Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko ;-) ja len takto skoro všetkých pozdraviť...a potom sa už môžem spokojne učiť :-D katka...my máme svadbu týžden po vás :-D aspon môžeš zreferovať, či ste boli spokojní ;-) aj nám sa páči ten dúhový salon..a aj preto lebo tam má tú terasu...takže fajčiari môžu ísť baňať :-D a vám dal na výber veľa farieb ako výzdobu? =-) lebo nám tuším len 2 :-S tak napíš...a máte aj fotografie odtiaľ?? lebo mna vtedy akurát bolela hlava, ked sme to vybavovali...takže som to poriadne ani nevnímala :-p hmmm peknú fotku si si dala do profilu, to ste na sahare?? =-) lebo my sme tam boli a šaškovali s tým dravcom 8-)
Odpovedať
dobre ranko ;-)
Odpovedať
ahojte baby. Dnes to nevyzera na pekny den :-|
Odpovedať
Profilova fotka
babky..tak u nás je zatial pekne ;-)
Odpovedať
ahojte..no ta tu je otrasne..prsi :-S ]-( a fuci vietor ]-( ale este stale je vikend..teda aspon cosi pozitivne :-)
Odpovedať
caute ;-) vidim, ze mate temu o pocasi :-D u nas je vselijako, raz svieti slniecko , potom zamracene...ake mate dnes plany? 8-)
Odpovedať
ahoj pia..no ja prave obzeram,ze kam by sme mohli ist na svadobnu cestu :-) rozmyslam nad greckom..ale chcela by som tam aj cosi vidiet..a netusim,ktora cestovka je dobra..kedze som vzdy letela s pracovnymi agenturami :-D
Odpovedať
aha, tak svadobna cesta, my ideme tradicne do Bulharska... no podla mna je dobra cestovka GLOBTOUR.. 8-)
Odpovedať
ja som este rozmyslala,ze by sme si priamo zarezervovali hotel a letenky si kupili zvlast..no uvidim..najprv treba najst pekny hotel :-D
Odpovedať
nooo, v Grecku som este nebola, ale sla by som 8-) popozerat aj pamiatky, to by bolo super :-D
Odpovedať
prave to chcem..ja nedokazem lezat a nic nerobit..takze by sme chceli ist cosi popozerat..a nastastie mily ma rovnaky nazor :-) ja som tam este tiez nebola..to vies..ja len take,ze alaska,anglicko :-D
Odpovedať
pocuj , kde vlastne v londyne byvas? my sme s drahym byvali na Edgware a potom vo Wembley ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no wembley nie je daleko..ja som v southalle..
Odpovedať
to nepoznam :-D a vidis Wembley stadion? :-D :-D :-D
Odpovedať
lea..idem si dat kavicku, tak pekny dnik zatial 8-)
Odpovedať
na wembley mam cosi cez pol hodinky busom..ale z metra je vidiet cast stadiona :-) pekny den..
Odpovedať
Profilova fotka
cawky :-D lea...my sme boli v grécku už trikrát a plánujeme znovu ísť..aj na svadbonú cestu 8-) boli sme na ostrove rodos, samos a korfu... :-D bolo super...grécko milujem :-D ;-) už máme kúpenú výzdobu...dnes sme dokúpili sviečky a svietniky v ikea...a do tých vacších budeme dávať tie zrezané gerberky :-D hurááá..idem to pridať do albumu :-D
Odpovedať
ahoj lori..tak to je super..a s ktorou cestovkou ste isli? a dalo sa vidiet nejake tie pamiatky na korfu? cakam,ze co super si kupila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli už trikrát cez Aeolus ;-) vačšinou sme boli spokojní...až na ten posledý krát..kedy sme mali problém s klímou..ktorá nefungovala a v cestovke nás ubezpečovali, že je po rekonštukcii...ale inak v poho :-D korfu je kráásne, mne sa najviac páčilo tam...my vždy obehneme celý ostrov...si žičneme vždy skúter a fičíme :-N ...najviac pamiatiek sme videli na rodose...tam je to historické mestečko lindos a hlavné mesto rodos má krásne hradby :-D samos je taký zašitý...málo turistov...ale tiež sa tam dá obdivovať 8-)
Odpovedať
a co korfu..da s tam kde zajst? zatial som pozerala satur..postupne sa hadam dostanem vsetkym cestovkam..
Odpovedať
Profilova fotka
korfu je krásne..ale tam sme skôr hladali plážičky...také zašité...ale hlavné mesto Kerkyra sa mi páčilo...a tiež tam niekde chodila sisi...na to miesto sa dá kuknúť..ale tam sme neboli :-S
Odpovedať
nasla som jeden hotel,ktory je nedaleko toho palaca,kde bola sissi..tak to ide hned do uzsieho vyberu.. ale chcem all inclusive.. :-) inac..dobre si nakupila ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tam musí byť krásne...ked sa to páčilo aj cisárovnej :-D kujéém..som rada, že aspon niečo už máme....ved za 4 mesiace to vypukne :-D
Odpovedať
ani nehovor..normalne neviem,co vsetko este treba zariadit..stale mam pocit,ze kopec toho chyba.. =-) v aprili hadam vacsinu vybavime..
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som bola štastná keby sme mali toľko čo vy ;-) áále...snád to doženieme :-D a čo okrem korfu ešte zvažuješ? =-)
Odpovedať
no este rhodos.. najradsje by som chcela grecko..este som tam ani raz nebola.. no ja sa musim snazit dvojnasobne..kedze nemam tolko prilezitosti zariadovat to pomaly..v aprili musime mat matriku a menu zajednane a hadam aj zenich odbavime a druzicky..
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som radšej brala to korfu...ale na rhodose sa mi vééélmi páčilo hlavné mesto a aj lindos..¨. 8-) a za lindosom je také malé nádherné stredisko pefki...tam sa mi fakt najviac páčilo.. :-D 8-)
Odpovedať
no mne lepsie znie korfu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to máš recht :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..idem si robiť diplomovku...večer sa ešte stavím ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?