Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
slavulik..no narodila som sa v snine..a na table mam babku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.. hlasi sa k vam dalsia aprilovka.. uz sa nam to dost krati.. :-) .. mame uz len styri mesiace.. :-D tesim sa aj na svadobny veltrh v Ba co ma byt zaciatkom februara, dufam, ze tam zozeniem este par tipov na veci, ktore este vobec nemam.. (zakusky, autobus, kytice a balony).. inak prajem vsetko dobre v novom roku 2008, aby bol plny zdravia a co najmilsich prekvapeni.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Zaujimave, ze moj prispevok dalo sem, ked som pisala do April 2008.. hmmm :-|
Odpovedať
julovky, co ste vycerpane po vianociach? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, kuk do mojho albumu...vybrala som si final saty :-D
Odpovedať
holiska..vybrala si si krasne ;-) shaarka..no ja este dospavam :-D
Odpovedať
ahojte tak sa pridavam k julovym... :-D
Odpovedať
lily..vitaj medzi nami..a pridaj nejake info..pripadne predstavy,ake mas :-)
Odpovedať
slavulik...som vo francuzsku, aj ja som bola prekvapena ako to slo...ale aby to nebolo take jednoduche,dnes mi zavolali z klenotnictva ze mi nevyrobia moju obrucku,lebo je velmi mala ]-(
Odpovedať
tortelinka..a to mas aku velkost?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...tak sa tiez medzi vas pridavam...Najradsej by som chystala vsetko na plne obratky, ale mam este 3 skusky a postupovu pracu..a vobec sa mi nechce! Tesim sa na leto! 8-)
Odpovedať
vitaj halca..vy budete mat svadbu v nedelu? a mozno aj ja budem mat nejake to ucenie pred svadbou..ale ak ano,tak velmi narychlo..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj :-) Hej, v nedelu, lebo sa nam velmi pacilo 06.07.08 :-N Teraz je to strasne, tento januar. A hlavne mam pocit, ze sme pozadu...ze nemame vybavene, co sme mysleli, ze uz pred Vianocami stihneme. A moj drahy pise diplomovku :)
Odpovedať
my sme nemali nejake extra poziadavky na datum..jedine to,aby to bolo cez letne prazdniny :-D a co vsetko uz mate vybavene? diplomku som pisala minuly rok..
Odpovedať
leatea...velkost mam 47 a obrucku ktoru sme si vybrali robia az od 50... tak sme si vybrali ine v podstate sa nam podarilo vybavit vsetko okrem mojich siat, co bude velky problem vzhladom na moju vysku, ale to sa zvladne...
Odpovedať
tortelinka..tak to ste celkom sikovni..my sme sa este nedostali ku tortam..lebo akosi nevysiel cas.. a o obruckach este poriadne nechyrujeme..ale stale sa utesujem,ze tie maju este cas..tak do aprila..
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak my sme na tom blede :-S ale vsak este mame pol roka :-D ...Vyberame miestnost, lebo to chceme mat vonku, a stan je pridrahy, tak hladame...a este nie sme ani na matrike zapisani, ale uz mame predstavu aky bude obrad. A mam latku na saty, a este nejake detaily...nemame ani obrucky, ani tortu, ani neviem co este...ale kolaciky budu, a snad aj kapela. Ked obhajim pracu 1.2., tak sa do toho vrhneme, a verim, ze to pojde dost rychlo..dufam! :-)
Odpovedať
no nam aj samotny knaz povedal,ze na matriku mame casu dost..ze staci taky april..takze tam sa neponahlame.. popolnocne este stale nemam..ale to bude zrejme tym,ze ich planujem usit :-D a kupila som drahemu koselu a kravatu k popolnocnym..a zrejme si bude musiet kupit nove topanky k popolnocnym..lebo tieto mi nedrzia dobre na nohach ]-(
Odpovedať
ahojte ani ja toho nemam ešte nejako veľa - aj ja sa utešujem, však ešte pol roka... my mame kostol, miesto na hostinu, jeden kamarat nas bude sobasit, druhy fotit, tak zatial asi len tolko,... x-) :-S
Odpovedať
lily..a nejake podrobnejsie info o svadbe..kde bude,kolko ludi..ake mas predstavy a pod..
Odpovedať
no predstavy - saty uplne jednoduche, rovne, uzke, no ci si to presadim neviem, lebo vsetci by chceli aby som bola za princeznu :-D , ludi do stovky sa hadam zmestime(velka rodina...) a teraz rozmyslame nad kapelou a aranžerkou..
Odpovedať
a uz si nejake skusala?
Odpovedať
o tortach som nerozmyslala, na tom mi moc nezalezi obrucky sme si vybrali uz teraz lebo drahy ide prec a bude malo casu,popolnocne saty neriesim, nebudem sa prezliekat alebo si dam saty ktore mam
Odpovedať
no ja mam tetu,ktora pecie..a tym by som sa chcela vyhnut aj tomu,aby mi ona doniesla dalsiu :-D u nas som zase ja ta,ktora je prec..a vsetko vybavujeme,ked pridem.. a uz viete presny datum?
Odpovedať
ano 12.jul, ako mas aj ty
Odpovedať
no uz som si vsimla :-D
Odpovedať
mna najviac stve moznost, ci skor nemoznost vybrat si saty na seba...som strasne nizka a nikde mi nechcu saty skracovat tak vela a ani sa to vzdy neda :-(
Odpovedať
aku mas vysku?
Odpovedať
necelych 150 cm
Odpovedať
to si riadne nizka..mozno by sa ti hodili viac korzetove saty..vtedy sa ta sukna da zahnut hore..a tym sa neznici tak rychlo ;-) pripadne si vyberat bez vysivky naspodu..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?