Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek julovky...nemohla som skor popisat, lebo som pokazila pocitac, tak musel chudatko ist do opravy. ale uz som tu...no super, ako sa to tu rozsiruje..no ale aby som nezabudla, vsetko dobre v novom roku, nech nam to vyjde podla nasich predstav :-) leatea - ty si snincanka, no super..a ako sa vola tvoja babka, mozno ju poznam..ta co ta zavialo do ziliny, vychod sa ti nepacil...hahaha tortelinka - mojenko, normalne som stresovala pri citani ako mi dopadnes so satkami..a dik prejdem na dalsiu stranu, tortelinka uz ma satocky..som rada. ja mam strasny problem si zohnat podla svojich predstav..som s toho hotova, lebo na druhy tyzden uz odlietam do uk, chcela som mat aspon nieco vybrate a dik nic..vzdavam to tu...vsetky satocky su take nie moc podla mojich predstav, ked poviem svoj sen ako by mali vyzerat, tak bohuzial..no asi to vidim na vacsie mestecka..ale kedy asi tak..vy uz moje julovky budete mat vsetko typ top a ja budem zarezavam v hladani... a inak ako sa mi mate hm...
Odpovedať
slavulik..no aj moj zacina protestovat..ale verim,ze do svadby vydrzi..po nej by som si kupila uz novy..aspon tento dostane braceka alebo sestricku a nebude mu smutno :-D :-D :-D babkine meno poslem cez ip..pre istotu..a preco som v ziline?no vystudovala som tu VS..uz strednu som studovala v he..a vela ludi mi v sv vadi,takze radsej co najdalej od nich..
Odpovedať
Profilova fotka
leatea... a ako dlho si zila v sv..no asi dlhsie, ked si studovala v he...co sa tyka ludi v sv...k tomu sa moc vyjadrovat nebudem, ja som rada, ked som par kilometrov dalej..ale vzdy ma tu taha k rodine ale to je asi tak vsio..vidiet kamosov a ist prec..neviem si tu predstavit zivot..ale mi este ani nevieme kde sa po svadbe uchytime, to je co?
Odpovedať
no ja som asi celkom pohodova nevesta, moc sa s tym nestresujem a ked nebude vsetko tip top tak sa svet nezruti, hlavne ze sa budeme dobre citit
Odpovedať
slavulik..no ja v snine mam este kopec doktorov..to,aby som mala dovod prist :-D ale od 18 som mimo..ked som sla na VS..ani tam poriadne nepoznam ludi..ale im uplne staci,ze poznaju mna..a hned vedia kto som a tak.. ]-( ]-( ]-( no my po svadbe budeme prec z vychodu.. tortelinka..no ja podla nalady..obcas musi byt vsetko perfektne a obcas mi je to totalne ukradnute..ale svadba musi byt perfektna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tortelinka... tak v tom mas pravdu, netreba stresovat..ale ked ja chcem mat ako leatea pise perfektnu svadbicku, tip top..no ale musim ratat aj s tym, ze vsetko nemoze vyjst...ved sme len ludia...
Odpovedať
samozrejme ze kazdy chce mat super svadbu, bola som raz na takej kde bolo vsetko do bodky pripravene, a zacalo strasne prsat ked sa zacala svadba, naburali 2 auta a nakoniec si nevesta pocas tanca rozbila hlavu a skocila na chirurgii a zasivali jej hlavu...takze aj takto vyzera "dokonala" svadba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna sa netreba upinat na vsetky malickosti a ze ked toto nevyjde, tak to uz nebude ono atd.. najdolezitejsie je, ze sa berieme a chceme to oslavit s nasou rodinou a priatelmi.. napr. na bratrancovej svadbe vypadola na dve hodiny elektrina a nevesta to brala ako absolutnu tragediu.. pritom mali zivu hudbu, takze mohli hrat, boli sme pri svieckach, takze bola romantika a vsetci sa bavili a tancovali este viac, ako normalne, len nevesta sa tvarila ako na pohrebe :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a bola aj sranda, lebo sme chodili na zachod so svieckami :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha ine vzruso :-D :-D :-D to muselo byt fakt dobre, mohli ste tu zdutu nevestu niekam uniest, ani by si nikto nevsimol 8-) hodit do nej dake poldeci hned by bola byvala veselsia :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no prave ze sme ju chceli uniest, ale zenich bol tiez trochu drbnuty a normalne sa zacal bit a metat okolo, ze sme vsetci zostali vyjaveni.. no celkovo to bola najdivnejsia svadba na akej som bola.. nevesta krasna, len sa akosi zabudla usmievat a zenich prilis naviazany na nevestu, ze k nej nepustil ani jej vlastneho brata tancovat.. brrrrrr!!!
Odpovedať
mne by sa taka svieckova romantika pacila.... ja necakam, ze moja svadba bude perfektna, nikdy sa to neda naplanovat na 100 % a radsej nemam prehnane predstavy aby som nebola sklamana... s tym unasanim - zazila som na jednej svadbe, ze nevestu (este k tomu tehotnu) uniesli podnapití kamarati,a to sme potom vsetci trpli, ako to dopadne... tak sme sa s drahym dohodli, ze ziadne unasanie nebude (teda dufam) lebo neda sa ustriehnut, kto kolko pije a ci nahodou si nezmysli sadnut si za volant a ja nemienim trpnut ci ma niekde nevykotia :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby..no moj zivot je zrejme uz dopredu rpesne naplanovany..ale nejake necakane udalosti sa udeju,no vzdy mi dobre zapadnu do planu..ale urcite sa nebudem rozculovat,ze mam miesto bielych tanierov oranzove :-D vsetko treba s mierou..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte julovky :-) takže moj plánovaný termín je 12.7. ako ty leatea..najprv som riešila jún mysliac si, že moji rodičia mali v tomto mesiaci svadbu..aallee mamina ma vyviedla z omylu :-D že to bol júl...takže v utorok ideme..a dohodneme na pevno..v pondelok teraz idem pozrieť nejaké šatičky..
Odpovedať
vitaj medzi nami caly..mas aj nejake dalsie predstavy..ako sala,kostol,pocet hosti a tak podobne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky.aj ja sa vydavam 19. jula 2008.strasne sa tesim.v utorok idem skusat saty.zatial mam zajednanu salu urad a hudbu...nemozem sa dockat
Odpovedať
Profilova fotka
leatea: zatiaľ nemám nič okrem dohodnutej návštevy u ,,pátra,, tak voláme nášho duchovného :-) ale myslím si, že najdôležitejšie je zatiaľ pre mňa aby sa mi zhodol ten termín (sála, šaty a kostol) hostí...tak okolo 70 musíme to ešte prebrať s rodinou..z mojej strany okolo 30 aj snúbenec zhruba toľko a to počítame tú najbližšiu rodinu :-) a samozrejme priatelia, čo nesmú chýbať..
Odpovedať
Profilova fotka
a ďakujem za privítanie ;-)
Odpovedať
my uz mame vacsinu..ale vzdy sa cosi objavi,ze to nie je to naj..takze sa stalen nad niecim dohadujeme.. :-D caly..saty by si mohla najst..vraj v juli moc nechcu svadby..ale ja si to nemyslim..a kostol zavisi od toho,ci je ziadany.. princess..nezabudni si to uzit..a zobrat fotak.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea...šatičky som bola včera teda poskúšať...no poviem ti bolo to zvláštne ale úplne perfektný pocit :-) je to novootvorený salón a pani majiteľka mi dala cd s foto okolo 100 ks šiat ktoré vie doviezť..značka TIARA ale boli tam aj Maggie soterro kde mi podli do oka jedny..vytvorím album s mojími predstavami :-) kostol..žiadaný je pretože máme skvelého ,,pátra,, ale je to zároveň aj dobrý priaťeľ našej rodiny takže problém nebude.. svadba v júli..každý tvrdí, že sa budú kaziť koláče :-S ale mna to vobec neodrádza, pretože ja milujem leto a hlavne keď je všade veľa kvetov pretože som kvetinárka :-) ...dúfam, že nebude búrka :-D...
Odpovedať
ahoj caly..tak musim kuknut,ci uz mas fotky v albume.. tiez budem mat svadbu v juli..a je mi jedno,ze sa to niekomu nepaci a nie je najlepsi cas na kolace.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ako to máte so zvykmi?? čo u vás platí nevesta ženíchovy a naopak??
Odpovedať
podla mna je to vecou dohody a moznosti oboch stran, netreba sa drzat nejakych zvykov
Odpovedať
Profilova fotka
no ani to podla zvykov mat nebudeme pratoze si chceme vacsinu vydavkov platit sami, len ma to tak zaujímalo, či to rieši vobec niekto ako to bolo kedysi ;-)
Odpovedať
no u nas ja platim takmer vsetko.. :-D a dozvedela som sa,ze v uk sa ocakava,ze rodina nevesty zaplati takmer vsetko.. :-o
Odpovedať
aj u nas moji rodicia zaplatia svadbu a manzel plati oblecenie, obrucky a vsetko co sa tyka priamo nas dvoch
Odpovedať
Profilova fotka
u nás je zvykom, že nevesta platí ženíchovy košelu a doplnky a on šaty,obrúčky, kyticu...no a nevesta este pierka pre vsetkých...hostinu kazdy svoju rodinu a kamosov spoločne.. ale bude to asi tak,že on bude platit vsetky vydavky ohladom nas dvoch..
Odpovedať
Profilova fotka
princess..vsetky tie satocy ti sedeli...zavoj chces taky dlhy?? tiez sa mi paci dlhaaansky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem caly8 ale aj tak vobec neviem ktore si mam vybrat.v sobotu ideme este do spisskej tak mozno tam nieco najdem.papa
Odpovedať
Profilova fotka
princess..si svadobný typ ;-) ako nám povedali v jednom salone v BB ked som bola s kamoskou ktora mala svadbu v 2006...ona co obliekla to jej sedelo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?