Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • piata...a kedy máš štátnice??? mňa tiež čakajú..

• janja..tak my už máme jasno...že chceme naše spoločné foto...ale dopracovať sa k tomu..tak to nie... 😛

• tak drzim prsty, aby si mala dostatok fantazie a trpezlivosti 😃

• Sponzor fóra
  • baby, ved uz sa tolko neucte, aj tak si potom poviete, ze ste zbytocne stresovali. Spravite to uplne v pohode 😎

• a čo študuješ??? ja deják a biolu...prvé štátnice mám v máji...takže čoskoro 😛

• 5.5 , viem, ze je este cas, ale musim zacat, drahy nie je doma, takze musim to vyuzit...lebo pri nom sa neda, a plus pomaham mu s diplomovkou...ty mas kedy?

• ja potrebujem uplne nizke, koli vyske zenicha 😃 a tiez by som brala sandalky, len take ploche, to asi nevyzera dobre
     u nas v jednom salone sa daju vybrat dopanky a oni ti ich potom upravia podla materialu aky chces, urcite si videla ti cukrikove topanky posypane takymi malickymi gulickami... no a popri tom sa daju zvolit ine materialy a medzi inam aj cipka... tak asi si objednam nizke, tie s cipkou, aby sa to hodilo k satam, ale teda po obchodoch som este nebola... tak ked pojdem cez velku noc domov, najprv okuknem, co maju

piatazienka: pridavam sa do klubu chudnucich, ja uz na tom pracujem... len sa obavam, ze ten velkonocny cas prezierania mi velmi ne pomoze k vysnivanej postave 😒

• janja...to sa ti povie 😛 😃 každý má pred tým stres a rešpekt...ale ved ja stále čumím sem a učinie je druhoradé... 😛 ale dnes ráno som si už niečo naštudovala 😉

• no ja studujem socialnu praacu ...

• takže vy končíte naraz?? 🤔 mne tiež začínajú 5.5...ale neviem ktorý den presne pôjdem, lebo do konca marca majú všetci odovzdať prihlášky...

• baby vy dostanete svadbu ako darcek ku statniciam? 🙂

• a kde študuješ??

• zeny...idem ja na to fakt pozriet, lebo papiere mam pred sebou a len cumim do compu 😒

• v kosiciach...ale momentalne som v ziline, u mojho hlopa 😃

• hela...ked to všetko vyjde tak ako má...budem štááástnááááá 😃

• Sponzor fóra
  • ja som sa ucila asi 3 tyzdne pred a kludne to stacilo. Ja viem ze lahko sa mi teraz hovori, ale verte mi. Potom si poviete to iste. 😉

• piata...ja to isté...
    hela..ja neznášam sviatočné prežieranie...preto ani nič také tradičné nevyvárame...ja tie jedlá ani nemusím... 😃

babky...tiež končím...ale večer zas nabehnem 😃

• potom za plotom 😃 😃 😛
    janja...ja viem, že teraz stresujem...a potom bude leháro... 😎 len či sa toho dočkám.... 😛

• janja..jasne, ale zalezi tiez od toho aka je clovek povaha, ja som proste stresak poriadny, takze by mi to nedalo...

tiez uz koncim, ale vecer ..majte sa 😉

• jasne ze hej, skonci kazdy kto sa do toho aspon trochu kukne

• janja...a ty máš čo doštudované???zas som odbehla od toho učenia 😛 ale zatial si len zvýrazňujem dôležité úseky učiva 😃

• caute baby..tak uz poctivo makame..za chvilku nam konci druha hodina..
    uz nech som doma..

• ja mam skoncenu strojarinu a trosku mi siblo a pokracujem v studiu 😃

• janja..ja mam chemiu a sla som na matiku a informatiku..a teraz zas robim v chemii 😃 😬

• lea...tak nech ti to rýchlo ubehne 😉

janja..takže si robíš doktorát?...dobrá 😎

• lori..no hadam ano..o chvilku mame prestavku,aj ked my sme si ju spravili uz teraz 😃
    pia..no ja som davala 11Sk za kus za vizitkovy papier..a mam kupenych asi 40ks..plus este musim nejake dokupit..plus pauzak..takze sa to zbiera..ale zas su velmi krasne..a to je ich len okolo 80ks..

• lea..pauzičku treba robiť vždy a za každých okolností 😃 😃

• ano doktorat..... 😃
    a popritom svadbu 😃

• lori..no ved to..hlavne,ked je potom zas na nohach..co my sme takmer stale..

janja..tak to si potom velmi sikovna 😉

• 😬 aaale, ked sa chce, tak sa to da

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov