Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahaa, pracujes v kvetinarstve? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby..ja zas nestíham čítať... :-S :-D koooonečne som zohnala tie kamienky...sú oranžové s nádychom do červena..huráááá :-D caly...tak bola som v kvetinárstve...a mali tam to..cimbídium ( neviem ten terminus technikus )podobné tej farbe...ako moja stuha...ale neviem, či by to nebolo až príliš jednocuché..držeť jednu stonku...i ked je dosť mohutná...lebo stojí okolo 700...a tri už by boli moc na náš rozpočet...ale potom aj tie phalenopssisi...ževraj by mali...ale len bilee...ale pôjdem aj do iného kvetinárstva :-) ;-)
Odpovedať
a ake potrebujes kamienky? :-) ok, idem ja prec, ideme s drahym na koncert, tak Vam prajem pekny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..už mám...také tie sklenené..dekoratívne... :-D wau..koncert? tak príjemné umelecké vižitie :-D :-D
Odpovedať
ahaa, viem si predstavit, no ja som tiez povodne planovala, ale celu vyzdobu mame v cene saly, takze aspon nemam starosti navyse ]-( ok, uz bezkam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak utekáááj...to je supiš, že máte výzdobu v cene...my máme v cene len servítkovú výzdobu :-p baby...kde ste všetky???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lorinko...tao cymbidium je tazke a nie velmi pekne na svadobnu kyticku aspon podla mna :-) ten phalenopsis to uz hej..urcite budu vediet objednat aj v takej farbe ako potrebujes ale urcite to bude drahsie ako 1500...aallleebooooo....je este moznost, ze si kupis crepnikovu niekde v ikea a potrihas si ju a obmotas takou stuhou ako mas na satach stonky a bude...moze byt, ze kupis za najakych 300 sk a bude dvojkveta...hmm?? ale to byvaju zvycajne mensie kvety...ako hlavky :-) alebo si kupis dve 600 sk a vyhodu to ma tu, ze ti ostanu tie crepniky a mozes pestovat dalej :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj caly..ty si génius :-D 8-) to by sa fakt dalo... :-N :-. pridala som si aj 2 foto tých orchideí do albumu..takej farby by som chcela..čo tam mám...alebo tú prvú kyticu..hm? čo povieš??? =-)
Odpovedať
som doma :-)
Odpovedať
baby..tak aj ja sa budem zabijat na vyssom opatku..dnes som poslala sek predajcovi,tak hadam sa dalsi tyzden dockam topanok..teda sandalok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..normálne som čumela, že kde si o takejto hodine??? :-D :-D =-) :-p
Odpovedať
bola som na nakupe..a vies,maju tam dvd celkom lacne,takze to vzdy zdrzi :-D :-D :-D nijake rande sa zial nepodarilo..mozno nabuduce niekoho stretnem =-) :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
leatea!!!!zeeee randeeeeee :-D :-D lorinko...v pohode mne sa paci ta farba ako mas tu stuhu..to je krasna a taku zozenies bez problemov :-) no som to vymyslela paradne :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj...normálne som nechápala...že ťa tu nemám :-D :-D to si čítala, čo mi caly poradila?? normálne o tom začínam uvažovať.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...a ja mam taku aj doma a prave kvitnee :-p poslem ti?? :-D
Odpovedať
caly..no nemozem stale sediet doma,ked chcem zhodit..musim s hybat.. ak nepojdem na rande,tak pojdem nakupovat a tam miniem viac ako na tom rande =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...a co ak stretnes nejakeho lakomca a budes musiet platit ty?? :-p :-D to si chod radsej nakupovat a robit radost :-D a veeela radosti...pochodis a schudnes paradne :-) ale tebe netreba si stihla ;-)
Odpovedať
lori..no to by som hned brala na tvojom mieste..ved nik nemusi vediet..alebo aj moze,ze si si svadobnu kyticu sama vypestovala :-) dam este sprchu a uz budem tu..dnes sa nechystam uz nic robit..len oddychovat a musim dohnat spravy,co som nevidela.. caly..to zistim velmi rychlo ;-) zhodit musim..lebo neobleciem zopar nohavic..ale lipo to isti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...poklona :-D :-D a videla si tú kytičku v albume?? čo na nu povieš???
Odpovedať
Profilova fotka
pchááá, že lipo... :-D :-D :-p caly...zajtra si tu? alebo v práci?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...tak myslim ze ta biela :-) a ty budes mat samozrejme tvoju farbu no o predpokladam, ze su tam tri stonky a poprepletane aby to bolo take huste :-) zajtra pojdem do kvetinarstva...ale nie cely den..preco?? lea...to vazne??? by si sla na liposukciu???
Odpovedať
Profilova fotka
že aby sme mohli pokecať cez deň... :-D lebo už budem teraz končiť...umieram od hladu...a to učenie...ja sa asi zabijem... ved to mám stále len pri sebe položené... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...urcite zajtra pokecame :-) uz sa tesim :-D veru moja uč sa aj ja idem rozmyslat co a ako dalej...ci s podnikanim ci s byvanim..cakam na dobre spravy a na nejake uz konecne spravy vlastne.....a tak...drahy vravi, ze si ideme nieco pozriet v telke tak si idem.... idem aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...aj aj sa teším :-D :-D :-D lea...tak pekný večer...a na lipo..zabúdaj..zabúdaj... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa lorinko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia....ano pracujem :-)
Odpovedať
samozrejme,ze by som sla..ale nie na klasicku..ale na tu ultrazvukom..musim pozistovat,kde sa to da podstupit..a mozno by som stihla este pred svadbou,ak by som mala zvysnych 15t pekny vecer..ja si idem pustit spravy a rozvalit sa na postel..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek nevesticky... dnes ste mali zaujimavu temu...ci je spravne, ze sa vydavame...no musim sa priznat, ja nad tym rozmyslam vzdy..boze je to spravne, co ked nie co potom..vsetky otazky sveta ma napadnu, ale neviem si predstavit mat pri sebe niekoho ineho...no vidim, ze nie som sama, ktora ma rovnake otazky... inak vitaj pia...
Odpovedať
slav..cakam este tie linky.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mojenko..uz som ti poslala, preco ti neprisli, nerozumiem... mam ich tu dat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?