Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • slavulik..no narodila som sa v snine..a na table mam babku 🙂

• Ahojte.. hlasi sa k vam dalsia aprilovka.. uz sa nam to dost krati.. 🙂 .. mame uz len styri mesiace.. 😃 tesim sa aj na svadobny veltrh v Ba co ma byt zaciatkom februara, dufam, ze tam zozeniem este par tipov na veci, ktore este vobec nemam.. (zakusky, autobus, kytice a balony).. inak prajem vsetko dobre v novom roku 2008, aby bol plny zdravia a co najmilsich prekvapeni.. 😛

• Zaujimave, ze moj prispevok dalo sem, ked som pisala do April 2008.. hmmm 😐

• Sponzor fóra
  • julovky, co ste vycerpane po vianociach? 😃

• ahojte baby, kuk do mojho albumu...vybrala som si final saty 😃

• holiska..vybrala si si krasne 😉

shaarka..no ja este dospavam 😃

• ahojte tak sa pridavam k julovym... 😃

• lily..vitaj medzi nami..a pridaj nejake info..pripadne predstavy,ake mas 🙂

• slavulik...som vo francuzsku, aj ja som bola prekvapena ako to slo...ale aby to nebolo take jednoduche,dnes mi zavolali z klenotnictva ze mi nevyrobia moju obrucku,lebo je velmi mala 😠

• tortelinka..a to mas aku velkost?

• Ahojte...tak sa tiez medzi vas pridavam...Najradsej by som chystala vsetko na plne obratky, ale mam este 3 skusky a postupovu pracu..a vobec sa mi nechce! Tesim sa na leto! 😎

• vitaj halca..vy budete mat svadbu v nedelu?
    a mozno aj ja budem mat nejake to ucenie pred svadbou..ale ak ano,tak velmi narychlo..

• Ahoj 🙂 Hej, v nedelu, lebo sa nam velmi pacilo 06.07.08 😬 Teraz je to strasne, tento januar. A hlavne mam pocit, ze sme pozadu...ze nemame vybavene, co sme mysleli, ze uz pred Vianocami stihneme. A moj drahy pise diplomovku 🙂

• my sme nemali nejake extra poziadavky na datum..jedine to,aby to bolo cez letne prazdniny 😃
    a co vsetko uz mate vybavene?

diplomku som pisala minuly rok..

• leatea...velkost mam 47 a obrucku ktoru sme si vybrali robia az od 50... tak sme si vybrali ine
    v podstate sa nam podarilo vybavit vsetko okrem mojich siat, co bude velky problem vzhladom na moju vysku, ale to sa zvladne...

• Sponzor fóra
  • tortelinka..tak to ste celkom sikovni..my sme sa este nedostali ku tortam..lebo akosi nevysiel cas..
    a o obruckach este poriadne nechyrujeme..ale stale sa utesujem,ze tie maju este cas..tak do aprila..

• No, tak my sme na tom blede 😒 ale vsak este mame pol roka 😃 ...Vyberame miestnost, lebo to chceme mat vonku, a stan je pridrahy, tak hladame...a este nie sme ani na matrike zapisani, ale uz mame predstavu aky bude obrad. A mam latku na saty, a este nejake detaily...nemame ani obrucky, ani tortu, ani neviem co este...ale kolaciky budu, a snad aj kapela. Ked obhajim pracu 1.2., tak sa do toho vrhneme, a verim, ze to pojde dost rychlo..dufam! 🙂

• no nam aj samotny knaz povedal,ze na matriku mame casu dost..ze staci taky april..takze tam sa neponahlame..
    popolnocne este stale nemam..ale to bude zrejme tym,ze ich planujem usit 😃
    a kupila som drahemu koselu a kravatu k popolnocnym..a zrejme si bude musiet kupit nove topanky k popolnocnym..lebo tieto mi nedrzia dobre na nohach 😠

• ahojte ani ja toho nemam ešte nejako veľa - aj ja sa utešujem, však ešte pol roka... my mame kostol, miesto na hostinu, jeden kamarat nas bude sobasit, druhy fotit, tak zatial asi len tolko,... 😵 😒

• lily..a nejake podrobnejsie info o svadbe..kde bude,kolko ludi..ake mas predstavy a pod..

• no predstavy - saty uplne jednoduche, rovne, uzke, no ci si to presadim neviem, lebo vsetci by chceli aby som bola za princeznu 😃 , ludi do stovky sa hadam zmestime(velka rodina...) a teraz rozmyslame nad kapelou a aranžerkou..

• a uz si nejake skusala?

• o tortach som nerozmyslala, na tom mi moc nezalezi obrucky sme si vybrali uz teraz lebo drahy ide prec a bude malo casu,popolnocne saty neriesim, nebudem sa prezliekat alebo si dam saty ktore mam

• no ja mam tetu,ktora pecie..a tym by som sa chcela vyhnut aj tomu,aby mi ona doniesla dalsiu 😃
    u nas som zase ja ta,ktora je prec..a vsetko vybavujeme,ked pridem..
    a uz viete presny datum?

• ano 12.jul, ako mas aj ty

• no uz som si vsimla 😃

• mna najviac stve moznost, ci skor nemoznost vybrat si saty na seba...som strasne nizka a nikde mi nechcu saty skracovat tak vela a ani sa to vzdy neda 😞

• aku mas vysku?

• necelych 150 cm

• to si riadne nizka..mozno by sa ti hodili viac korzetove saty..vtedy sa ta sukna da zahnut hore..a tym sa neznici tak rychlo 😉 pripadne si vyberat bez vysivky naspodu..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov