Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahá...tak zase nákupný víkend 😃 a ako je v londýne? myslím počko 🤔

• no len tak trosku.. 😃
    pocasie je otrasne prsi.. 😠

• takže ako u nás 😒 😠

ja sa teda vypínam...som dnes nejak mimo...aj hlava ma bolí a tie uzliny 😠 😠 dúfam, že ma to prejde 😉

pekný večer 😃

• Sponzor fóra
  • ja sa idem naliat cajom..tiez ma boli hlava..
    pekny vecer 😉

• lea...aky cajik odporucas? 😃

• no dala som do seba pol litra nejakeho ovocneho..le nezda sa mi,ze by zabral..
    kava je lepsia..asi si ju idem spravit..

• ked ta boli hlava, tak mne skor zaberie kava 😠

• no ja som rano jednu uz mala..bezkofeinovu..tak teraz asi zvolim kofein..

• ahojte..

tak pridala som si nieco nove do alba ale nemame dobry fotak takze to nie je take profesionalne ako by som si predstavovala.... 🙂 ale urobim s tym nieco...

keby ste vedeli ako dnes bolela hlava mna 😐 som sa teraz zobudila, musela som lahnut ako som prisla z roboty 😦
    lorinko...dufam, ze to nebude nieco vazne prevazne...
    lea...tak uz, ze je vikend ked bola taka nuda dnes..moja to muselo byt zufalstvo, tiez to nenavidim 🙂

• caly..no potom sme sa snazili cosi robit..aj sa podarilo..ale nebolo to ono..a este bolo dost divne pocasie..citila som sa otrasne..

• lea..ja som mala ist dnes vonku s babami ale ee nepodarilo sa a zajtra rano vstavam do prace takze... 😐 idem pokracovat v spani 😛

prisli ti tie botky uz?? si ich pridala do albumiku..

• no ja si dufam,pospim tuto noc..poslednu som poriadne nenaspala..

tie botky robia problemy..vraj je nespravne vypisany sek..takze treba poslat novy..som im napisala,ze dokial nepride ten povodny,tak neposlem dalsi..

• awojte všetky 😃

lea..tak dúfam, že si sa dnes vyspala 😉 ..teda ty sa asi o takomto čase ešte len prevaluješ na druhý bok 😃 😛

caly...ja už som ťa chválila za tú aranžmá včerajšiu 🙂 ...no ja tiež dúfam, že sa to vyrieši a na dobré obráti...nechcem zas začať chodiť po lekároch...lebo potom som znova v tom kolotoči..a nedá sa z neho lahko vyjsť 😠 😞

• ahojte..

lori..no vyspala..aj ked som sa zobudila v noci..ale mala som pekny sen a nechcelo sa mi z neho odist 😬 aj ked sa mi snival uz neviem kolkykrat 😃

• Caute baby 🙂 vcera som sa vratila z BA a som opat v UK. Bola som na 5 dni a moj drahy len na jediny den. Za 1 den sme vybavili obe matriky, Primacialny palac, salu. Na druhy den som si vybrala saty, dokonca som si kupila saty po polnoci, co som vobec nemala v plane, ale bolo krasne a sadli mi tak som nevahala ani na minutu. Oznamenia nas uz cakali na poste a su fakt krasne a este sa mi podarilo kupit zopar dalsich veci. Ja som tam isla taka nervozna a ani vo sne by ma nenapadlo, ze by sme to vybavili za 2 dni! Mozno sme mali aj stastie. Tak teraz uz vsetci vedia, ze sa ideme brat 😃 Lori, Tebe sa chcem podakovat za typ svadobneho salonu, salon el je uzasny, uz som nemusela ist do ziadneho ineho. Rozpravala som sa tou babou tam a si Ta pamatala 😉

• Sponzor fóra
  • este davam typ, mozno niektora ho uz ma kupeny, vola sa to Svadobny bedeker a je to velmi prakticka kniha, co vsetko so svadbou a pripravou na nu suvisi. Su tam rozne rady, info a vela miesta na poznamky. Lebo ja som uz mala tolko papierikov, uz aj riadny bordel v tom a teraz to bude vsetko pokope, co bude velmi prehladne a prakticke. A vobec to nestoji vela 😉

• jééj katka..to som rada, že si si tam vybrala šatičky 😃 😉 a urob si albumík a pridaj ich..už som zvedavá 😉 a ktoré máš?? 🤔
    a kde si kúpila popolnočné šatky? 🤔
    to sa ani nedivím, že si ma pamatala, ved toľko krát, čo som tam menila šaty... 😃 😛 už som sa aj hanbila 😃 😛

• Lori, rozhodla som sa pre Felicity, su fakt krasne aj mi sadli, az na dlzku samozrejme. Popolnocne saty som kupila V Carrfour, ale nie vnutri, ale tie obchodiky male, co su vo vnutri, vies kde myslim? Inak ta baba nevravela nic v zlom na Teba, takze mozes byt v pohode 😃

• Carefour myslim v Petrzalke

• Lori mate salu uz zabestelovanu? Ked hej, kde? My sme sa rozhodli pre Apollo restauraciu, vyzera to tam velmi pekne, skusim poslat link

• ahojte dievcence 🙂

lorinko...som postrehla, ze si sa vyjadrila ku kyticke 😉 noo tak trochu som sa vytesila ale len trochu, nic narocne 😐

katka...tak super, ste toho postihali poriadne vela 🙂 velmi pekne miesto..aj tancovat bude kde?? 😛 😃

• katka...tak to je sila 😃 my budeme mať svadbu presne tam kde vy 😃 😎 že aká náhodička 😎 to je dúhový salonik, však? lebo my budeme v nom 😉
    tak šatky si idme kuknúť na web 😉

caly...awoj..ako víkenduješ? ja som sa učila...ale boli sme popozerať aj v meste a chlop mi kúpil nááádhernú orchideu 😃 ..ale teraz sme sa trochen pochytili... 😒 😛

• kati..tak si si dobre vybrala..sú veľmi pekné 😉

• lorinko..ahoj moja..a precooo pochytili?? 😞 ja upratujem,varim, periem... bola som v praci a nejdem sa zastavit od rana...aaallee uz sami nechce nic..idem sa povenovat sebe...moj drahy pomaha svojmu otcovi v garazi nieco okolo auta, lepsie povedane otec pomaha jemu 😃 😛 tak aj ty ides mat tam svadbicku?? tak to budes mat krasne prostredie 🙂 tak a islo ti dnes ucenie??? si sikulka 😉
    ja som dostal dnes ruzicku od zakaznika...za k MDZ 😃 😛 no mily bol 😵

• caly..jéj to je pekné od toho zákazníka..to by som brala aj ja 🙂 😉
    áále..asi máme menšiu ponorku 😐 tak som teraz v izbe a on je v obývačke..aby sme náhodou neboli spolu 😛
    to bude v pohode 🙂
    učenie..tak horko ťažko...ale o chvílu sa zas do toho pustím 😉
    takže ten tvoj má asi zálubu v autách, čo? si spomínala, že kamiony a tak... 😃

• lorinko...jeho zaujima vsetko 🙂 ale je dobry v autach, PC, hudba-svetla a take veci...bol kedysi DJ 😛 😃 ale uz to nerobi..je uz velký a musi sa starat o vacsi prijem financii do domacnosti nie tak ako ked bol sam 😛

vcera ked nam zapilil s kolegynou, ze madarska salama sa robi z Marina keksov sme sa skoro pocurali od smiechu...teda ona..ja som zvyknuta...ale mal pravdu, to je taky nepeceny kolac...takze polka zeny je v nom..blizenec... 😃

treba sa trosku povadit, prospieva to 😉 aj ja som sa predvcerom vykricala ale koli drbnutej susede...som 57 krat povedala pi.. fuuuj ale sa mi ulavilo, inac nenadavam...

• ahojte..tak uz som doma..rozmyslam,ci sa idem este kuknut do ikei..moc sa mi ale nechce 🤔

• leatea...a kde si bola?? dnes musis mat pekny den ked si v noci snivala pekny sen...aspon je to tak mam 😃
    ale chod sa pozriet do ikea...co budes doma 😛

• caly..bola som na nakupe..sla by som..ale akurat sa rozprsalo..tak nejdem..
    a aku kvet si dostala od zakaznika?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov