Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no jasne..inac by som nesla sama do zahranicia..a mileho nenechala doma :-N
Odpovedať
tak to ja by som zasa taku odvahu nemala
Odpovedať
caute zeny, to ucenie mi nejak nejde :-|
Odpovedať
ked nejde tak nejde, nenut sa lebo sa aj tak nic nenaucis. To sa ti musi chciet a potom to ide same.
Odpovedať
no ved to, ale ked mi to ide, tak niekedy sa nenazdam a sedim za tym aj cely den... kurnik , zase dnes nic neurobim :-S
Odpovedať
pocujte zeny, neprenasleduje vas niekedy taky pocit zvlastny, aspon mne sa to zvykne snivat, ze nerobim dobre, ze sa chcem vydavat...ale nechapem co riesim pri tom svojho draheho by som nikdy nevymenila a ani si neviem pri sebe predstavit niekoho ineho..len niekedy ma prenasleduje cudny pocit, a bojim sa aby nam to vydrzalo navzdy. ja som aj tak nabozensky vychovana,a nemienim sa rozvadzat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
uff ty mi hovoris z duse zienka neviem co to je, tiez sa mi blbosti snivaju a ineho by som za nic na svete nechcela
Odpovedať
takze nie som sama, chvalabohu, uz som sa bala ci som ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja, a ze ak svinka som, ked ma take myslienky popadaju :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D ale nie sme svinky isto
Odpovedať
baby pridam sa k vam, aj mna niekedy popadnu pochybnosti. V jeden den je vsetko ruzove a druhy den rozmyslam, ze nerobime dobre. :-N
Odpovedať
a hlavne vtedy, ked sa dvaja hadaju =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved toto... len co boh stvoril, to uz rozlucovat tiez nemienim (e)..., tak budem (e) asi holt niekedy zatat zuby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oprava: boh spojil :-D uz trepem blbosti
Odpovedať
asi, lenze nie vzdy sa to da. Ja nie som velmi hadavy typ, ale niekedy to fakt uz nevydrzim. 8-(
Odpovedať
boh stvoril :-D to bolo dobre, jasne ja sa tiez nerada hadam, niekedy sa proste neda... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa nerada hadam tiez, ale zas povedzeme si otvorene niekedy som v tom priam profik :-N 8-) :-(
Odpovedať
ako kazda zena, ]-(
Odpovedať
no my nemame sancu sa hadat..obcas ma napadaju divne myslienky,ze by bolo lepsie samej,ked vsetky vztahy,co som mala,tak boli take zvacsa na dialku..ale ked som s nim alebo si len na neho spomeniem,hned mi busi v srdci a citim sa max spokojna..mozno pridu problemy,no viem,ze ich zvladnem..
Odpovedať
lea...asi nie ste casto spolu ze? ty pracujes niekde v zahranici ?
Odpovedať
no som v londyne..pracujem na strednej skole..a moj mily je v za..kde pracuje a este aj studuje..ak by sa nedal na studium,tak je tu uz davno..ale po svadbe pride.. nastastie mame dostatok volna,tak chodim casto domov,co zial ide aj do penazi..ale nejak zvladnem.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence :-) wow aka debata :-D tak k poslednej teme aj ja nieco pridam, pochybnosti ee tie nemam, naco?? aj tak sme tu na to aby sme zili vedno muz a zena a plodili deturence tak co budeme spekulovat ??:-D :-p no nie? ja uz s mojim nastavajucim zijem takze ci tak alebo tak budeme spolu... a svadba?? on je ten konzervativnejsi v nasom pare takze ked si to zela ja som nie proti :-D a hadame sa na dennom poriadku ale so smiechom a tak pekne :-N nasla som toho praveho a nemame vyrazne rozdiely medzi sebou :-) dnes som baby bola pozriet v jednom salone tu v BR :-( ee nic sa mi nepacilo...a mame tu az dva :-D takze ten druhy ako som pocula tiez stoji za figales ;-( ale neva...ja som z tym aj pocitala... oznamka...samovyroba ale kedyy?? to nikto netusi :-p pojdem buduci tyzden za fotografom, nech nas ide pofotit kedsi a tak...nieco vymyslime...tiez chcem nas dvoch dat na oznamko ale ak nebudeme peknyyyyy ]-( dam tam kvety..a basta :-p :-D a ani topanky nemam ale sa spolieham na letny tovar lebo chcem ako lorinko sandalky a bud bordove alebo ruzove :-)
Odpovedať
jeeej, londyn...bola som tam dva roky po sebe, ale len tak na prazdniny na brigadku. v ktorej casti si? ja som byvala v EDGWARE, a potom vo WEMBLEY..noo ja som s milym isto trosku castejsie ako ty, pravidelne davame trasu kosice- zilina. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...vitaj medzi julovkami :-) ake su vysoke opatky na tych tvojich pjeknych botkach :-D si zvyknuta na take??
Odpovedať
dakujem:-) vies co , ani som ich nemerala, ale su dost vysoke, nie som ani tak zvyknuta nosit opätky, ale moj drahy je vysoky "ako tyzden pred vyplatou" :-D a asi sa budem musiet ucit v nich chodit a tancovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...aj moj je vysokansky 197cm ale sa nezabijem koli nemu v topankach :-D :-p ja nechodim velmi na vysokych takze to tiez budem trenovat ;-) ak si take obstaram... pacia sa ti tulipany?? pozerala som tvoj albumik..
Odpovedať
no moj ma 195 cm, ale ja mam 158 :-| ved nejak prezijem nie? :-D no tulipany mam rada od malicka, velmi sa mi pacia, len v poslednu dobu sa mi zacinaju pacit aj ruzove ruzicky, este uvidim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pia..ja mam o desat cm viac ako ty :-) takze tiez som krpec oproti mileho :-) ale co dobreho vela nebyva :-D :-p tak hladaj hladaj a pridavaj do albumiku ja tiez chcem ruzovo-bordovo-hnedo neviem aku :-D
Odpovedať
presne presnee..vsetko co je male je zlate:-) aspon moj drahy to hovori :-D a ty chces ruze? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem vsetko mozne :-) robim s tym takze je tazko si vybrat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?