Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
slavulik..hej, Stefanie je na Hlavnej, blizko pri Dome... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..dakujem...velmi pekne.. lorinko...prave sme si pozreli z drahym tvoj albumik tak povedal, ze jedine s coho mozes chudnut su vlasy..ale saty mas nadherne, to ti pochvalil...
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...sorrycek, teraz som si precitala, takze len posilujes, no to by som mala aj ja..takze sup s neakymi cvikmi...
Odpovedať
Profilova fotka
chichi :-D :-D ..dakujém za komplimenty... ja robím sklápačky...potom hopsám jak trafená...a pár klikov spravím... :-D ....neviem to ani opísať...ale vyzerá to smiešne..ked cvičím...preto to robím doma :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..boze len nie tie sklapacky, mna boli z nich hlava ked robim hore dole, a skackas na tej fit lopte - je to dobre, pomaha to...
Odpovedať
aj ja cvicim na fit lopte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemám fit loptu :-( ..ale rada by som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a na com skackas....
Odpovedať
Profilova fotka
pia...je to dobre...myslim ta fit lopta
Odpovedať
Profilova fotka
len tak hopsám...na zemi :-D
Odpovedať
no ujde to 8-) ale najradsej mam dlhe prechadzky, skoro vsade chodim peso 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
piata..tak ja nápodobne...ja denne prejdem toľko kiláčov... :-D ale baví ma to...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
akurát dnes trčím doma..tkže nič :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky, takze takto je s tym chudnutim co :-)...no prechadzka mi spevni svalstvo ci ako...
Odpovedať
;-) aj ja dnes trcim doma, to pocasie je nejake cudne dnes, raz svieti slnko , potom fuka a leje 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
prechádzka je najzdravšia...aj pre srdiečko...a aj pre chudnutie..taká rýchla chôdza... 8-)
Odpovedať
slavulik...spevni ti to zadok a nohy, ked chces schudnut co najucinnejsie , tak v prvom rade musis cvicit nejake aerobne cviky, kde sa poriadne zapotis, to fakt pomaha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze na slovensku prsi..nam tu prsalo od pondelka, to bolo nieco strasne, ale uz je to dobre, nesvieti slniecko ale da sa...
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik...aj ty cheš schudúť??? mňa z vás porazí baby :-D :-D :-p
Odpovedať
problem je v tom, ze kazda zena je nespokojna 8-) ked si uvedomim, ze ked som mala 8 kg menej, tak aj vtedy som bola nespokojna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky..dnes som si sama ufikla ofinu z nudy..ale vyzerá to dosť divne :-S :-D ale čo..dorastie.. :-p idem si uvariť gnocchi s grankom a maslom...´že jaká zdravá strava, čo? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pia...presne tak, to si napisala velmi spravne..my asi s nicim nikdy nebudeme spokojne.. lorinko..ja nechcem schudnut, ja musim len posilnit svalstvo ako to ty nazyvas a spevnit brucho lebo je ble ble
Odpovedať
lori...poznam tie pokusy s ufiknutou ofinou :-D nie vzdy to dopadlo dobre 8-) , len to nerob tak mesiac pred svadbou :-D dobru chut
Odpovedať
slavulik..vcera som tak sedela a uvedomila som si, ze mam take speky na bruchu ..fuuj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pia..presne tak..vies, mne vsetci povedia, ze dik aka si chuda,ale ked si sadnem tak to brucho ovisa, nemyslim, ze som taka chda ked ovysa... to co za pokus s ofinou...
Odpovedať
:-D presne presne..ale sme fakt cudne stvorenia, ktore nebudu nikdy s nicim spokojne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby..to ja sa niekedy pozriem do zrkadla...a poviem si...otrááás...tú ofinu zmeň...a tak šup sem nožničky...a už je :-D :-p a potom si hovorím, že aká si blbá..točo si si urobila... :-( ..takže asi tak... piata...no pred svadbou sa budem musieť zdržať týchto svojich pohnútok :-D
Odpovedať
aj ja uz mam dlhu ofinu, ale uz som sa poucila, tak pojdem ku kadernicke ;-) pocujte kocky, ako dlho chodite so svojimi drahymi? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať presne v den svadby 6. výročie :-D a vy?
Odpovedať
myslela som si, ze len my dvaja sme taki rychli...no sme spolu rok a pol , ale pozname sa skoro 3 roky..ale viac menej to robime aj kvoli dialke, uz nas nebavi cestovat hore dole, kosice- zilina 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?