Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
každému jak je libo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky..tak pekný večer prajem..ja už idem :-) ;-)
Odpovedať
lori..pekny vecer..a neubliz si tym ucenim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby iba som sa rozculila...ale ani sa mi to nechce rozoberat...susedske vztahy ]-( ]-( ]-( ideme na navstevu tak sa tu majte ...paaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..svadbu planujem este len cca tyzden...a nedari sa mi zohnat dobreho kameramana...neporadite?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky nevestičky. Aj ja mám svadbu 19.júla a chcem sa spýtať, či si výzdobu robíte samé alebo voláte aranžérku.Dík :-p
Odpovedať
dartka...a odkial si z kosic? my mame dobreho kameramana.. 8-)
Odpovedať
firky...my mame vyzdobu v cene saly, takze mam po starostiach :-D
Odpovedať
dartka..napis do temy kosice..oni urcite poradia ;-) firky..ja som si nechala urobit vyzdobu..nemam sancu stihat to,tak som to zvolila tak..aj ked nejaku vyzdobu zabezpeci penzion,no ja to chcem podla seba..
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko ;-) firky...ja si robim sama vyzdobu, s pomocou druziciek :-) baby volaka zima je tu u nas :-D snezilo, mrzlo :-( ja chcem jaaarrrr
Odpovedať
dobre rano, u nas je pekne slnecno a teplucko. Vidim ze vcera ste sa zakecali. Trvalo mi asi pol hodku, kym som to cele precitala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janja...no rozoberaju sa tu kadejake temy :-D :-p ucenie, chudnutie, varenie a tak...same dolezite :-D :-p ty mas co nove?? citala som, ze uz si si vybrala kyticku :-) hmm...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no vybrala, ale moj mily nebol nadseny ked som mu povedala kolko asi bude stat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky ;-) , dlho som tu nebola, ale uz som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mandy..no veruze dlho...a kde si bola? :-) ty uz isto mas vsetko na svadbicku :-D janja..tak a ine nahradne riesenie? si este nezistovala ani cenu u vas, konkretne za tu kyticku??
Odpovedať
este nie, ale po velkej noci sa chystam navstivit kvetinarstva a uvidime co mi tam povedia :-) ahoj mandy. ako ti to ide?
Odpovedať
Profilova fotka
no ide to celkom fajn, mame kameru, foto, salu, hudbu, starejsieho, menu, ale stale nemame kooopec veci, kyticku chcem ist vybavovat tiez po velkej noci, pierka objedname cez net, vyzdobu nam robia oni, len si vyberieme farbu, priatel si musi kupit oblek-ale on ma na to este cas-teda aspon si mysli :-D a to je zatial asi tak vsetko zacala mi skola, nemam este ani ciarku na bakalarku :-S dalsie seminarky na obzore, takze robit mam co, ale taaaak sa mi nechce :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mandy :-D konecne vidim svoje satecky na niekom inom ako na mne ;-) Nakoniec si si ake vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
tak mate toho uz dooost velaa :-D nam tiez chyba este starejsi, obrucky, drahemu oblek a veci s tym suvisiace a ja este stale nemam saty odskusane ktore chcem... tu ste vsetky babky moje studentky :-N paradaaa x-)
Odpovedať
ja som vcera ked som vravela ze uz skoro vsetko mam, tak ma napadlo, ze nemame este oznamka a ja nemam saty na redovy a po redovom. :-N ale to ma este casu
Odpovedať
Profilova fotka
hihi, ja uz som pekne dva rocky chvalabohu dostudovana :-) caly, saty najdes, pohodicka
Odpovedať
Profilova fotka
janja..tak take veci ani ja este nemam.. :-( ale sa nestresujem...pockaj potom nebudem vediet co skor :-D ale aspon predstava je a to je dolezite...vsak?? no nic idem sa obliekat a praca volaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holiska, vybrala som si hned tie prve, ale spominala som tej majitelke salonu, ked som si skusala tie tvoje, ze tieto mas pozicane ty :-D o tyzden skor ako ja ;-)
Odpovedať
tak tak caly, treba mat aspon predstavu.
Odpovedať
Profilova fotka
pekne si si vybrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem , ale tiez si chcem ist vyskusat tu novu kolekciu, ty si si ich uz bola skusat?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, tento vikend ide po tie satky do Prahy, tak ak budeme na Velku noc doma, tak tam skocim...ale dufam, ze to budu nejake normalne velkosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak ten album nema chybu :-D nevesty z telenoviel :-D :-p dobry napad veruze.. pekyn den babky idem pracovat paapaa
Odpovedať
Profilova fotka
caly pekny pracovny den ;-) holiska, ona tam tie saty este nema?
Odpovedať
caly...nuda robi svoje hehe :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?