Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • dobré ránko 😉
    ja len takto skoro všetkých pozdraviť...a potom sa už môžem spokojne učiť 😃

katka...my máme svadbu týžden po vás 😃 aspon môžeš zreferovať, či ste boli spokojní 😉 aj nám sa páči ten dúhový salon..a aj preto lebo tam má tú terasu...takže fajčiari môžu ísť baňať 😃 a vám dal na výber veľa farieb ako výzdobu? 🤔 lebo nám tuším len 2 😒 tak napíš...a máte aj fotografie odtiaľ?? lebo mna vtedy akurát bolela hlava, ked sme to vybavovali...takže som to poriadne ani nevnímala 😛

hmmm peknú fotku si si dala do profilu, to ste na sahare?? 🤔 lebo my sme tam boli a šaškovali s tým dravcom 😎

• dobre ranko 😉

• ahojte baby. Dnes to nevyzera na pekny den 😐

• Sponzor fóra
  • babky..tak u nás je zatial pekne 😉

• ahojte..no ta tu je otrasne..prsi 😒 😠 a fuci vietor 😠
    ale este stale je vikend..teda aspon cosi pozitivne 🙂

• caute 😉 vidim, ze mate temu o pocasi 😃 u nas je vselijako, raz svieti slniecko , potom zamracene...ake mate dnes plany? 😎

• ahoj pia..no ja prave obzeram,ze kam by sme mohli ist na svadobnu cestu 🙂 rozmyslam nad greckom..ale chcela by som tam aj cosi vidiet..a netusim,ktora cestovka je dobra..kedze som vzdy letela s pracovnymi agenturami 😃

• aha, tak svadobna cesta, my ideme tradicne do Bulharska... no podla mna je dobra cestovka GLOBTOUR.. 😎

• ja som este rozmyslala,ze by sme si priamo zarezervovali hotel a letenky si kupili zvlast..no uvidim..najprv treba najst pekny hotel 😃

• nooo, v Grecku som este nebola, ale sla by som 😎 popozerat aj pamiatky, to by bolo super 😃

• prave to chcem..ja nedokazem lezat a nic nerobit..takze by sme chceli ist cosi popozerat..a nastastie mily ma rovnaky nazor 🙂
    ja som tam este tiez nebola..to vies..ja len take,ze alaska,anglicko 😃

• pocuj , kde vlastne v londyne byvas? my sme s drahym byvali na Edgware a potom vo Wembley 😉

• no wembley nie je daleko..ja som v southalle..

• to nepoznam 😃 a vidis Wembley stadion? 😃 😃 😃

• lea..idem si dat kavicku, tak pekny dnik zatial 😎

• Sponzor fóra
  • na wembley mam cosi cez pol hodinky busom..ale z metra je vidiet cast stadiona 🙂
    pekny den..

• cawky 😃

lea...my sme boli v grécku už trikrát a plánujeme znovu ísť..aj na svadbonú cestu 😎 boli sme na ostrove rodos, samos a korfu... 😃 bolo super...grécko milujem 😃 😉

už máme kúpenú výzdobu...dnes sme dokúpili sviečky a svietniky v ikea...a do tých vacších budeme dávať tie zrezané gerberky 😃 hurááá..idem to pridať do albumu 😃

• ahoj lori..tak to je super..a s ktorou cestovkou ste isli? a dalo sa vidiet nejake tie pamiatky na korfu?

cakam,ze co super si kupila 😉

• my sme boli už trikrát cez Aeolus 😉 vačšinou sme boli spokojní...až na ten posledý krát..kedy sme mali problém s klímou..ktorá nefungovala a v cestovke nás ubezpečovali, že je po rekonštukcii...ale inak v poho 😃
    korfu je kráásne, mne sa najviac páčilo tam...my vždy obehneme celý ostrov...si žičneme vždy skúter a fičíme 😬 ...najviac pamiatiek sme videli na rodose...tam je to historické mestečko lindos a hlavné mesto rodos má krásne hradby 😃
    samos je taký zašitý...málo turistov...ale tiež sa tam dá obdivovať 😎

• a co korfu..da s tam kde zajst?
    zatial som pozerala satur..postupne sa hadam dostanem vsetkym cestovkam..

• korfu je krásne..ale tam sme skôr hladali plážičky...také zašité...ale hlavné mesto Kerkyra sa mi páčilo...a tiež tam niekde chodila sisi...na to miesto sa dá kuknúť..ale tam sme neboli 😒

• nasla som jeden hotel,ktory je nedaleko toho palaca,kde bola sissi..tak to ide hned do uzsieho vyberu..
    ale chcem all inclusive.. 🙂
    inac..dobre si nakupila 😉 🙂

• tak tam musí byť krásne...ked sa to páčilo aj cisárovnej 😃
    kujéém..som rada, že aspon niečo už máme....ved za 4 mesiace to vypukne 😃

• ani nehovor..normalne neviem,co vsetko este treba zariadit..stale mam pocit,ze kopec toho chyba.. 🤔
    v aprili hadam vacsinu vybavime..

• ja by som bola štastná keby sme mali toľko čo vy 😉 áále...snád to doženieme 😃
    a čo okrem korfu ešte zvažuješ? 🤔

• no este rhodos..
    najradsje by som chcela grecko..este som tam ani raz nebola..

no ja sa musim snazit dvojnasobne..kedze nemam tolko prilezitosti zariadovat to pomaly..v aprili musime mat matriku a menu zajednane a hadam aj zenich odbavime a druzicky..

• ja by som radšej brala to korfu...ale na rhodose sa mi vééélmi páčilo hlavné mesto a aj lindos..¨. 😎 a za lindosom je také malé nádherné stredisko pefki...tam sa mi fakt najviac páčilo.. 😃 😎

• no mne lepsie znie korfu 😃

• to máš recht 😃

• lea..idem si robiť diplomovku...večer sa ešte stavím 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov