Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ja som kvoli tej oranzovej volila oznamka 😃 a mali by sme mat kytice aj s oranzovymi kvetmi..v sale..
    cez vikend sa liecim..zas mi nie je najlepsie..a musim sa dat dokopy..este 5dni musim pojedat atb 😠
    ani nakupovat kvoli tomu nejdem.. 😞

• chúďa... 😞 ...robí ti zle na žalúdok, alebo sa celkove cítiš zle? 🤔

ževraj u nás má byť zajtra škaredo a pršať..musím si pozrieť počasie...ale máme naplánované ísť do čokoládovne...mňamky 😃 😃 😎 a večer do kaviarne si posedieť...ked už je ten deň žien 😃 😃

inak aj vám všetkým žienkam prajem kráááásny deň žien zajtra 😃 😃 😃

• oprava...tak zajtra má byť oblačno...supiš..nebude pršáááť 😃 😉

• Sponzor fóra
  • no antibitika nie su dobre celkovo..a teraz ich uz mam 15 dni..pri klasickej chorobe su max 10dni..takze pecen a b vit dostavaju zabrat..a na alergologii som dostala nove lieky,lebo tie predtym mi robili horsie ako zle..
    a je tu divoka zmena pocasia..min vikend len fucalo..cez tyzden sa rapidne ochladilo a od vcera je zas teplejsie..takze alergia sa hlasi..no a telo vycerpane ako fras 😞

a budete mat aj coko fontanu na svadbe?
    no aj tebe..nech aspon cosi pekne sa ti ujde 😃

• antibiotiká sú svine 😠 😠 musíš sa nadopovať vitamínmi 😉 🙂

čoko fontánka nebude...my budemem mať vlastne len takú predľženú slávnostnú večeru po svadbe 😃
    a vy?

• ved jem aj kopec jogurtov a uz ich ani citit pomaly nemozem..

no nasla som nejake na usa ebay,lebo by som chcela trosku vacsiu..tak uvidime,ako sa dohodnem s milym..predtym sme chceli obaja..tak sa ho este pre istotu spytam.. 🙂

• ja som závisláčka na čokoládky plnené tekutým karamelom 😃 😃 😃 ..predávajú ich len v tej čokoládovni...a jeden kus stojí 25 korún..taký malilinký... 😠 ale nedaj si ....ked to tak super chutííí 😬

ja jogurty nemusíím, viem, že je to zdravé...ale mne to nešmakuje 😒

• no ja mam rada len bielu cokoladu..ale obcas si dam aj mliecnu..

ja si nimi vela nahradzam..

• lea..tak pekný večer ti želám 😉 ...idem čumeť ta telku..budú dávať dokument o bleskovej vojne...to by sa mi mohlo zísť...na deják... 😃

• utekaj..ja mam nachystane dvd.. 🙂
    pekny vecer 😉

• baby...som celá happy 😃 😃 😃 jedna kočka ma oboznámila s faktom, že v BA je svadobný obchod...a majú tam úúúúplne všetko...načo si zmyslííííš 😃 😃 😃 aj tie kamienky...a rôzne farby....a....dokonce aj v tvere srdiečok 😎 😎 😎 v pondelok tam nabieham....najprv si to omrknem....a daľšia návšteva bude už nákuoná 😃 😃 ....a dokonca je to v blízkosti bydliska mojej mamky 🙂 😉 😃

• nákupná...preskočili mi písmenkáááá 😃

• lorinko..jeeejjj 😃 .tak to omrkni a potom zhodnotis co a ako a navedies nas tam kde to je 🙂 pojdem sa tam pozriet ked budem mat cestu...som zvedavaaa..
    idem k nasim takze mozno vecer sem pridem ... pa pekny den este

• caly..pošlem ti do ip web adresu 😃 😃 ja ju práve očumujem...a neviem sa odtrhnúť 😃 😃 😛 i ked niektoré veci tam majú predražené...napr. mandle máčané v cukre kus za 6 sk 😒 to sa mi zdá veľa 😐 radšej nakúpime tie krabičky rafaelo a to rozdáme..je to tak lacnejšie 😉 a dokonca aj chutnejšie 😃 ....ale tie dekorejšn.....áááách to je paráááááda.... 😎

• ahojte baby..
    lori..nie je to nahodou weddshop? ten som vcera obzerala..mam este zopar anglickych stranok,ktore chcem kuknut..mozno tam najdem lacnejsie..

• Sponzor fóra
  • lea...awój...je to on 😃 😃 celý som ho dôkladne prešla...a je dosť drahý 😛 😒 ale tie kamienky a nejaké konfety tam určite nakúpim 😉

• no nieco som nasla aj lacnejsie..napr tie postavicky na tortu..ale zas tie tvaricky nemaju najkrajsie..
    co dnes porabas?

• my sme boli ráno v nákupnom centre na marlenke...mňamky 😃 😃 ....a potom sme velice chceli robiť oznamko...ale začali sme hladať fotky....a aj sme pri tom ostali..... 😛 chceme to nacvičiť na nečisto s nejakými staršími fotkami...ale v podstane sme sa len chystali...a to je celé... 😛 😒
    a ty si čo porábala? 🤔

• ja som vstala o pol tretej 😛 poupratovala som..a sadla za net..mam tu film akurat nachystany a stuhy,z ktorych budu masle na auta 🙂
    a rozmyslam nad tymi sandalkami a satami..mam normalne dilemu..
    ale drahy ma potesil,ze tie saty pre male druzicky mozu byt..tak ich mozem potom objednat 🙂

• o pol tretej? to si koľko spala 2 hodiny???? 🤔 🤔

a nad ktorými sandálkami, tie čo sa mi tak páčili??? 🙂 🤔

a šaty teda ktoré??? cez ebay??? si na tej dražbe???

• ale poobede 😛

ano..tie,co som posielala naposledy link sa mi zda..
    zatial som sa na ziadnu drazbu nedala..pisala som babe,ze ako je to s vratenim siat,ak cosi bude..tak zatial neodpovedala..a tie princeznovske mozem objednat kedykolvek..takze este sa stale rozhodujem..

• jáááj...tak ty spávaš aj poobede??? ty si teda riadny spachtoš 😃 😛

tak to som zvedavá, ako to nakoniec dopadne 😃 😉

• no ked som sla spat dost neskoro..som pozerala film a potom este cosi zhanala na nete..a to som aj tak nespravila vse,co som chcela 🤔

mam pocit,ze vsetci budu totalne sokovani mojim konecnym rozhodnutim 😃

• a aký film?

no už by si si mohla aj trošku pohnúť s tými šatami 😃 😃 😛

• no teraz je to love actually..zdokonalujem sa v jazyku..

a saty maju stale este cas..skor by som sa mala konecne pustit do popolnocnych.. 😬

• tak to si dobrá...aj ja sa chcem po štátniciach pustiť do výučby jazykov...v tomto moc zdatná nie som... 😒 😒 😠

práve popíjam kakauko 😎

jáj....ty ideš šiť...hm....tak to si dvojnásobne šikovná 😃 😃 😎

• no mne sa hrozne nechce ucit gramatiku..tak som sa rozhodla,ze aspon budem pozerat nejaky film..a hadam raz sa pustim do gramatiky..potrebujem totiz dostat vse do hlavy..lebo chcem potom zacat s matikou v anglictine..

neviem ake saty zvolit..akosi sa neviem rozhodnut..mam tu jedny vybrate..no stale ma cosi ine napada..hlavne,ci zvoli dlhe alebo kratke..
    ty nebudes mat dalsie saty..ze..

• ja nebudem mať popolnočné...len svadobné... 😃 😉 ...no to by bola dilema aj pre mňa 😒 😬

• napis ako si predstavujes priebeh svojho dna 🙂

• no..už teraz mám strach , že sa nevyspím... 😃 😛 ale...ráno sa zobudím..chlop ma zavezie k mamine...potom hajde ku kaderníčke...odital k mamke...kde by mala písť kozmetičky...chlop medzitým pôjde ( dúfam ) pre kyticu....potom pre mňa príde...cez obed odjazd do mesta sa fotiť...odtial je to len na skok do Zichyho palácu...tam ( dúfam ) už všetci budú nachystaní 😬 ....a po formalite...odjazd do Apollo klubu, kde sa začne slávnostná večera....ale deteily ešte presne nevieme 🙂 😉

a vy? vy to budete mať asi náročnejšie...teda aspon na program, ktorý musíte vymýšlať... 😃 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov