Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • rybičky sú veľmi citlivé....aj moja mamka je ryba...ale v podstate ja som tiež poriadna citlivka 😃 😛 a panna..to moc neviem..lea ty si rybka?

• moji rodicia su panna-ocino..a rybka-mamina...nooo 😃 su spolu uz 30 rokov a hodia sa aj podla znamenia 😃

• ano..som ryba..aj ked moc ukecana a drza..a vraj som tvrdohlava ako baran 😃

• Sponzor fóra
  • no ryba je posledna v znameni a potom je baran takze ak si na konci znamenia mozes mat nieco aj z toho znamenia 😉

• babky moje znamenité 😃 😉 idem off...majte sa tu pjekne..zajtra sa ozvem...a možno aj v noci...ak ma zas bude trápiť nespavosť 😦 😛

• som par dni pred dalsim znamenim..mama mi vzdy hovorila,ze som tvrdohlava ako baran.. 😬
    a kto ma u vasich vecsia slovo..teda,kto robi rozhodnutia..
    lori..tak sa pekne uc teda..

• lorinko..paa

lea...ako kedy a v com 😃 ale mama da na ocina...ma ho velmi rada takze mozno aj preto, ale inac ona si neda ma vzdy posledne slovo 😉 a vie sa ofucat ked sa jej zda, ze jej je ukrivdene z jeho strany 🙂 no ich manzelstvo nie je pokojna voda 😃 😛

• moj ocino je na cestach stale takze mamina je sama doma skoro vzdy takze za kratky cas musia vela veci riesit a stihnu vsetko 😃 aj vymenu nazorov aj smiech aj polaskanie no proste vsetko 😃

• mne mama vycitala,ze clovek moze spravit 100krat po mojej voli,ale raz nespravi a tych 100 zmizne a ostane to 1 nie..
    u nas teda ja budem ta silnejsia..a ani neviem preto..ale zas rozhodnutia sa snazime robit spolu..aj ked som taka,ze skacem do reci a tiez musim mat posledne slovo 😃
    co vas vztah..kto je ten priebojnejsi?

• mi sme vyrovnaní 🙂 aj ked ja mam posledne slovo vzdy a vela veci skoro vlastne vsetko je podla mna 😛 ale su veci ktore vyslovene nechavam na mojho mileho lebo su veci a situacie ktore vyriesi perfektne a ja som spokojna..je zlaty a zase je pravda, keby som ja bola nejaka tu-tu tak by to tak nefungovalo...ale vieme sa aj vadit 😃 a ja aj kricim ale uz si davam pozor lebo je to nepekne a hlupe 😛

no co uz vztahy 😃

• no to je super..
    moj mily vyriesil super obrucky 🙂

• ale tak to ma byt 😃 vsak obrucky su ich zalezitost 😛

moj zase vyriesi hudbu, nasvietenie saly a fotografa plus kameru...pohybuje sa v takych kruhoch tak to urcite necham na neho 🙂

ok idem do sprchy 🙂

lea..maj sa pekne a zajtra pekny den 😉

• dosla mi dnes bizu..som to absolutne necakala 🙂 🙂 🙂

pekny vecer 😉

• lea..aká bižu? 🤔 som zvedavááá 😬

kočky..ták ja idem dnes po tých obchodoch a kvetinárstvach...tak som zvedavá, čo vykoumám 😃 😃 😛

• ku svadobny satam..aj ked neviem akym 😃
    dala som do albumu fotku z netu..cez vikend odfotim a pridam moje foto 🙂

som zvedava,ako dopadnes 😉

• Sponzor fóra
  • baby..tak už som doma....na svadbu som ale nič nejúpila 😠 😞 pretože akurát prerábali Ikea...bol tam bordel...a mali tam len čierne tie kamienky 😠 😠 ...ale aspon som si prezrela sviečky a viem, že chcem také fialkové aj so svietnikymi...o chvílu pošlem link...

akurát som si kúpila dvojo botičiek na jar 😃 😃 tiež pošlem link....idem si to naťukať...

• som si kúpil atieto červené..ako karkulka 😃 http://www.bata.sk/artikel/67649

a tieto zelené ako žabka 😃 http://www.bata.sk/artikel/67404

neboli moc drahé...takže nekúp to 😎 😃 😛

• no lori...ziadna vyhra teda s tou vyzdobou..ale hadam najdes cosi..
    inac skus kuknut aj nejake mensie obchodiky..vedia mat lepsie ceny 😉

• a tieto sviečky chcem http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/60103302

a k tomu tieto jednoduché svietniky http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/00114167  😃 😃 😃

úplne jednoduchá výzdoba...a plus musím zohnať tie kamienky 😎

• samozrejme tie sviečky v takej fialkovej farbe 😃 😃

inak ma vrcholne nahnevali v kvetinárstve v avione 😠 😠 totál neochotná kvetinárka 😠 😠 pozerala na mňa jak puk...ked som jej povedala, že by som chcela 3 stonky orchideí ako svadobnú kyticu....a jednu do vlasov....ved jedna kočka to tak mala...len držala 3 stonky v rúčke...tak nechápem, prečo bola taká vyvalená....

• lori..a nemas lilnk aj na tie kamienky?

• mám..http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/90118953  ale ani takú farbu akú chem nemajú...tak pôjdem pokuať ešte do Tesca a do Dunaja...ževraj tam by to mali mať 😉

• jééj lea..to si celá úplne zladená aj s tou bižu 😃 😉 pekná je 🙂 😉

• babky..a ešte ma napadla aj královská lalia ako kytica a do vlasov...len neviem, či to nie je moc veľký kvet 🤔 🤔 asi jo.... 😒

• lori..no asi nemala dobry den ta baba..ja som bola v jednom kvetinastve a povedali mi,ze modre ruze neobjednavaju..ked som sa tam zastavila o dva mesiace,tak povedali,ze nie je problem..ale,ze aj farbia a to je lepsia varianta..tak asi tak..
    inac..aku farbu to chces tych kamienkov? chystam sa totiz do ikei dalsiu sobotu,tak by som mohla kuknut,ci v takom velkom meste nemaju nahodou 😃

no bizu je..len saty este nie..

• tak budeš musieť ladiť bižu k šatám 😃 😃

ja plánujem takú niečo na spôsob tej mojej stuhy...čo sa bude najviac približovať k reálu...ale ak nič také nezoženiem, tak sa chcem prikloniť k takej ružovkastej..fialkovej..i ked na fialovú budem musieť drahého prehovárať..lebo jemu sa zdá tá farba pohrebná.... 😒 ..ale mne sa veľmi páči a nič pohrebné na nej nevidím.. 😬

• no ale ked zvoli svetlu fialovu,tak to mas v poho 😉
    nevidim nic pohrebne..to bude mat asi z toho postneho obdobia..vtedy pouzivaju fialovu v kostoloch 😛

• neviem odkial to má...ale tiež si myslím, že taká jemne fialková by bola fajn 😃 ..ty to máš jasné...modrá je dobrá 😃

• no mne modra akosi patri k svadbe..tak ako zelena ku stuzkovej..
    ale tu fialkovu by som si vedela predstavit..len by to divne vyzeralo pri tej oranzovej 😬

• inak aj my máme v tej sále oranžové steny 😐 😕 😕 ...asi budem musieť nahúckať chlopa, nech sa tam idme ešte raz pozrieť a nafotím si to...a až potom sa definitívne rozhodnem... 😉 no presne tak to urobím...už len počkať na chlopa...zas išiel cvičiť 😉

a čo plánuješ cez víkend?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov