Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • tak pekne sny prajem..ja musim dorobit este zajtrajsi obed a dat si sprchu..aj ked sa mi nechce..
    a uz len dva dni prace a zas vikend 🙂

• Pekny neskory vecer slecny 🙂
    mam taku malu otazocku co si obliect frak alebo len smoking resp. oblek..... 😎
    bo sa neviem rozhodnut a termin svadby je zachvilku sem....

• mcmino...to je na tebe...v čom sa cítiš dobre 😉 ale ten môj bude mať oblek 😎

• Sponzor fóra
  • vitaj mcmino 😉 moj si skusal aj zaket, ale mu nesedel - v nejakej knizke o etikete som citala, ze to je najelegantnejsie na den a teda aj najvhodnejsie na velke svadby. Potom na vecer najvyssia kategoria je smoking a ak svadba nie je megalomanska, tak je v pohode aj oblek. Takze ako povedala lorinko - v com sa budes dobre citit 😉

• ahojte ahojte..

takze dnes to bolo moje posledne vysetrenie...potvrdila sa refluxova choroba pazeraka..bleee hadicka...hnusne vysetrenie.... z toho ten kasel a bolesti...takze mam dietu a tabletocky....nemozem jest nic co mam rada 😞 a mozno aj schudnem 😛 😃 aspon 10 kg 😃 same zdrave musim papat a predstavte si ziadne celozrne chleby 😠
    no som zvedava..ok idem upratovat a varit nieco male pride mi mila navsteva...tak pa zatial

• tak už to máš chvalabohu za sebou 😉 moja...a tú dietu musíš ako dlho držať? stále? 🤔 🤔

• no je to v podstate celkova uprava stravovania...ziadne tucne syry,bravcove maso,mllieko polotucne a taketo....viacej hustej stravy a po malych mnozstvach kazde tri hodky jest...a viacej surovej zeleniny, vlakniny a biele pecivo napr. 😞 a take veci....
    no liecba bude trvat 3-4mesiace a uvidime potom....mam strasne vela kyseliny v zaludku..takze celkovo sa musim vyhybat jedlam co mi robia zle 😐

• takže ti aj dali nekaký jedálniček? 🤔 má to jednu výhodu...že budeš jesť samé zdravé veci, či nie?

• biele pečivo máš jesť? 🤔 🤔 😕

• ahááá, to asi nasakuje tú kyselinu, čo? ako špongia? 😃

• dali, dali...idem sa zdravo stravovat aj ked som sa aj doteraz...ale taky reznik...mozem zabudnut 😞

a biele pecivo tomu tiez velmi narozumiem ale bolo pisane, ze aj grahamove... 😛

to ze kad sa najem a trebars velmi horuce a polievky hlavne (co ja milujem) sa mi ten uzaver na zaludku nezavrie a potom to nakysnute jedlo alebo len kyselina idu do pazeraka a sposobuje to ,,palenie zahy,,ludovo...no a ten kasel bol len jeden z priznakov..potom su uz aj horsie veci ked sa to nelieci....ale ze to sa da upravit a hlavne tou stravou a liecikmi.. 🙂

• to je hlavné, že sa ti to zistilo tak skoro a všetko sa to dá doporiadku 😃
    ja som tiež polievkový typ...a zásadne jem horúce polievky...ja viem, že to nie je dobre, ale mne to tak najviac chutí 😃 😛

a už máš tú milú návštevu? 😎

• nie nie este musim povysavat a navarit a potom moze prist 😃

je to sesternicka a sli sa este lyzovat...
    ok idem lorinko potom ak vecerom sa ukazem..idem vymyslat zdrave jedla 😞

• inak mňa stále viac škriabe to hrdlo...už som vycumlala 5 strepsilsov... 😞 😠

• chod povymýšlať 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte baby..

tak caly som rada,ze prisli na pricinu tak rychlo..inac biele pecivo z toho dovodu,ze neobsahuje vselijake tie zrna,ktore nemusi tvoj zaludok rychlo stravit..a tym vlastne vytvara privela kyseliny..
    neboj..ja som na diete uz 8,5roka a akosi som si zvykla..aj ked obcas si dam nieco nevhodne..ale po fakt velmi dlhej dobe..tie tri-styri mesiace prejdu rychlo..takze potom budes moct troska aj nezdraveho..ale fakt len zriedka..
    ja som napr jedla papriku pred niekolkymi rokmi..a sisiky,ktore su velmi popularne v uk som tu mala po 7rokoch..mozno aj 10.. 😬

lori..a kloktala si?

• ajoj lea...nekloktala 😛 to mi moc nechutí 😛 😒 ale bám obviazaný šál okolo krku 😉

• tak kloktaj..to ti urcite pomoze..a prezijes to..

• 😉 oki

• su aj horsie veci ako kloktanie 😛

co mas dnes na plane?

• pôvodný plán bol ísť si kúpiť niečo elegoš na seba...lebo zajtra sa ideme kultúrne vyžívať na balet...moc sa mi tam nece ísť...lebo labutie jazero som už videla ....ale čo už... 😉
    ale som sa v noci moc nevyspala a ešte aj to hrdlo mi robí nervy...tak som doma...a čakám na chlopa...že on ma do obchodu zavezie...aby som sa nemusela trepať hodinu MHD 😃 😉 takže supiš...
    lea...nevieš ako sa mám nahodiť na balet? niečo si idem kúpiť, ale také čo využijem aj na štátniciach...lebo ja nič legoš nemám... 😛

• ...elegoš...

• cau lori,
    inak aj moja kamoska so svokrou, manzelovou sestou a jej dcerkou idu tusim zajtra na labutie jazero 😃 tak ked uvidis tri kocky a maleho blondaveho anjelika... tak to si ony 😉 Mimochodom je to ta kocka, co mala svadbu na tych fotkach, co som posielala... vies s tou orchideou vo vlasoch. Hadam chapes, lebo ja to nejak neviem napisat 🙂

podla mna ti do divadla stacia cierne nohavice, alebo sukna (ani nemusi byt cierna, len mi to tak napadlo, ze take mozno aj mas 🙂 ) a nejaka bluzka... nemusis byt maximalne elegantna... taky priemer - ze dobre som sa obliekla a nie su to texasky 😉

och, idem pomaly ucit, tak si to este raz prebehnem... vela stastia pri nakupovani 😉

• jedna...ja chápala 😃 😃
    díky si mi pomohla...ja nie som prudko elegantný typ..preto sa nič na tento štýl v mojej skrini nenacházda....ale handier mám kopec...som totiž maniak na módu...ale na každodenné nosenie 😃 😉

tak držím palce pani profesorka 😃 😉

• mam tusaka, ze mcmino je nastavajuci slavulik 😉

• asi to tak bude 😃

• lori..tak to mas lepsie ako byt cely den v praci..ale to zajtra uz bude piatok..tak budem rada 🙂 este 5tyzdnov a mame zase prazdniny 😃
    neviem,co by som si vzala..ale urcite nejaku suknu a peknucku bluzku 😉

ja sa musim slusne obliekat po svadbe..to mi povedal svokor..ze nemozem vyzerat ako studentka..ale ako dama 😬 🤔 no myslim,ze on nikdy nebude spokojny 😃

• už mám aj teplotu 😞 😞

ja chcem vyzerať ako študentka aspon do 35ky 😃 😃 😛

• no ja sa budem stale tak tvarit 😃 a ziadne pripomoenky ma nepresvedcia.. 😎

• baby...ja len na skok...nakoniec som nebola ani v obchode...lebo sa necítim najlepšie...tak idem si lahnúť pred telkáč...dala som si nurofen...uvidíme, či zaberie... 😒

všetkým pekný večer ešte 😃 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov