Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lori, caly...my tomu hovorime, ze sa ideme "pusinkovat" 😉

• aahhha uz viem..si si kupila za dobru cenu...uz si spominam 🙂
    mam doma teraz, naprides??? 😃 😃 na vinko?? 😛

• piata 😃 😃
    a chuť na sladké mám vždy 🙂 😉 a alkohol nemusím žiadny..je to blééé 😛

• Sponzor fóra
  • baby..nemate co zavidie..poprcha aj tu..
    a kedze mam mileho daleko,tak mozem sediet za netom kolko chcem.. 😛
    ale vino by som si hned dala..

• caly...dnes mi drahý povedal, že cez víkend mi kúpi orchideiku v črepníku...juchúúú...sa tešííím 😃 spestrím si bytík 😎

• caly..jasne, aka ulica? 😃 😬

lori..no vinko hej, ale tvrde by som nevypila ani neviem keby co 😒

• lea...a ako hovoríte vy mojkaniu...stískaniu...pusinkovanu??? 🤔 🤔 😬

• ale este neprisiel domkov tak sa stiskat nebude 😠

varim fajnu brokolicku..mnam 😛 a na sladke chut mam ale nie vzdy akoze skor menej...ale slane mam rada 😵

lea...tak si otvor daku flasticku a za pohar na nase zdravie 😛 ked mi nemozeme a nechceme vsak lorinko??

• pia....ze Fucikova 😃 😛 a neveceraj dame si 😃 😵

• lori..no my sa ideme venovat jeden druhemu..neviem o tom,zeby sme mali nejake speci slovo na to 😬 😃
    normalne si nespominam 😃

baby..ako idete riesit vino na svadbu?beriete nejake sudove alebo ako?

• caly...ten môj je vo vani 😃 tak som využila príležitosť ešte sem kuknúť 😉

mňááám brokolička 😎 to by som si dala...vidíš brokoliovú polievku som naposledy roblia...ved vieš kedy 😃

• lea..toto má na starosti chlop...ale asi kúpi len fľašky...ako výslužku a potom ešte na hostinu...no ja sa v tomto nevyznám..to nech zariadi on 😃

• lea..vobec som este vino neriesila...ale s nealkom to mame vyriesene, budeme mat capovanu GRENU ( kofola s citrusmi) je to bozske 😠

• grenu.. 🤔 😮 to som ešte nepočula...

• baby..no u chlapa mame okolo 30litrov tvrdeho a ja mam zas kupovat cosi dalsie?
    a ma tam aj sampanske..hadam si dame,ked pridem..

• Sponzor fóra
  • 30 litrov 😮 😮

• lori...v pirovare Cierna hora to maju, resp. v kazdej krcme, ktora berie od Ciernej Hory, tak maju Grenu.bozsky napoj 😎

• 3O litrov...dobre 😃

• môže to byť mňamka...i ked ja kolu...a podobné nápoje nemusím...

• kofolu tiez nemusim, ale toto je super 😎

• piata 😉

• no to uz je kupene na svadbu 😛 😛 😛
    a este mi chyba vino a malinovky..

no ja mam najradsej puskina sladkeho..pripadne biele vino..aj ked by som mala pit cervene 😃

• lea..vy už ste riadne zadovážení...hihi 😃

• lori..no vyuzili sme dobru akciu..hlavne co sa tyka borovicky..50Sk na flasi bolo menej..tak nekup 😃
    a celkovo sme na tom tvrdom usporili peknu ciastku..

• ja som rozmyslala, ze asi nebudeme kupovat vela tvrdeho, predsa bude leto , budeme mat o to viac capovane pivo 😃

• no ja tam pivo nechcem..pride mi to take nevhodne na svadbu..ked chce niekto pivo,nech si ide do krcmy..

• kazdy podla svojej chuti, a myslim si, ze pivo nie je o nic horsie od tvrdeho, alebo vina 😎

• my tiež nebudeme mať veľa chlastu...ale ja to všetko nechám na chlopa 😉

• ja pit nebudem, a svadobcania tvrdili, ze pivko dobre padne v takej horucave 😎 tak bude capovane pivko a grena 😎

• no my tak dame capovanu kofolu..ale len ked dojde to,co prinesieme..
    a to,co ostane,to sa rozda..my nebudeme davat flasky do vysluzky..len tym,u koho to uzname za vhodne..ale jeho mama chce..tak som povedala,ze kludne nech si obstaraju..ze toto je ich vec..ja do svojej rodiny nedam..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov