Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • baby..tak uz som doma..a aj manzetky dorazili..
    a este som sa nepochvalila,ze som vyhrala aukciu na ebay..na tie sandalky..idem ich vyplatit a do konca tyzdna by mali prist 🙂

• caly...si zlatá 🙂 😉 nó ale ja práve neviem, aká to má byť farba 😒 ale asi taká jemne oranžová...kvôli tým stenám v tej miestnosti...ale tiež pôjdem asi v stredu, alebo vo štvrtok to kuknúť do tesca a do dunaja 😃 tak som zvedavá...
    dnes som aj maminu oboznamovala s mojimi novými poznatkami o pestovní orchideí 😎 som machrovala 😎 ked už viem, čo a ako... 😃 😛

lea...gratulujém...ja mám z teba traumu 😃 😛 ...čo už všetko máš...a my stále stagnujeme 😒
    a aké sandálky??? hod link

• ahoj leatea

akurat som pozerala tvoj album a strasne sa mi pacis v tch satkach kde mas poznacene, ze v nich vyzeras chudo 😃 paci sa mi ta jednoduchost.. 😉
    tak blahozelam ...dufam, ze ti budu dobre 🙂 a hlavne pohodlne...
    baby taka otazka...vasi chlapi budu mat kosele s kratkym rukavom ci dlhym?

• Sponzor fóra
  • caly...asi s dlhým...práve som sa ho pýtala...ale driemal..tak som ho musela trošku zobudi 😛 ť 😃 😃
    a tvoj chlop chce mať krátky?? 🤔

• caly..určite s dlhým 😃

• lorinko..tak to sa mi paci 😃 treba skusenosti podavat dalej 😃

• http://i15.ebayimg.com/01/i/000/d5/2c/ea20_1.JPG

caly..tie saty ale nechcem..ja som troska na iny vkus..a tieto som si obliekla kvoli svokrovi..aby nepovedal,ze som nevyskusala nic s vystrihom 😃 😃 😃

ja som tomu svojmu kupila s dlhym rukavom,kedze budu aj manzetky..

lori..takze uz sa pustas do pestovania? 😃

• som si spomenula,co som sa chcela opytat..aka je prijatelna cena za mandle v cukre?
    nasla som na anglickej stranke za necelych 8libier a este potom coko srdiecka tiez tak nejako..a tiez kilo..zvazujem,ze to kupim..spravime sami skatulky a urobime mix z tohto..a mam zvysnu stuhu,tak tu pouzijem na deko..
    co vy na to?

• lea..vsak ja som len moj nazor povedala...ak ta to potesi 😛 to len preto, ze ja chcem teraz momentalne take jednoduche, tak preto ich chvalim...
    ale ty si ich uz vyskusala tolko, ze stracam prehlad a naozaj by som si uz nevedela vybrat...mne sa na tebe pacilo dost vela kusov... 😉

lorinko...na mojho chlopa nezozeniem koselu v normalnom obchode a nenormalny neviem ci je 😃 😛 pretoze jemu je aj predlzeny rukav 72cm maly....porebuje 78 cm...takze tak...a chce s kratkym...neznasa ked mu je teplo..hadam to nebude proti nejakej etike???

• lea...jéj to sú tie pekné 😃 takže teraz k nim už len šaty 😃 😃 😛
    ja už som v pestovaní zbehlá...ale vždy si nechám poradiť od skúsenejšieho 😃 😎 vždy sa niečo nové priučím 😎
    aké s výstrihom??? to si idem aj ja kuknúť 😬

caly..a zas som si prešla aj ten tvoj albumík...a tie kytice, čo tam máš...ááách to je radosť na tom pozerať 😃 😃 😉

• kašlať na etiku 😛 😃 ževraj nevesta namá mať sandálky a ja budem 😃 majú sa robíjať taniera...čo čo...ale my nebudeme 😃 každý ako chce 😉

• caly..hej..viem 😉 vies..to len ja vymyslam,tak uz ani neviem,co by som poskusala..ale na svk urcite skocim do auparku skusit davis 😬 a potom v tej ziline tiez..smaily ma v aprili svadbu,tak ked pojde na skusku,tak pojdem s nou a skusim nieco dalsie 😬
    a nerozmyslala si dat mu usit?

• lea..co ja viem..ci usit.. ale co ked chce s krátkym? mozno to este prezistim a prehovorim ho 😃
    baby nahovoril ma aby som mu pomohla pisat geologicku spravu tak pisem 😞 same zvlastne vyrazy 😃

sandalky aj ja chcem a co ked??? teraz uz to nie je take ako kedysi 😉 no nie?

lorinko..dakujem keby sa mi chcelo este pridam viacej kyticiek ale to uz tak neobzeram 😃 😛 ale dnes som bola aj v obchode pri kamoske v kvetinar.a tam jeden casak kde boli svadobky skoro zo samych pivonii...no som skoro odpadla 😬

• caly..skus sa popytat aj rodicov,ze co si o tom myslia 😉

no ja som sa dala este na aukciu o jedne topanky..tak uvidim..co sa mi viac hodi,to obujem 😃 hlavne,aby som mala saty 😬

• lea...to by bolo keby sa mi zacali rodicia starat do toho 😃 😛 ale nie nic za to nedam ale moja mamina bude potom velmi aktivna 😃 😃 a to ee 😉 ja si radsej sama vsetko pohladam a vybavim aby to bolo ako ja a moj milý chceme 🙂 kedp pojdeme aj v trickach no nie?? 😃 😛

a kolko ta stali tieto co uz mas??

• Sponzor fóra
  • 1500 😉 aj s postovnym..co je dobra cena.a tie druhe by mohli vyjst menej..

• tak jasne, ze dobra 🙂 som zvedava ako sa budes v nich citit 😉 dufam, ze pohodlne..

• no je to dobra znacka..tak by to malo byt v pohode 🙂

inac,ked hovoris to staranie rodicov..tak nasi nemozu a jeho by aj chceli,ale nedovolim..nechcem im robit starosti a chcem to podla nas dvoch..ale hrozne sa mi pacil svokor,ked sme mu oznamili,ze po svadbe ide mily za mnou..ostal dost prekvapeny a povedal,ze v londyne nam nebude moct vybavit s nicim nam pomoct 😬

• no toto je pre nich najhorsie 😃 ja nerozumiem tomu ako nemozu pochopit, ze jednoducho dnes su mladi iny...samostatnejsi a pruznejsi...len si to zober, napr.ked sa moji rodicia brali mama mala 19 rokov ja mam pomaly 30 a chceli by mi pomahat??? ved ona uz mala dve deti skolopovinne 😃 😛 tak ake pomahanie??
    viem, ze sa budu vytesovat s vnucat a podobne ale to je vsetko...ostatok bude ma mladej rodinke 😛 😃 na nas

a v com vam chce pomoct??

• no moja mama mala uz dve deti takmer v mojom veku..za 8dni presne dve 😃 ale nevadi..nasi vedia,ze som samostatna..som z domu uz dost dlho..odkedy som sla na vysku..a v poho to zvladam..
    netusim,s cim by chcel pomahat..ale viem,ze s babom urcite nebude..to ho rychlo prejde 😃 a navyse deti si chcem vychovavat podla seba..

neboj..bude dobre..ved ani teraz nemozu vela pomahat..lebo ja sa nedam 😃

• tak aj deti..ved predsa budu moje a manzelove a to hadam pochopi aj male dieta 😃 nasi tiez vedia, ze pomoc nepotrebujem..som tiez uz samostatna dlhu dobu 10 rokov to je uz dost 😃 inac chcela by som vidiet ako by sa zatvarili keby som sa zjavila aj s rodinkou a starajte sa ked chcete 😃 😛 to by sa im uz asi nepacilo 😃 😦
    ale nie mam zlatych rodicov aj svokrocov 🙂

si to hned poriesila na zaciatku aby im bolo jasne 😃 ja podobne 😛

• baky..mňa nečakane vyhodil chlop od pc...tak len narýchlo vám ešte idem zaležať pekný večer 😃 😃

• lorinko.. .aj tebe ked uz ides 😞 pa 😃

• ešte som tu... 😃 kým ma zas nevyhodí...( rpbí si totiž daňové priznanie ) a odbieha do kuchyne..lebo tu v izbe máme také slabé svetlo, že na to chudák ani nevidí 😛 😃

• aj mne treba urobit..bozze a este mi neposlala potvrdenie o prijme pre dan moja byvala sefka 😐
    chcela som ist na plavaren dnes baby a koli tomuto som nesla....MS....to je hrozne...inac uz sa citim lepsie tak ma trha... vy ste uz zdrave???

• lea...ty asi este nie vsak? mas este tie antibiotika?

• caly...to je dobje...že už sa cítiš lepšie...mne už je tiež lepšie 🙂 😉 teda..občas ma kde tu niečo zabolí...ale neprikladám tomu veľký význam...ale minulý týžden ma bolela hlava dva dni po sebe 😠 😠
    jáááj...chlop stále len hromží...jak to vypľňa.... 😛

jéj..chodíš plávať??? 🤔 my sme kedysi tiež chodili...dokonca som si robila aj potápačský kurz..ale nedorobila...lebo som sa v 4 metrovej hľbke skoro utopila 😠 😒

• lori..no u nas ma kazdy vlastny pc..uz sa neviem dockat,az si kupim zas novy a tento zostane na svk,takze nebudem musiet vlacit so sebou 😃

caly..este dva dni beriem lieky a potom ma cakaju kontroly a dalsie vysetrenia..sa tesim 😒
    a som horsie na tom ako predtym..ta alergia si robi co chce..ale ani sa necudujem,ked tu mame take divoke pocasie..som kvoli tomu vetru v noci nespala..a dnes asi zas moc nenaspim..

ja aspon mozem povedat,ze nic take netreba,aj ked som chcela strihat dalsi papier..ale pozeram stranky,ze co este na svadbu 😛 nasla som krasne saty..davinci..no super..a ani drahe nie su..len neviem,koko stoji postovne z usa..

• to je dost zle lorinko 😐 ja by som sa asi nepotapala neviem...sme boli v Chorvatsku a vravela som, ze keby som videla co je na dne tak tam ani nevleziem 😃 😛 vies tie rybicky male a take somariny blelee 😒 a ked plavam hore na hladine tak to nevidim a je pokoj ... 😃 😃

no chodim chodim a som si povedala, ze tak zacnem po tom mojom zahadnom kasli 😃

• lea...no ved som kukala na správy a ukazovali tú výchricu, čo vás tam zasiahla 😞 😠 my sme ju mali zas minulý týždeň...tiež sa tu nedalo spať...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov