Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lea..kraasnu ruzu..ale fakt krasnu...farba...za ,,popol z ruzi,, taka ruzovo zelena..je aj v albume mojom, davala som ich do svadoky..ak si chces mat predstavu 😃

tu bol dnes krasny den..len zima, u nas asi len 6 °C

• no je krasna..taka netradicna 🙂
    tu je teplo..som videla same narcisky..cestou..a je uz vidiet aj dalsie kvety 🙂

• ja som bola práve nakrájať zeleninku do polievky..už sa varí 😃

caly..tak ten tvoj chlop je všestranný 😎 idem sa aj ja mrknúť na tú ružu 😉

lea..aj ja som sa dnes rozplývala nad rozkvitnutými narciskami...a ešte somsi kúpila aj tulipány v kochlíku 😎

• Sponzor fóra
  • caly..a to čo máte za susedu?? 🤔 😠

• lori..ja som sa rozhodla pre ovocny den 🙂 takze dnes same ovocie..
    takze si spokojna s nakupom 🙂 a co ten kvet,ktory chces na svadbu?

• lorinko...to je...ale aj vasi urcite suuuu 😎 kazdy nieco vieme 😉
    do IP som ti napisala

ja som dnes jedla len same somariny ale zdrave.. 🙂 idem si dat jogurtik a cerealie..
    co varite zajtra??

• lea...mňam ovocný deň 😃 ....ja som tiež jedla kadečo...a ešte som si kúpila veľkého čokoládového zajaca...a stále ho vyjedám 😃

caly..idem prečítať.. 😃 ja zajtra nevarím, lebo každú nedelu chodíme k svokre na obed 😎 a ty čo plánuješ?

• no musim zhodit,co som nabrala 😴 takze treba nejako zacat 😬
    dajte nejaku inspiraciu na dobre jedlo.. 😉

• lorinko...takze moj mily si vymyslel fasirku takze on fasirku a ja asi nejake sote z kuraciny, so zaleninou a ryza...idem mu uvarit puding on to ma rad...takze si si vykupala zajacika??? 😃 😛 boze ako by som si dala cokoladuuu 😠 ale nemozem 😞 mi je zle potom

• caly...tak ty si aj schopná kuchárka..ja fašírky a masové pochutiny variť neviem...ale my to ani nejeme...ten môj je na samé semená a vločky 😃 😛
    a už sme sa udobrili... 😃 to je u nás bežné s tými minihádkami...ktoré majú krátku dobu rozpadu 😃 😃

lea..takže chudneš?? mňa porazí... 🤔 😬

• caly...daj si lyžicu medu..to môžeš, nie? 😬

• lorinko...musim! moja svokricka je dobra kucharka a ja rada varim, takze moj drahy ani nezbadal, ze je od maminy...to je dobre, ze ta to tyzden nedrzi 😃 inac ani ja neznasam hadky a hnevanie sa dlho 😛

lea..tak si urob sote..fajne ...sampiony, kukuricka mnam mnam..to by som jedla aj kazdy den....

• caly..sote mam rada..ale to robi svokra stale..tak musim cosi ine vymysliet 😬
    a preco nemozes coko?
    lori..samozrejme..uz pol kila padlo od stredy,ked som skoncila s atb 😎

• lorinko...vies co si mozem dat?? maslove susienky 😃 ale aj med..

• caly...to je super, že ťa baví variť..to ja som moc kladný vzor nemala...moja mamina nerada varí...ale ak už niečo navarí, tak je to chutné 😉 ...ale 2 roky som bývala u svokry...a tá ma niečomu priučila...ja by som aj rada varila, ale nemám pre koho...len pre seba..lebo môj chlop si na tom moc nepotrpí...vždy má teplý obed v práci...a to mu stačí...a ked príde domov tak si dá už len nejakú celozrnnú žemlu a vločky...a pod 😛 😃

lea...tak to potom rýchlo schudneš...ked od stredy už pol kila 😎

• Sponzor fóra
  • lae...koli tej mojej chorobe zahdnemu kaslu 😃 nemozem take jest kym to nebude ok...ten reflux ci co to zistili mi 😛

baby..ja som si urobila detsku krupicuuuu...kaslem na jogurt 😃 😛 mnam to som sto rokov nejedla...ale z nizkotucneho mlieka 😐

• caly...vidíš to som aj ja dlho nerobila...ja to lúbim s tonou masla a škoricového cukru...mňamky 😃 😃
    a ty si dávač aký posyp?

• lorinko...ja sa tiez navarim len v nedele, soboty a potom cez tyzden len nieco lahke, kedze sme len vecerom doma, tiez chodi na obedy 🙂 chvala bohu 😃
    ja som si sekla granko..ale to bude kasliku zase...ma drazdi po takom ale dala som si len kusok malinkyyy 😛
    a maslo musi byt 😃 ides si navarit???

lea...to je teda fasa vec pol kilo od stredy 🙂 ale to nie je zdravo tak rychlo 😕

• caly..zabudla som 😴 neboj..za chvilku budes ok 😉
    krupicu by som si dala tiez..ale mam najradsej len so skoricou..menej kalorii 😛

• caly..vážne nad nou uvažujem 😃 ale práve sa ládujem už tretím tanierom polievky..tak to by asi zle dopadlo s tou krupicou 😛 😃

lea...tak ty si aká macherka... 😃

• lea...to dufam 😉 no veru skorica je spalovac tuku...hmm 😛

• lorinko....dnes podla lunarneho kalendara sa nemaju jest velke porciee 😃 tak bachaaa 😛

• no asi si idem spravit kapucino..to tiez oblubujem so skoricou..deavam ju vsade,kde sa da 😎
    je super a znizuje chut do jedla..

• s tym chudnutim..no za tyzden mozes zhodit 0,5 az 1kilo..to je zdrave chudnutie..ak sa bude darit,tak do prazdnin(v aprili) budem na 53..mozno aj 52,5 😵

• caly..tak to si idem dať ešte jeden tanier..nech to dorazím 😃 😃

lea...tak držím palce.. 😉

• lea...tak ale si schudla po antibiotikach a to je na ukor choroby, takze tak som to myslela 😉 alebo aj cvicis??? 🙂

• zasadne necvicim..jedine strecing..a kalanetiku chcem troska zacat..kedze to je to iste..len trocha ine cviky..
    ja najlepsie zhodim bez cvicenia.. 😃

• lorinko...ta roztrhne 😃 kto to bude potom upratovat?? 😛

lea..tak aj ja drzim palce 🙂 idem si lahnut do vane trochu relax..po dnesnom upratovaniiiii 😛

• lea...tak to je dobré...že zásadne necvičím 😃 😃 to jak churchil povedal...absolutely no sport 😃

• caly...tak príjemné rochnenie 😃 už ma trhá...budem musieť povedať chlopovi..nech si pripaví handru s vedrom 😃 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov