Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • slavulik..hej, Stefanie je na Hlavnej, blizko pri Dome... 😉

• pia..dakujem...velmi pekne..

lorinko...prave sme si pozreli z drahym tvoj albumik tak povedal, ze jedine s coho mozes chudnut su vlasy..ale saty mas nadherne, to ti pochvalil...

• lorinko...sorrycek, teraz som si precitala, takze len posilujes, no to by som mala aj ja..takze sup s neakymi cvikmi...

• Sponzor fóra
  • chichi 😃 😃 ..dakujém za komplimenty...
    ja robím sklápačky...potom hopsám jak trafená...a pár klikov spravím... 😃 ....neviem to ani opísať...ale vyzerá to smiešne..ked cvičím...preto to robím doma 😃 😛

• lorinko..boze len nie tie sklapacky, mna boli z nich hlava ked robim hore dole, a skackas na tej fit lopte - je to dobre, pomaha to...

• aj ja cvicim na fit lopte 😉

• ja nemám fit loptu 😞 ..ale rada by som 🙂

• a na com skackas....

• pia...je to dobre...myslim ta fit lopta

• len tak hopsám...na zemi 😃

• no ujde to 😎 ale najradsej mam dlhe prechadzky, skoro vsade chodim peso 😎

• piata..tak ja nápodobne...ja denne prejdem toľko kiláčov... 😃 ale baví ma to...

• akurát dnes trčím doma..tkže nič 😒

• nevesticky, takze takto je s tym chudnutim co 🙂...no prechadzka mi spevni svalstvo ci ako...

• 😉 aj ja dnes trcim doma, to pocasie je nejake cudne dnes, raz svieti slnko , potom fuka a leje 😦

• Sponzor fóra
  • prechádzka je najzdravšia...aj pre srdiečko...a aj pre chudnutie..taká rýchla chôdza... 😎

• slavulik...spevni ti to zadok a nohy, ked chces schudnut co najucinnejsie , tak v prvom rade musis cvicit nejake aerobne cviky, kde sa poriadne zapotis, to fakt pomaha 😉

• takze na slovensku prsi..nam tu prsalo od pondelka, to bolo nieco strasne, ale uz je to dobre, nesvieti slniecko ale da sa...

• slavulik...aj ty cheš schudúť??? mňa z vás porazí baby 😃 😃 😛

• problem je v tom, ze kazda zena je nespokojna 😎 ked si uvedomim, ze ked som mala 8 kg menej, tak aj vtedy som bola nespokojna 😃

• kočky..dnes som si sama ufikla ofinu z nudy..ale vyzerá to dosť divne 😒 😃 ale čo..dorastie.. 😛

idem si uvariť gnocchi s grankom a maslom...´že jaká zdravá strava, čo? 😃 😛

• pia...presne tak, to si napisala velmi spravne..my asi s nicim nikdy nebudeme spokojne..

lorinko..ja nechcem schudnut, ja musim len posilnit svalstvo ako to ty nazyvas a spevnit brucho lebo je ble ble

• lori...poznam tie pokusy s ufiknutou ofinou 😃 nie vzdy to dopadlo dobre 😎 , len to nerob tak mesiac pred svadbou 😃 dobru chut

• slavulik..vcera som tak sedela a uvedomila som si, ze mam take speky na bruchu ..fuuj 😞

• pia..presne tak..vies, mne vsetci povedia, ze dik aka si chuda,ale ked si sadnem tak to brucho ovisa, nemyslim, ze som taka chda ked ovysa...
    to co za pokus s ofinou...

• 😃 presne presne..ale sme fakt cudne stvorenia, ktore nebudu nikdy s nicim spokojne 😠

• baby..to ja sa niekedy pozriem do zrkadla...a poviem si...otrááás...tú ofinu zmeň...a tak šup sem nožničky...a už je 😃 😛 a potom si hovorím, že aká si blbá..točo si si urobila... 😞 ..takže asi tak...
    piata...no pred svadbou sa budem musieť zdržať týchto svojich pohnútok 😃

• aj ja uz mam dlhu ofinu, ale uz som sa poucila, tak pojdem ku kadernicke 😉 pocujte kocky, ako dlho chodite so svojimi drahymi? 😃

• my budeme mať presne v den svadby 6. výročie 😃
    a vy?

• myslela som si, ze len my dvaja sme taki rychli...no sme spolu rok a pol , ale pozname sa skoro 3 roky..ale viac menej to robime aj kvoli dialke, uz nas nebavi cestovat hore dole, kosice- zilina 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Bratislava
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov