Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • dakujem , a pri tom boli dost lacne 😠 cakala som , ze dam viac za svadobne topanky

• a koľko ťa vyšli?? 🤔

• pouhyyych 799 sk 😉

• Sponzor fóra
  • 🤔 🤔 😬 😎 super cena...ja som dokonca videla v deichmane..také svadobné..celkom pekné za 599 😬

• no tak to je fajn 😉 ja som nesla nic kupovat, ale nahodne sa mi zapacili a pozeram, ze super cena, no nekup to 😎

• ja ešte topky nemám...ale to som už jedny mala...ale k iným šatám...potom som zmenila šaty a topky som šla vrátiť 😃 😛

• utekam do prace..pekny den..
    zatim 😉

• ahaa 😃 ale pozeram, ze budes mat krasne saty 😉

• lea ...pekny dniiik 😉

• och babenky, moje pripravy sa pohli trosku tym, ze som kupila bizu. Treba mi este topky a oznamka. Oznamka si chceme robit sami. Urobila som uz asi 30 verzii, ale ani jedna mi nesadla na 100%. Vy ste na tom ako s oznamkami?
    Tento tyzden by sme uz mali mat aj obrucky, tak tesiiiiiiim.

• dakovala 😃 a ty máš už vybraté??? lebo v albume vidím len pár popolnočných... 🤔

• ano mam kupene, ale som v nich este trosku natrieskana 😒 , tak planujem este chudnut do nich, ak to nevyda, tak je to este varianta s rozsirenim..he 😠

• janja..my sme na tom s oznamkami dosť biedne 😒 chceme naše spoločné foto na ne dať...lenže chlop ešte ani kamoša nepožiadal...že či bude ochotný nás ísť vyfotiť... 😒 😠 takže až budeme mať foto...začneme teprve na nich pracovať...

• piata...takže ty máš vlastné šatičky??? a kde si ich kúpila? 🤔

• no my sme boli dat vcera robit oznamka, tiez sme prv chcelii sami, ale po prve, trebalo by to dat niekde tlacit a ako sme pozerali papiere, tak taky vizitkovy papier stal 14 sk, takze by sa nam to neoplatilo ...

• Sponzor fóra
  • piata..tak to sa pridáš do nášho klubu...dychtivých po schuduntí a cvičení 😃 😃 😛

• no v kosiciach( odkial pochadzam) bol v decembri vypredaj, resp. rusil sa salon, takze mali tam satky od 3000 vyssie...a dalo sa vybrat, su take jemne, jednoduche 🙂

• to je super...tie moje...len požičovné stojí 11 500 😐 😠 ale čo už...

• babky caute,

no my sme na tom s oznamkami tiez biedne, teda uz vieme co na nich cheme mat Obrazky z darcekovych predmetov od slonco), len ten material este chyba, a kym ich potom este dame dokopy aaach jaaaj

Baby vy uz mate vsetky topanky?

Lori potom som pozerala ti tvoje saty, su fakt prekrasne

• jasne jasne, ale zatial chudnem " od zajtra" ako kazdy den 😎 ale nie fakt, po Velkej noci urcite

• hela...díkes 😃 😎 ...je topánky ešte nemám...ale určite chcem sandálky...a ty si aké predstavuješ??
    takže s oznamkami ste na tom podobne ako my... 😒

• lori...no ved to, zda sa mi to v tych pozicovniach prehnane ...ale jasne, tie tvoje su prekrasne,takze sa necudujem, ze taka cena 😎

• no...ja sa práve odhodlávam na ranajšie cvičenie...ale stále čučím tu... 😃 😛

• hela..ja uz mam topanocky 😉

• janja...tak to je fakr dobrééé 😃

• janja..podarene 🙂 ale moj nechcel nic take, skor nieco jemne, jednoduche...a vraj mu " je vsetko jedno" 😠 to urcite...

• ja sa pojdem poucit ( statnice) 😐 a dam si potom poriadne to tela 😎

• ja som uz skusala aj jemne aj srandovne, aj kreslene aj fotky a stale mi tam nieco nerezalo 😐

• piata...tak moj sa k tomu stavia podobne... 😒 že na všetko je ešte čas....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov