Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
čawte babky :-D caly..áno páčia sa mi aj také :-D ;-) ...ale chcela by som tie...čo dala na ne link janja 8-) presne také tri...jednoduché a kráááásne :-D :-D janja...krásne orchideiky si pridala :-) ;-) lea..už si doma??? baby...ja už nebudem môcť stále vysieť na nete...lebo sa vôbec neučím ]-( ]-( mňa to tu baví...ale učiť sa mi nece :-S ááách jó...
Odpovedať
lori..ano :-D prave som prisla..len zas som zabudla vziat lieky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jéj..tak to ich musíš teraz rýchlo užiť, čo??.. a potom pokračovať presne podla pôvodného plánu ;-) koľko dní ich ešte budeš brať?? =-)
Odpovedať
ano..potom spat k planu ]-( ale nastastie rano beriem poslednu..a este dva dni budem potrebovat na to,aby si telo konecne zvyklo na klud od toho svinstva..ani vitaminy nebudem brat =-) aj tie mi lezu na nervy..jedine od alergie musim..dostala som nove,tak musim zistit,ci mi pomahaju alebo nie..lebo tie predtym mi robili hrozne zle..ani teraz to nie je ruzove..no to bude pocasim ale hadam zajtra uz vezmem jarnu bundu :-D :-p dnes je teplucko,aj ked fuci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
konečne budeš mať pokoj od liekov ;-) mňa by tiež porazilo stále sa dopovať antibio...ale ja zas beriem každý deň ( ak nezabudnem ) lieky na tlak...a ked mám migrénu ..tak aj proti bolesti....ja mám pečeň chúďa už zvyknutú na lieky každého druhu...od maličky mávam migrény a beriem lieky ]-( ]-( :-( aj ja už sa teším ,kedy konečne bude nad 15 stupňov 8-) vytiahnem ten červený balonák, čo som si kúpila v H&M :-D 8-) zajtra možno pôjdem omrknúť to tesco...či neobjavím tie kamienky ;-)
Odpovedať
no super..ja som si zas v polsku kupila super bundu..bielu a je elegantna..tak by som to chcela vziat,ale neverim,ze na svk bude teplo na to v aprili..ale uz viem,v com pojdem pozyvat na svadbu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bude mať svokor z teba radosť v tej bunde :-D :-D 8-) lea..nestraš...dúfam, že v apríli už bude pekne teplúčko 8-) inak už sú tu rozkvitnuté narcisky aj hyacinty a niektoré stromy :-D ;-) je to krááása...keby len teplejšie bolo x-)
Odpovedať
a kolko je teraz stupnov?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bolo tuším 10..ale pod mrakom...a aj spŕchlo... :-| a zajtra má byť to isté :-p a u vás?
Odpovedať
no to je aspon cosi..tu netusim kolko..ale v poho aj 15..ale zas fucalo a parkrat sa zlialo..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...idem ta het... :-D dnes som aj aj strááášne unavená..a ani neviem z čoho :-S ale ešte sa musím čo to poučiť...a to ja neviem, ked mám aj pc zapnutý... tak pekný večer :-) ;-)
Odpovedať
obre..tak prijemne ucenie :-p ja musim este postrihat pauzak..ozdobnymi noznicami :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea....tak ti mas kazdy den co robit :-) okolo svadby..kolko uz mas hotovych oznamiek??
Odpovedať
ahoj caly..mam 34..a viac uz teraz ani nespravim..iba,ak by som tu niekde zohnala stuzky,co potrebujem..ale tomu neverim..a v mojom obchode v ziline zatial nemaju..ale zajtra tam zas poslem mileho,nech sa popyta,kedy dostanu..a ked dostanu,ze chcem odlozit 5m z kazdej..je problem ich zohnat..a ja budem potrebovat na april rozoslat pozvanky..
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj ahoj :-p som neslusna .... tak ale hadam nebude problem...mas aj nejake nahradne riesenie?? ci nepripada do uvahy aspon kvalita ina alebo odtien?? ja som vcera akurat nasla obrazok tory by sa mi aj popacoval ako namet ale musime si k tomu sadnut a rozhodnt..buduci tyzden pojdeme ku fotografovi a mozno sa dame nafotit a urobime si take....jednoduche a hlavne lacne :-D duuuufamm...
Odpovedať
ziadna nahrada nie je..ale je este zopar obchodov v ziline,tak hadam niekde najdem..no ten chlap by to mohol v poho objednat..ja som mu uz davnejsie spominala,ze budem potrebovat 10m..z kazdej.. super..tak sa potom pochval ;-) ja budem robit este mailove..ale az neskor..
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som dala nejake namety na oznamko do albumu....paci sa mi aj take kvetinove ako to prve :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek moje nevesticky...konecne som tu po blud dnoch, ako sa mi mate, co noveho...citam citam, to co nakupujete hm..neake stuzky, to ako na oznamko alebo ako?
Odpovedať
slav..ja budem mat sandalky..ak sa mi teda podari zaplatit ich..lebo je to akesi komplikovane..dnes som sa nedovolala,tak so pisala o adresu,ze im poslem sek.. caly..tie kvietinkove su take jemnucke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej su ;-) uvidime co a ako ak sa mi budu pacit fotky ktore urobime tak budu tie ale ak nie tak nieco z tohto :-p slavulik...tak napis co a ako ty?? uz si postupila v pripravach ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...nadherne satocky, ja nechapem, kde vy ich skusate, nerozumiem tomu...tolko nadhernych siat a ja dik na vychode skusala obycajne..nechapcka... lea..to si kupujes sandalky odkial..cez netik, ze je to komplikovane alebo ako...ja som si uz topanocky kupila, len ktovie ci pristanu...maju otvorenu spicku ale su topanocky, nie sandalky, sandalky sa mi moc pacili ale nenasla som zatial ziadne co by ma uputali moooooooooc
Odpovedať
slav.cez ebay..rainbow..nove..ale ten predajca to ma take divne..to platenie..nabuduce budem vediet.. rainbow je vraj dobra znacka..tak uvidim az dojdu..ak dojdu teda =-) inac..ja mam uz manzetky doma..aj komplet bizu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no superko..ja nemam nic, na to sa spolieham na tvoju pomoc...len asi pockame kym si vyberiem satocky a potom sa spolocne do toho pustime, hm co ty na to? inak ako dlho to trva kym to prijde na slovensko...
Odpovedať
ja som si vsetko dala poslat tu..je to rychlejsie a nizsie postovne.. ;-) napr bizu mi prisla do 4dni z honkongu :-) je to individualne..ale v poho pomozem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem mojenko...takze to je take rychle, no super, cakala som, ze mesiac, ta to by som si musela poriadne pohnut...
Odpovedať
nie..do dvoch tyzdnov to vacsinou byva..mesiac tak niektore saty..ktore ti siju na zakazku..ale toto urcite nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super, dakujem...ja by som len brala celenku a bizu...myslim si ze to vychadza lacnejsie ci nie..hm co ty na to...
Odpovedať
no ja som za to dala asi tisicku dokopy..
Odpovedať
Profilova fotka
dokopy aj s postovnym to nemyslis vazne..uz aj teraz si objednam...
Odpovedať
fakt..a to ratam kurz stale 50.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?