladnem kukik na netik ako sa mate..drzte sa babenky...papapa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?