Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
tak pekne sny prajem..ja musim dorobit este zajtrajsi obed a dat si sprchu..aj ked sa mi nechce.. a uz len dva dni prace a zas vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny neskory vecer slecny :-) mam taku malu otazocku co si obliect frak alebo len smoking resp. oblek..... 8-) bo sa neviem rozhodnut a termin svadby je zachvilku sem....
Odpovedať
Profilova fotka
mcmino...to je na tebe...v čom sa cítiš dobre ;-) ale ten môj bude mať oblek 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj mcmino ;-) moj si skusal aj zaket, ale mu nesedel - v nejakej knizke o etikete som citala, ze to je najelegantnejsie na den a teda aj najvhodnejsie na velke svadby. Potom na vecer najvyssia kategoria je smoking a ak svadba nie je megalomanska, tak je v pohode aj oblek. Takze ako povedala lorinko - v com sa budes dobre citit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ahojte.. takze dnes to bolo moje posledne vysetrenie...potvrdila sa refluxova choroba pazeraka..bleee hadicka...hnusne vysetrenie.... z toho ten kasel a bolesti...takze mam dietu a tabletocky....nemozem jest nic co mam rada :-( a mozno aj schudnem :-p :-D aspon 10 kg :-D same zdrave musim papat a predstavte si ziadne celozrne chleby ]-( no som zvedava..ok idem upratovat a varit nieco male pride mi mila navsteva...tak pa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
tak už to máš chvalabohu za sebou ;-) moja...a tú dietu musíš ako dlho držať? stále? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no je to v podstate celkova uprava stravovania...ziadne tucne syry,bravcove maso,mllieko polotucne a taketo....viacej hustej stravy a po malych mnozstvach kazde tri hodky jest...a viacej surovej zeleniny, vlakniny a biele pecivo napr. :-( a take veci.... no liecba bude trvat 3-4mesiace a uvidime potom....mam strasne vela kyseliny v zaludku..takze celkovo sa musim vyhybat jedlam co mi robia zle :-|
Odpovedať
Profilova fotka
takže ti aj dali nekaký jedálniček? =-) má to jednu výhodu...že budeš jesť samé zdravé veci, či nie?
Odpovedať
Profilova fotka
biele pečivo máš jesť? =-) =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahááá, to asi nasakuje tú kyselinu, čo? ako špongia? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dali, dali...idem sa zdravo stravovat aj ked som sa aj doteraz...ale taky reznik...mozem zabudnut :-( a biele pecivo tomu tiez velmi narozumiem ale bolo pisane, ze aj grahamove... :-p to ze kad sa najem a trebars velmi horuce a polievky hlavne (co ja milujem) sa mi ten uzaver na zaludku nezavrie a potom to nakysnute jedlo alebo len kyselina idu do pazeraka a sposobuje to ,,palenie zahy,,ludovo...no a ten kasel bol len jeden z priznakov..potom su uz aj horsie veci ked sa to nelieci....ale ze to sa da upravit a hlavne tou stravou a liecikmi.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je hlavné, že sa ti to zistilo tak skoro a všetko sa to dá doporiadku :-D ja som tiež polievkový typ...a zásadne jem horúce polievky...ja viem, že to nie je dobre, ale mne to tak najviac chutí :-D :-p a už máš tú milú návštevu? 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie nie este musim povysavat a navarit a potom moze prist :-D je to sesternicka a sli sa este lyzovat... ok idem lorinko potom ak vecerom sa ukazem..idem vymyslat zdrave jedla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak mňa stále viac škriabe to hrdlo...už som vycumlala 5 strepsilsov... :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
chod povymýšlať :-D
Odpovedať
ahojte baby.. tak caly som rada,ze prisli na pricinu tak rychlo..inac biele pecivo z toho dovodu,ze neobsahuje vselijake tie zrna,ktore nemusi tvoj zaludok rychlo stravit..a tym vlastne vytvara privela kyseliny.. neboj..ja som na diete uz 8,5roka a akosi som si zvykla..aj ked obcas si dam nieco nevhodne..ale po fakt velmi dlhej dobe..tie tri-styri mesiace prejdu rychlo..takze potom budes moct troska aj nezdraveho..ale fakt len zriedka.. ja som napr jedla papriku pred niekolkymi rokmi..a sisiky,ktore su velmi popularne v uk som tu mala po 7rokoch..mozno aj 10.. :-N lori..a kloktala si?
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj lea...nekloktala :-p to mi moc nechutí :-p :-S ale bám obviazaný šál okolo krku ;-)
Odpovedať
tak kloktaj..to ti urcite pomoze..a prezijes to..
Odpovedať
Profilova fotka
;-) oki
Odpovedať
su aj horsie veci ako kloktanie :-p co mas dnes na plane?
Odpovedať
Profilova fotka
pôvodný plán bol ísť si kúpiť niečo elegoš na seba...lebo zajtra sa ideme kultúrne vyžívať na balet...moc sa mi tam nece ísť...lebo labutie jazero som už videla ....ale čo už... ;-) ale som sa v noci moc nevyspala a ešte aj to hrdlo mi robí nervy...tak som doma...a čakám na chlopa...že on ma do obchodu zavezie...aby som sa nemusela trepať hodinu MHD :-D ;-) takže supiš... lea...nevieš ako sa mám nahodiť na balet? niečo si idem kúpiť, ale také čo využijem aj na štátniciach...lebo ja nič legoš nemám... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
...elegoš...
Odpovedať
Profilova fotka
cau lori, inak aj moja kamoska so svokrou, manzelovou sestou a jej dcerkou idu tusim zajtra na labutie jazero :-D tak ked uvidis tri kocky a maleho blondaveho anjelika... tak to si ony ;-) Mimochodom je to ta kocka, co mala svadbu na tych fotkach, co som posielala... vies s tou orchideou vo vlasoch. Hadam chapes, lebo ja to nejak neviem napisat :-) podla mna ti do divadla stacia cierne nohavice, alebo sukna (ani nemusi byt cierna, len mi to tak napadlo, ze take mozno aj mas :-) ) a nejaka bluzka... nemusis byt maximalne elegantna... taky priemer - ze dobre som sa obliekla a nie su to texasky ;-) och, idem pomaly ucit, tak si to este raz prebehnem... vela stastia pri nakupovani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedna...ja chápala :-D :-D díky si mi pomohla...ja nie som prudko elegantný typ..preto sa nič na tento štýl v mojej skrini nenacházda....ale handier mám kopec...som totiž maniak na módu...ale na každodenné nosenie :-D ;-) tak držím palce pani profesorka :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam tusaka, ze mcmino je nastavajuci slavulik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi to tak bude :-D
Odpovedať
lori..tak to mas lepsie ako byt cely den v praci..ale to zajtra uz bude piatok..tak budem rada :-) este 5tyzdnov a mame zase prazdniny :-D neviem,co by som si vzala..ale urcite nejaku suknu a peknucku bluzku ;-) ja sa musim slusne obliekat po svadbe..to mi povedal svokor..ze nemozem vyzerat ako studentka..ale ako dama :-N =-) no myslim,ze on nikdy nebude spokojny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už mám aj teplotu :-( :-( ja chcem vyzerať ako študentka aspon do 35ky :-D :-D :-p
Odpovedať
no ja sa budem stale tak tvarit :-D a ziadne pripomoenky ma nepresvedcia.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby...ja len na skok...nakoniec som nebola ani v obchode...lebo sa necítim najlepšie...tak idem si lahnúť pred telkáč...dala som si nurofen...uvidíme, či zaberie... :-S všetkým pekný večer ešte :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?