Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • každému jak je libo 😉

• kočky..tak pekný večer prajem..ja už idem 🙂 😉

• lori..pekny vecer..a neubliz si tym ucenim 😃

• Sponzor fóra
  • baby iba som sa rozculila...ale ani sa mi to nechce rozoberat...susedske vztahy 😠 😠 😠

ideme na navstevu tak sa tu majte ...paaa

• ahojte..svadbu planujem este len cca tyzden...a nedari sa mi zohnat dobreho kameramana...neporadite?

• Ahojky nevestičky. Aj ja mám svadbu 19.júla a chcem sa spýtať, či si výzdobu robíte samé alebo voláte aranžérku.Dík 😛

• dartka...a odkial si z kosic? my mame dobreho kameramana.. 😎

• firky...my mame vyzdobu v cene saly, takze mam po starostiach 😃

• dartka..napis do temy kosice..oni urcite poradia 😉
    firky..ja som si nechala urobit vyzdobu..nemam sancu stihat to,tak som to zvolila tak..aj ked nejaku vyzdobu zabezpeci penzion,no ja to chcem podla seba..

• bre ranko 😉

firky...ja si robim sama vyzdobu, s pomocou druziciek 🙂

baby volaka zima je tu u nas 😃 snezilo, mrzlo 😞 ja chcem jaaarrrr

• dobre rano,
    u nas je pekne slnecno a teplucko. Vidim ze vcera ste sa zakecali. Trvalo mi asi pol hodku, kym som to cele precitala 😃

• janja...no rozoberaju sa tu kadejake temy 😃 😛 ucenie, chudnutie, varenie a tak...same dolezite 😃 😛

ty mas co nove?? citala som, ze uz si si vybrala kyticku 🙂 hmm...

• no vybrala, ale moj mily nebol nadseny ked som mu povedala kolko asi bude stat 😞

• ahojte nevesticky 😉 , dlho som tu nebola, ale uz som tu 🙂

• ahoj mandy..no veruze dlho...a kde si bola? 🙂 ty uz isto mas vsetko na svadbicku 😃

janja..tak a ine nahradne riesenie? si este nezistovala ani cenu u vas, konkretne za tu kyticku??

• Sponzor fóra
  • este nie, ale po velkej noci sa chystam navstivit kvetinarstva a uvidime co mi tam povedia 🙂
    ahoj mandy. ako ti to ide?

• no ide to celkom fajn, mame kameru, foto, salu, hudbu, starejsieho, menu, ale stale nemame kooopec veci, kyticku chcem ist vybavovat tiez po velkej noci, pierka objedname cez net, vyzdobu nam robia oni, len si vyberieme farbu, priatel si musi kupit oblek-ale on ma na to este cas-teda aspon si mysli 😃 a to je zatial asi tak vsetko
    zacala mi skola, nemam este ani ciarku na bakalarku 😒 dalsie seminarky na obzore, takze robit mam co, ale taaaak sa mi nechce 😬

• Ahoj Mandy 😃 konecne vidim svoje satecky na niekom inom ako na mne 😉 Nakoniec si si ake vybrala?

• tak mate toho uz dooost velaa 😃 nam tiez chyba este starejsi, obrucky, drahemu oblek a veci s tym suvisiace a ja este stale nemam saty odskusane ktore chcem...

tu ste vsetky babky moje studentky 😬 paradaaa 😵

• ja som vcera ked som vravela ze uz skoro vsetko mam, tak ma napadlo, ze nemame este oznamka a ja nemam saty na redovy a po redovom. 😬
    ale to ma este casu

• hihi, ja uz som pekne dva rocky chvalabohu dostudovana 🙂

caly, saty najdes, pohodicka

• janja..tak take veci ani ja este nemam.. 😞 ale sa nestresujem...pockaj potom nebudem vediet co skor 😃 ale aspon predstava je a to je dolezite...vsak??

no nic idem sa obliekat a praca volaaa 😉

• holiska, vybrala som si hned tie prve, ale spominala som tej majitelke salonu, ked som si skusala tie tvoje, ze tieto mas pozicane ty 😃 o tyzden skor ako ja 😉

• tak tak caly, treba mat aspon predstavu.

• pekne si si vybrala 😉

• dakujem , ale tiez si chcem ist vyskusat tu novu kolekciu, ty si si ich uz bola skusat?

• nie nie, tento vikend ide po tie satky do Prahy, tak ak budeme na Velku noc doma, tak tam skocim...ale dufam, ze to budu nejake normalne velkosti 😉

• pia...tak ten album nema chybu 😃 nevesty z telenoviel 😃 😛 dobry napad veruze..

pekyn den babky idem pracovat paapaa

• caly pekny pracovny den 😉
    holiska, ona tam tie saty este nema?

• caly...nuda robi svoje hehe 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov