Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • mojenko...ani ma nenatahuj, lebo sa do toho pustime hned a dame to objednat este tu..no co mam robit..hm, cakat kym si vyberiem saty alebo objednat...posalala som ti foto ucesu take nieco mozno by som chcela a aj satocky hm..co mi na to povies..

• neboj..ak budu saty,tak sa mozeme dat hned na bizu 😉 ja mam sice uz bizu,ale saty asi zmenim..zatial stale hladam cosi nove.. 😬

• no ta ty si superkova...no dam na teba..mojenko idem sa restartnut, lebo to je hrozne, vsetko mi mrzne...

• Sponzor fóra
  • a posli mi potom znovu tie fotky..lebo nic nedoslo..

• bré ránko kočky 😉
    vy ste toho včera ale popísali, kým som sa učila 🤔 🤔

caly...tie jahody, čo si pridala do albumu..mňam 😃 ...a tá výzdoba s tým....cesnakom???alebo čo to je to gulaté fialové na tej stonke??? 🤔 🤔 to je nádhernéééé 😃 😛 😉

• dobre ranko...jeeej dakujem lorinko...som to vycmuchala vcera 😃 idem teraz prec ale priiiddemm 😛 😉

• dobre ranko babenky..vyspali ste sa? ja aj ano..
    nejde mi otvorit ten album 😠

• ahojte, ja som si vcera kupila bizu, normalne som rada. Bolo to len tak, vobec som nemala v plane ju kupit, ale ked som ju zbadala, tak mi hned padla do oka.

• ahoj jnja..tak to je super..mas v albume?

• ahojte kocky, ako pokracuju pripravy na svadbicku? 🙂 ja som tu novaaa..

• ahoj...no mne osobne celkom dobre..ty sa pochval,ako si na tom 😉

• ahoj lea, este to nemam v albume. Teraz som v praci, neskor pridam....

• no ja v pohodke, datum mame 5.7 , ale mam pocit, ze sa asi nedockam 😉 tiez sa tak tesite? moj drahy mi uz zakazal navstevovat podobne stranky, vraj je so mnou na nevydrzanie 😠

• pia..no uz mi to obcas lezie na nervy to cakanie..ale ked si spomeniem,co vsetko este treba,tak som aj rada 😃
    ja mam draheho daleko,takze to je v poho..

janja..v pohode si pockam 😃

• no ved to, to cakanie...co musis este take zariadit hm? 😉

• Sponzor fóra
  • lea...aj ja som sa celkom v poho vyspala 😃

janja..aj si ju odfotila???idem sa kuknúř do albumu...či ju tam nenájdem... 🤔 😬

caly...jéj..teším sa...ja tu budem až večer 😞 ale teraz som ete tu 😎

piatazena...vitáááj 😃

• no v aprili ideme zajednat menu,mame stretnutie s kapelou..zajst na matriku,pozvat niektorych hosti osobne,ist za knazom,stavit sa na fare,dat gravirovat pohare,ak nedal mily,dat sit saty pre druzicky..a neviem co este..aha..kupit oblek..

• piatazena: a kde budete mat svadbu?

• lori..dikes dikes🙂

• lori..ja za chvilku utekam do prace..ale este chvilku som tu..kym sa najem a nachystam..

• lea. dik za pripomenutie, uz by som zabudlaa, co mi este treba 😎

• janja..svadba bude v dedinke pri kosiciach? vy ? 😎

• pia..a zabudla som..v mojom salone dostali nove modely,tak tam musim skocit..inac objednat z netu..
    mi aj akurat odpisali..tak da vinci by mi dosiel do dvoch tyzdnov,ze ho maju na sklade 🙂 este si pockam na foto od druheho predajcu a uvidime..

• lea..tak príjemný pracovný deň 😃
    ja som dnes chcela ísť do mesta...pokukať tie kamienky....ale tu leje jak najaté 😠 😞

• my v BJ.
    lori: este som ju nesfotila.

• janja... 😞

• lori..ja idem v sobotu..tak hadam bude pekne..musim skocit na dva rozne miesta..ak nie tri.. 😐
    pia..no ja som svadbu z vychdu presunula do ziliny 😃
    janja..a co pripravy?

• ahaa, tak ty toho este mas pred sebou, 😉 drzim prsteky 😃

• pia.. no tak my to mame opacne, drahy je zo ziliny, a ja som z kosic 😉

• piata....máš krásne topky kúpené 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov