Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no baby..to asi vsetky tak vymyslame :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to neviem ze kde zohnat taky zavoj, lea ty si taka zbehla v salonoch, nevies ci to poziciavju aj neveste, kt nema od nich saty teda myslim, ze nicol by mali mat take nieco co potrebujem , ale nema tam velmi chut ist, len ak budem nutena ja by som ho aj kupila ale nie novy lebo sa bojim, ze to bude palka, nemate sajnu co taky spanielsky zavoj stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
vymyslame veru, ale sak ved potom uz nebudeme.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hela...ja som sa dočítala, že v NIcol...dokonca požičovné za dlhý španielsky závoj stojí až 5 tisíc....to hrúúúúúza ]-( :-| =-)
Odpovedať
hela..ja som videla tu v bazari jednu ponuku..oni ich siju..poslem ti do ip,co mi poslali..maju nejaku web stranku..
Odpovedať
Profilova fotka
coooo :-o ja som som saty napokon kupila a to bola riadna polozka, ale za pozicanie 5 tis, to je rip off, ze az tak to si ho radsej kupim sama, to neverim, ze bude o tolko drahsi
Odpovedať
Profilova fotka
presne...ak si ho kúpiš...aj tu od nejakej kočky...tak ťa vyjde lacnejšie ;-)
Odpovedať
poslala som ti ip..jeho cena je okolo tisicky sa mi zda.. a ake saty budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem vedela som, kam sa mam obratit ;-) saty som (sme) kupili od la sposa, len teraz neviem, kt model presne, bud je to mosaico (ak ches pozri album) alebo mambo, tie su na stranke la sposy. oba modely su takmer identicke, rozdiel je len vo vzore cipky proste take cipkove so stojacikom, ked som sa opytala, ze kt model som to vlastne kupila, tak mi povedala dake zle meno, take na stranke ani nie su, budem tam musiet este zavolat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wuáááw...tie sú prekrásne...a koľko ťa vyšli...teda ak môžeš prezradiť =-) =-) :-D a kúpila/li ste ich cez net???
Odpovedať
hela..no su krasnucke..kde si ich obstarala?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby.. i ked teda na mne nevzyeraju tak super :-p este ich nemam doma, pridu az za take dva mesiace pocitam... kupila som ich cez jeden salon v belgicku, bolo to rozhodnutie po sklamani zo salonov kde mali la sposa/ pronovias teda a i ked su nadherne dufam, ze mi nezostanu vysiet v skrini
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to sklamanie som myslela zo salonov na sk
Odpovedať
hela..a kolko trva dorucenie? mne sa pacia jedny aj od la sposa,aj od pronovias.. neposles blizsie info do ip?
Odpovedať
Profilova fotka
prečo by na tebe nevyzerali super???? určite v nich budeš krááásna :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
hela..no ak by sme sa mali porovnat my dve v tych satach,tak si 100krat krajsia.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea ip urcite budem, no len ja som neni , no ako by som to.... tak modelkovsky stavna :-D jaaj lea ktomu si ako prislaaaa, teda pochybujem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dúfam, že potom sa ofdfotíš a hodíš foto do albumu :-D už som zvedavááá =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa na to bude dat pozerat tak, hodim aj do albumu;-) baby poznate nieco ako suprise first wedding dance? ak nie, tak vam posielam link na jeden z mnohych na you tube bud na pobavenie alebo ako chrobaka do hlavy http://www.youtube.com/watch?v=XKCO8a...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fakt supéééér :-D :-D 8-) bomba 8-) ale my tanečky nebudeme mať ...len slávnostnú večeru...ale určite by som si musela hrknúť pred takýmto niečím... :-D :-p a čo vy??? budete nacvičovať???
Odpovedať
Profilova fotka
no teda keby hej, tak aj ja by som si musela poriadne lognut z tej svadobnej ;-)
Odpovedať
hela..ja aj ked som chuda,tak nemam tu spravnu postavu..nemozem si obliect uzke saty.. lori..moja sestra mala tiez len veceru a obsluha prisla,ze co chcu na prvy tanec :-N :-D takze prvy tanec bol :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea, tak ty si potom z tych stastnejsich co aj v panpuchovych dobre vyzeraju 8-)
Odpovedať
to ano..a uzke jedine korzetove..na promociach som mala uzke saty..a vyzerali dobre.. no teraz co bezia,tak nie su korzetove.. ale neboj..budes kocka..ako kazda baba.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetky budeme 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
no jasne..ak nezovlime blbe saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-D tak s tym kvetom este vobec neviem ako bude...podla tho ako to zhodnoti moja kadernicka ale moju ,,momentalnu,, predstavu pridam do albumu :-p :-D mozno to bude drdol taky dole podobne ako mas ty helabela alebo rozousteny taky volny postupny prepletany a tam nejake kvety alebo jeden..nevieeeemm :-( :-D ale ako povie kadernicka.. lorinko..urcite cokolvek si vyberies bude pekne..ja si chcem dat tu ruzovu do vlasov,kyticku a topanky .... dufam, ze aj na satach bude taka stuha...v podstate uvidim ako sa mi budu hodit tie satky co som zase vymyslela :-p .... uz dufam buduci tyzden sa pohneme niekde lebo stale cakam na ten katalog obrucok a s drahym sme sa dohodli, ze pojdeme aj do ZV do Nicol..no on ma tam odvezie len alebo pojdem sama... helabela..ja som chcela velmi zavoj ale uz nechcem :-D :-p lebo som si zmyslela tie kvety do vlasov a to by bolo vela..asi :-p lea...ty ako pojdes do Polska? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..inac k tym kvetom...moze to kvetinarka zabandazovat...to sa stonka omota mokrou vatou a potom fixacnou paskou ale to sa len take jemnejsie kvietky...myslim, ze lalia aj orchidea vydrzia v pohode...
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj awój caly....si tu nejak skoro :-D =-) a čo myslíš, nie je lalia moc obrovská?? mňa sa lalie biela zdajú pohrebné. podobne ako kaly....ale tá ružová královksá vyzerá celkom obstojne....ale orchidea to istí...len ked som bola v piatok sa spýtať v kvetinárstve, že či by som mohla držať v ruke len tri stonky orchideí...tak na mna arogantne čumela....žo čo je to za blbosť??? :-| ]-( ]-( ale jedne nevestička to mala...pošlem link :-D ;-)
Odpovedať
ahojte baby, nejako ste tu skoro? co vas svadobne pripravy nedaju spavat? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?